STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Ne oldu bkj meraklıları? Ne oldu içimizdeki bjkliler? Ne oldu iki transferle gaza gelenler? ne oldu hergün "bjk robinho'yu almış" diye geyik yapanlar? Ne oldu "bu bjk açık ara şampiyon olur" diyen futboldan bihaber kişiler?

Ne oldu avrupa maçı sonrasında 10 satır bjk'yi övüp, GS'ye laf atanlar? Ne mi oldu ben size söyleyim: "beklenen". Hayatında maç seyretmeden skora bakıp maç yorumlayanlar o kadar fazla ki. Sadece böyle yorumlar yapanlara gülüyorum.

İbb oynadı bjk seyretti. Ve maçın sonunda "Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz" yazısını skorboard'a yazdırdı. Bu işler gazla, yıldızla olmaz. O yüzden robinho'yu 1000 kere de yazsanız buraya bjk'den takım olmaz.
o kadar

üstelik kadrosuda daha iyi bjk nin:eek:

Defansları çok ilerde adamlar orta sahada defans yapıyolar belediye daha bunuda kullanamadı avrupa ligindeki takımlar BJK ı üzerlerine çekip ofsayt taktiğinden çok rahat gol bulabilirler gibi geliyo..

Tek kazançları hücum gücünün etkilisi olması ama oda avrupa kupalarında pek iş yapmıyo

yeni geldim eve eziklere ne olmus boyle? belediye otobusu mu carpmis? :asd:

Ardaya edilen küfürleri de unutmayın.burda beşiktaşa sempati duyan sözde gsli arkadaşlar var deliriyorum.beşiktaş taraftarı rezil bir taraftardır ve en az fenerbahçe kadar düşmandır bize.bazen birbirimize düşsekta en iyi taraftar yine biziz boşverin

Evet Ardayı çekemiyorlar resmen.Onlar hakkında hiç aleyhte bi röportajıda yok.

Şerefsizler Sinem yengemizi görünce küfür ediyorlar kaptana o derece zavallılar.

Islıktan sonra bir bölüm de olumlu yönde tezahürat yaptı yine de yaptıkları yanlış keza Delgado'ya yapılan da yanlıştı. Adamı iç oyuncusu gibi oynatan teknik direktörde arasınlar sorunu bence. Schuster saçma ötesi bir dizilişle çıkardı Beşiktaş'ı sahaya.

Çok az bi ses geldi Nihat için beşiktaşın çocuğu diye bağırdılar.

O kadar havalı girdiler sezona ilk maçta ıslıklamaya başladılar.Kaybetmelerindeki tek sebep schuster.

Bobo kadro dışı olması şaşırtıcıydı.Guti ilk 11 de yoktu orta sahada tek koşan ernst vardı.

Ama yinede iyi baskı kurdular başlarda.

Biz bu dizilişle oynasak 5 yeriz 5 tane direkten döner vs. :)

Tüh be 2.yari actim maci ilk 10 dk baktim sonra kapatim maci -.- keske baksaymisim gülecek ne güzel malzeme cikardi :D

Ne oldu bkj meraklıları? Ne oldu içimizdeki bjkliler? Ne oldu iki transferle gaza gelenler? ne oldu hergün "bjk robinho'yu almış" diye geyik yapanlar? Ne oldu "bu bjk açık ara şampiyon olur" diyen futboldan bihaber kişiler?

Ne oldu avrupa maçı sonrasında 10 satır bjk'yi övüp, GS'ye laf atanlar? Ne mi oldu ben size söyleyim: "beklenen". Hayatında maç seyretmeden skora bakıp maç yorumlayanlar o kadar fazla ki. Sadece böyle yorumlar yapanlara gülüyorum.

İbb oynadı bjk seyretti. Ve maçın sonunda "Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz" yazısını skorboard'a yazdırdı. Bu işler gazla, yıldızla olmaz. O yüzden robinho'yu 1000 kere de yazsanız buraya bjk'den takım olmaz.

Beşiktaş meraklısı falan değilim'de ne oldu lig mi bitti.? Nedir bu birilerine cevap verme kaygısı.

Bjk'nin patlayacağı gün gibi aşikardı,fakat beni yanılttılar ben biraz daha uzun süreli galibiyet alırlar diye düşünmüştüm.Gazları erken bitti,şimdi benzine geçtiler.

Herkes ligi bitirmiş BJK 'yi şampiyonluk yarışından koparmış. Fenerbahçe Trabzonspor 'a yenilir biz de Bursa 'yı yenersek şampiyonluktaki tek rakibimiz Trabzon kalacak. Hayırlı olsun.

İlk gol öncesi İskender'in Ferrari'ye yaptığı hareketi,Quaresma yapsaydı nasıl yorumlar yapılırdı acaba?

İskender reiiiis laylalalaylaylaaaaay . Gurur duyuyoruz ulan !

Bjk'nin patlayacağı gün gibi aşikardı,fakat beni yanılttılar ben biraz daha uzun süreli galibiyet alırlar diye düşünmüştüm.Gazları erken bitti,şimdi benzine geçtiler.

Beşiktaş'ın bu ligde peşpeşe maçlar kazanması mümkün değil.Bu oyun yapısı ve bu oyunla hiç mümkün değil.Ernst-Fink ikilisinin olmadığı bir Beşiktaş mümkün değil peşpeşe 4-5 maç kazanamaz.Bizim ligde Şampiyon olmak isteyen takım öncelikle defans yapmayı bilecek.Yani bizim takım ne zaman defans yapmayı öğrenir o zaman en büyük şampiyonluk adayı olur ama Servet gibi Hakan Balta gibi pimi çekilmiş el bombalarıyla şampiyon olmak biraz hayal olur tabi

ligtv.com.tr de bjk-ibb maçı sonucu ile ilgili bir arkadaş söyle birşey yazmış.kör olduğu kesin ama ekonomi bilgisinin dört işlemi yeni öğrenen bir öğrenci ile aynı olduğu aşikar :D:D

"ben galatasaraylıyım. beşiktaşın yenilmesine sevinmedim. 90 dk. kapanan bir takım bu ligde istemiyoruz. sen yıldızları topla bir dünya para yatır sonra gelsin sana 11 futbolcu kapansın. geçen sene galatasaraya yapılırken taraflı olur diye sustuk. ancak hem gs hem bjk hem de fb nin bir dünya para yatırmaları bu lige fazla diye düşünüyorum. yeter türk hocalar bizi futboldan soğutuyorsunuz. bırakında yıldız izleyelim. ardaları q7 leri stoch ları izleyelim"

Beşiktaş'ın bu ligde peşpeşe maçlar kazanması mümkün değil.Bu oyun yapısı ve bu oyunla hiç mümkün değil.Ernst-Fink ikilisinin olmadığı bir Beşiktaş mümkün değil peşpeşe 4-5 maç kazanamaz.Bizim ligde Şampiyon olmak isteyen takım öncelikle defans yapmayı bilecek.Yani bizim takım ne zaman defans yapmayı öğrenir o zaman en büyük şampiyonluk adayı olur ama Servet gibi Hakan Balta gibi pimi çekilmiş el bombalarıyla şampiyon olmak biraz hayal olur tabi

Bjk halen ileri uç elemanı alıyor,halbuki acilen orta sahaya adam almaları lazım.

Söylediklerinize katılıyorum,Türkiyede şampiyon olmak istiyorsan defansın ve orta sahan sağlam olacak,bitekim son şampiyonluğumuz buna örnektir.

Gecen seneden itibaren maclarini özellikle kacirmamaya calistigim, isim varsa bile erkenden halledip televizyonun karsisina kurularak izledigim bir takim Belediye... Evladim gibi seviyorum yahu hepsini!

Maca gelince; Besiktas'in 90 dakika boyunca ortaya koydugu tek taktik ofsayt taktigiydi, o da olmadi. Schuster'in IBB'yi hic izlemedigi buradan cok acikca anlasilabilir, kisacasi Abdullah Avci'nin ekmegine yag sürdü diyebiliriz. Taraftarin protestosu da Besiktasin yalanci bahar icinde oldugunu gösterdi. Zaten Demirören'de tribünde dakikalar ilerledikce renkten renge giriyordu.

2 transferle takim olmaz, takim olunmaz. Sezon baslamadan bizim forumda bile Besiktas'i sampiyon ilan edenler vardi. Buca macindan sonra da söyledik; ahim sahim bir takim degil Besiktas. Korkmaya, cekinmeye gerek yok. Yillardir Besiktas ile ilgili su düsünceye sahibim; bu takima Messi-Ronaldo-Terry'i getir yine de cacik olmaz. Ortada bir sorun var ama transferle falan ilgili degil bu is, bende anlayamadim daha ama hadi bakalim.

Bir diger konuda Besiktas'in yildiz cikar(ama)ma ezikligi... Yillardir 1 macta iyi oynayan her Besiktasli yildiz oldu, Türk futbolunun gelecegi oldu. Serdar, yani türk Messi... Nerede simdi? Galatasaray'da. Batuhan nerede? Eskisehir sanirim malum adamin oturma organinda kurt var. Simdi de Necip ve kaleci Cenk Türk futbolunun gelecegiymis! Necip'i hakkinda yorum yapacak kadar dikkatli izlemedim ama kim yahu bu Cenk? Kaleci oyuncu(cocuklarin sokak futbolu dili) olarak oynamadigi zamanlarda iyi bir kaleci mi? Bugün rezaletti tek kelimeyle, Aykut'u aradi Besiktas o derece. Ne zamanlama var, ne oyun okuma var, ne defansla iletisim var... Türk futbolunun kale olarak gelecegi Onur'dur gerisi hikayedir...

IBB hakkinda pek fazla sey söylemeye gerek yok. Avci ve ögrencileri cok iyi isler yapiyor. Rizvan denen bir adam var bu takimda. Hakan Balta'dan kesinlikle 1-2 gömlek üstün bir oyuncu. Bugün oyuna o kadar konsantre olmus ki, gözü baska bir sey görmüyordu. Bu konsantreyle Türkiye'de her takimda oynar. Bir de Hasagic... Yamulmuyorsam Türk statüsünde oynuyor ve Aykut'u izledikten sonra bu adam bana ilac gibi geliyor.

Aa bu arada LigTV HD olayini mi abartti, Guti maca ruj sürerek mi cikiyor anlamis degilim. :)

ne oldu gecenhafta burda bjk'yi övüyordunuz yok şöyle böyle diye biz ne dedik bjk bu helsinkiden ve bucadan daha iyi takım olan belediyeye takılır dedik,,,al sana beşiktaş.

Daha dünya kulübü olacak bunlar durun,UEFA'yı alacaklar :)

Üst Alt