STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

İlk golün ofsayt ve el olması, 2. golün de 45 mt'den yenen bir gol olmasını geçiyorum ve her sene 10 transfer yapıp bize hala Ayhan'ı izletenlere sevgilerimi yolluyorum.Maçı kurtarmaya da sürekli Aydın'ı alıyoruz, heralde akıllar hala 4 yıl önceki Konya maçında.

Bu yönetim bu kadar yuhalamaya nasıl dayanıyor anlamıyorum.Adamlarda zerre gurur yok.

Hagi gitsin ama kim gelsin kardeşim? BAM 3'lüsüne şu an muhtaç mıyız? Sorumlusu Rijkaard döneminde de Hagi miydi? Ya ondan önce? Hagi hatalar yapıyor mu? Yapıyor. Kaleci konusunda ilk tercih Zapata'mıydı Romero mu? Hagi mi getiriyor Sezgin mi?

Hocalar çift yönlü orta saha isterken stoper özellikleri ağır basan ön libero getirirsen hangi hocayı getirirsen getir başarılı olamazsın.

Bu saatten sonra kaliteli yerlileri takas+ parayla alacaksın. Başka şansın yok. Top Yekta'ya gelince umutlanıyorum, Aydın+BAM'a gelince sıkıntılara giriyorum.

Rezalet ötesi rezalet, içim kan ağlaya ağlaya izledim maçı banlanmamak için efor sarfediyorum. Kalecimiz malesef rezil ötesiydi yaptığı hatalar ışık yılı ötesine haber olmuştur tekrarlamaya gerek yok, tek organize atağımız benim gördüğüm 82. dakikada geldi, aydın, ayhan, balta, sarp, barış ne desem boş özellikle ayhan 30 yaşını geçtin kaptan olarak çıktığın maçta kırmızı yedin ama eksikliğin hiç belli olmadı. bizden 3-4 sene daha adam olmaz ama desteğimizi vermek zorundayız yönetim bizlere acırda seneye daha oturaklı bir takım oluştururlar.

Nedense o kadar koymadı. Buna da alıştık artık.

Aynı durumdayım. Yenilgi sonrası bu kadar sert yazılar beklemiyordum, herkes şaşırmış gibi. 1 hafta öncesinden belliydi kazanamayacağımız ya da ben öyle düşünüyordum. Bu seneden beklentiler boşa.

Bir ihtimal hani seri yakalarsak toparlarız diye düşünürken son noktayı bu maç koydu.Herşeyin özeti budur.Sezon bitti kupaya asılsak bari diyeceğim ama ondan da umudum yok.

- Ufuk -

- Sabri - Servet - Hakan - İnsua -

- Sarp - Culio -

- Kazım - Yekta - Emre -

- Stancu -

Maçın ikinci yarısına çıkmamız gereken kadro buydu bence. Emre-Stancu değişikliği yanlıştı, çıkması gereken Emre değil Ayhan'dı. Ayhan o zamana kadar kötü oynuyordu ve kartı vardı; sinirlerine hakim olamadı ne yazık ki... Sahada birşeyler yapmaya çalışan Emre'nin çıkması çok yanlıştı. Kazım sırtı dönük oynayamıyor, Yekta kanatta pek etkili değil ve Culio'da sol çizgiye hapsolmuş vaziyette... Eğer ikinci yarıya bu kadroyla çıkabilseydik, en azından birşeyler yapardık.

@Ahmet bunları biz görebiliyoruz Hagi niye göremiyor anlamıyorum.

- Ufuk -

- Sabri - Servet - Hakan - İnsua -

- Sarp - Culio -

- Kazım - Yekta - Emre -

- Stancu -

Maçın ikinci yarısına çıkmamız gereken kadro buydu bence. Emre-Stancu değişikliği yanlıştı, çıkması gereken Emre değil Ayhan'dı. Ayhan o zamana kadar kötü oynuyordu ve kartı vardı; sinirlerine hakim olamadı ne yazık ki... Sahada birşeyler yapmaya çalışan Emre'nin çıkması çok yanlıştı. Kazım sırtı dönük oynayamıyor, Yekta kanatta pek etkili değil ve Culio'da sol çizgiye hapsolmuş vaziyette... Eğer ikinci yarıya bu kadroyla çıkabilseydik, en azından birşeyler yapardık.

zaten emre ciktiktan sonra hic öne top götüremedik.

tek top yapabilen oyuncuyu cikardilar cok yanlis senin dedigin gibi ayhan cikabilirdi zaten yenik durumdasin.

en iyi kadro bu bence

kaleci

sabri cana servet insua

---- emre/transfer cullio

pino-------------------- arda

------- stancu baros

söyle bir tam kadroyla cikamadik

Hagi ile geri kafalı futbol dersleri devam ediyor.Sergen Yalcın'ın haklı oldugu her gecen gun ortaya cıkıyor.Heryerinden opuyoruz Sergen :)

dortmund da böyle basladi 2 sene iyi gitmiyordular genc takimi ile önce ligin ortalarda kaliyordu sonra üstlere tirmaniyordu,

simdide sampiyonluga oynuyor bence hagiye biraz zaman taninmali.

sonucta yeni takim kurmaya ugrasiyor.

cok sabirsiziz bir anda herseyin degismecegi belli.

zaten tam kadro birtürlü cikamiyoruz buda var.

bence gelecek sene hersey daha iyiye gider bu halimizle bile ilk yarim sati bursadan iyi oynadik hakemlerin yardimiyla bursa bu maci aldi.

ama önlibero diyipte hala ayhan sarp baris ile devam eden yönetimde artik kendini sorgulamali.

yahu hakemede laf edin 36. dakikaya kadar gsın kontoundeydi mac iyi oynamıyodu belki ama kazımın pasını elle kesmeye devam ettiren. yedigimiz gol hem ofsayt hem hentbol. kazım kazım ayhan mustfa sarp hakan balta ufuk ceylan bu takımda oynamazlar.

Bu arada yan hakeme de sevgilerimi ve saygılarımı sunarım. :tiphat:

kazım kazım denen adamdan forvet degil direk bile olmaz. ufugu zaten bastan beri diyorum kalede güven vermiyo diye. ama takım iyi degild iye bu hakemlerin bizi ezmesine izin vermicek gs yönetimi cıkın koınusun artık yeter. dalga gecermiş gibi ömer erdoganın barısın omuzunun cıktıgı zamanda sarı nasıl görmez. ayhanın yedigi 2. sarı kart bursalı kendi kalesine giderken yapılmıs hatalı kart. bi yandanda oynamıcak olması sevindirici. futbolculara zaten sövüyorum. ama hakemlere artık birileri dur demeli.. bu sene kacıncı hata bu....

O ilk gol nedir öyle ya hem ofsayt , hem el var bukadar bariz bir hata olamaz. Hakeme suç bulmuyorum ancak gol değildi o pozisyon. İkinci golu söylemiyorum bile çünkü kalemiz boş.

Üst Alt