STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Merak etmeyin Rijkaard ın son 2 maçı kaldı. Bana kalsa yarın ki farklı yenilgiden sonra yollamak gerek. Yarı parasını veya 1,5 milyon euro versinler güle güle gitsin.

AVCı gelsin ama İBB yi yarı yolda bırakır mı bilemiyorum.

Bırakmaz karakterli adamdır Abdullah avcı

sign.php

Abdullah hocaya helal olsun. adam öyle böyle takımını iyi yönetiyor. birilerine selam olsun.

Bu Belediyenin oyunu Bizide Feneride Bursayıda yener farketmez büyük takımlara karşı.

Rıdvan'a bakın; herif ekran başında resmen orgazm oldu. Nasıl sevindiyse Beşiktaş'ın kaybetmesine :asd:

Şu beşiktaş'ı iki kıytırık maçla şampiyon yapanların futbol bilgisine hayranım.Gerçekten de bizim forumda futbolu bilenlerin sayısı parmakla sayılacak kadar az malesef.Geçen hafta arkadaşlarımla buca maçını izledim beşiktaş'ın ve aynen şunu dedim haftaya İBB bunları bi güzel bipler.Buca karşısında bile adam gibi top oynayamayan bir beşiktaş gelipte İBB yi yenecek öyle mi?Beşiktaşın bu sene 3 maçını izledim;plzen,buca ve İBB Maçları.Rezil bir futbol vardı sahada 3 maçtada.İdda ediyorum bu beşitaş'ın 16 tane daha deplasmanı var ve en fazla kazanabilecekleri deplasman maçı 6.Aksini idda edenlerle her türlü tartışırım

arkadaşlar ibb bu sezon ilk beşe girsin bu forumdan üyeliğimi silerim abartmayın yahu tamam bu akşam iyiydiler ama abartıyorsunuz.

arkadaşlar ibb bu sezon ilk beşe girsin bu forumdan üyeliğimi silerim abartmayın yahu tamam bu akşam iyiydiler ama abartıyorsunuz.

Ligde bitirebileceği yerleri konuşmuyoruz zaten, kısıtlı kadroyla neler yapıyor adamlar, ondan bahsediyoruz. Orta sıralarda bitirirler yine zaten.

Bizim sorun kadro değil.Bizim sorun bizim kadrodaki oyuncuların g.tünün kalkık olması.İBB oyuncuları disiplinli bir şekilde çalışıyor belliki.Ama bizim takımdaki oyuncular "Galatasaray'dayım zaten" mantığı ile hareket ediyorlar.

hep söledim hala söylüyorum söylemeye devam edeceğim... Galatasaray ın başına ABDULLAH AVCI getirilmeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Diyorum ya, bizim kadromuz itin bi tarafına sokuluyor. Belediye mütevazi kadrosuyla Beşiktaş'ı yendi. Onlardaki takımdaşlık, koordinasyon bizde yok. Bu kadroyla şampiyon olmamamız için hiçbir sebep yok.

Aynen hocam. Bizim kadromuzu itin bir tarafına soksalar bile bu bizim oyuncularımızın milli takımın futbolcuları olduğu gerçeğini, 2008'de şampiyonluk yaşadıkları gerçeğini değiştirmiyor. Belirli bir seviyenin üzerinde isimler.

Mantığa bak; Galatasaray'a Abdullah Avcı gelse bu ortasaha ile ne yapacakmış! İyi de adam İbb gibi bir takımı her sezon ilk 8'e sokuyor, güzel futbol oynatıyor. İbb'de Misimoviç-Rosicky-Ledesma üçlüsü mü oynuyor ortasahada? Bizim taraftar da ilginç.

Beşiktaş

İlk 11 Değeri : 48.750.000 EUR

Büyükşehir Bld.

1 Kenan Hasagiç

3 Metin Depe

46' 16 Mehmet Yılmaz

17 Ekrem Ekşioğlu

21 Mahmut Tekdemir

53 Rızvan Şahin

71' 8 Zeki Korkmaz

23 Samuel Holmen

11 İbrahim Akın

84' 12 İskender Alın

88 Tevfik Köse

İlk 11 Değeri : 12.050.000 EUR

İBB kadrosu ne kadar sıradan ve vasat oyunculardan kurulu değeri Ligin e düşük değeri Sivas bile 20 milyon euroluk bir takım.

Oynadıkları futbol 50milyonluk :)

İBB den hangi oyuncu Galatasaray 11 in de banko oynar ??

Bence "Hasagiç" hariç hiçbiri ( İ Akında iyi yedek olur)

Üst Alt