STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Beşiktaş 0-2 İstanbul BB | 21 Ağustos | Maç Sonucu

Ya beyler kesin şu Avcı muhabbetini ya.Adam gelse buraya 2 maç kaybetse aynı kişiler dicekki."Bu adam küçük takımların teknik direktörü.Olmaz bu adamla"Bu takımın sorunu teknik ekip değil şu anda anlayın artık şunu ya.Bütün camia olarak kafaları değiştirmeliyiz.Sürekli teknik adam değiştirceğimize.

Delgado'yu Nihat'ı yuhalayan Beşiktaş'ın müthiş (!) taraftarını övmeye devam...

q7.gif

Böyle süpriz bir sonuç bekliyordum. Belediye 3 büyüklere ters gelen takımların başında gelir. Abdullah Avcı yönetiminde kısıtlı futbolcularla çok iyi işler çıkartıyorlar. Ayrıca goller de çok klastı özelikle İskender Alın'ın golüne şapka çıkartılır.

Belediye müthişti tebrik ederim.

Bu bjk taraftarı iyi hoş destek veriyor da Nihat ve delgadoyu kaybettiler resmen böyle bi taraftar anlayışı olamaz yazık ettiler.

Abdullah avcı'dan ne istiyor bu keşler anlamadım her maç küfür ediyorlar adama.

bu tinerciler sürekli her maç küfür ediolar,ceza yokmu bunlara??

Belediye müthişti tebrik ederim.

Bu bjk taraftarı iyi hoş destek veriyor da Nihat ve delgadoyu kaybettiler resmen böyle bi taraftar anlayışı olamaz yazık ettiler.

Abdullah avcı'dan ne istiyor bu keşler anlamadım her maç küfür ediyorlar adama.

Beşiktaşlı duruşu dedikleri bu olsa gerek. Daha geçen gün takıma katılmış bir adam için, hem de 2-0 mağlup duruma düşmüşken, tezahürat yapıtorsun "quaarezzma quaarezzma" diye, yetiştirdiğin bir futbolcuyu oyundan çıkarken ıslıklıyorsun. Yarın öbür gün Quaresma da kesmez, yine Nouma'ya dönerler. Bir de bunların arasında maç da seyrettim, bilgiğin sarhoş ve tehlikeli herifler. Duruşmuş..

"kadromuz kötü durumda buna hoca ne yapsın" diyenler izlemeliydi abdullah hocanın takımını

Her yerde basan bir takıma karşı böyle ortaya çıktı gerçek Beşiktaş. Ne kadar top ezse de takımın en iyisi Quaresma ve İbrahim Üzülmez'di.İbb biraz akıllı olsa daha çok atardı. Beşiktaş karambolden gol bulmaya çalıştı bu kadroya rağmen. Güzel oldu güzel.

Yaa taraftarları hakkaten duruşunu değiştirmeli o kadar övgü alıyorlar medyadan bu akşam yaptıkları rezaletti.

Nihat'ı ıslıklamalarına üzüldüm diyebilirim adam da alkışlayarak karşılık verdi bir daha o adamdan iyi mücadele nasıl bekleyecekler merak ediyorum.

Bu bjk taraftarı emre gibi topçuları hakediyor.sen yetiştir satsın seni.Nihat şimdi pişmandır.

Ayrıca bu Abdullah Avcıya edilen küfürler zoruma gidiyor artık.Böyle karaktersiz taraftar grubu olmamalı.

Yaa taraftarları hakkaten duruşunu değiştirmeli o kadar övgü alıyorlar medyadan bu akşam yaptıkları rezaletti.

Nihat'ı ıslıklamalarına üzüldüm diyebilirim adam da alkışlayarak karşılık verdi bir daha o adamdan iyi mücadele nasıl bekleyecekler merak ediyorum.

Bu bjk taraftarı emre gibi topçuları hakediyor.sen yetiştir satsın seni.Nihat şimdi pişmandır.

Ayrıca bu Abdullah Avcıya edilen küfürler zoruma gidiyor artık.Böyle karaktersiz taraftar grubu olmamalı.

Islıktan sonra bir bölüm de olumlu yönde tezahürat yaptı yine de yaptıkları yanlış keza Delgado'ya yapılan da yanlıştı. Adamı iç oyuncusu gibi oynatan teknik direktörde arasınlar sorunu bence. Schuster saçma ötesi bir dizilişle çıkardı Beşiktaş'ı sahaya.

Ne oldu bkj meraklıları? Ne oldu içimizdeki bjkliler? Ne oldu iki transferle gaza gelenler? ne oldu hergün "bjk robinho'yu almış" diye geyik yapanlar? Ne oldu "bu bjk açık ara şampiyon olur" diyen futboldan bihaber kişiler?

Ne oldu avrupa maçı sonrasında 10 satır bjk'yi övüp, GS'ye laf atanlar? Ne mi oldu ben size söyleyim: "beklenen". Hayatında maç seyretmeden skora bakıp maç yorumlayanlar o kadar fazla ki. Sadece böyle yorumlar yapanlara gülüyorum.

İbb oynadı bjk seyretti. Ve maçın sonunda "Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz" yazısını skorboard'a yazdırdı. Bu işler gazla, yıldızla olmaz. O yüzden robinho'yu 1000 kere de yazsanız buraya bjk'den takım olmaz.

Ne oldu bkj meraklıları? Ne oldu içimizdeki bjkliler? Ne oldu iki transferle gaza gelenler? ne oldu hergün "bjk robinho'yu almış" diye geyik yapanlar? Ne oldu "bu bjk açık ara şampiyon olur" diyen futboldan bihaber kişiler?

Ne oldu avrupa maçı sonrasında 10 satır bjk'yi övüp, GS'ye laf atanlar? Ne mi oldu ben size söyleyim: "beklenen". Hayatında maç seyretmeden skora bakıp maç yorumlayanlar o kadar fazla ki. Sadece böyle yorumlar yapanlara gülüyorum.

İbb oynadı bjk seyretti. Ve maçın sonunda "Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz" yazısını skorboard'a yazdırdı. Bu işler gazla, yıldızla olmaz. O yüzden robinho'yu 1000 kere de yazsanız buraya bjk'den takım olmaz.

Görende bizi super takim fln sanacak. Adamlar iyi futbol oynadi kardesim, dogruya dogru. Biz ne oynuyoruz? fb ne oynuyor?

Besiktas ve Trabzon disinda sampiyonluk adayi yok resmen bu sezon.

zevkli maçtı.i.akın yerine ofsaytın ne olduğunu bilen biri olsa 4-5 olurdu.ben 2. yarı ali güzeldalı bekledim ama almadı bi türlü oyuna hoca onu.

o olsa belki pas zamanlamasını ayarlardı daha az ofsayta düşer,maçı erken koparırlardı.

Schuster, Real Madrid'de bile iki eliyle bir şeyi doğrultamamış bir adamdır. Çalıştırdığı diğer küçük takımlarda ise hep başarısız olmuştur.

Adam bildiğin FM'de bile çıkartırsan eğer yenileceğin bir kadro çıkarttı.

Bu arada Semih Tasar, Rijkaard'a laf etmeye devam edeceğine, o muhteşem kadrolu (!) Beşiktaş'ın, senin dediğin 4-4-2 Diamond dizilişi ile bugün sahadaydı.

Hani sana göre 4-4-2'ye geçsek tüm dertler biterdi ya. O bakımdan.

Ardaya edilen küfürleri de unutmayın.burda beşiktaşa sempati duyan sözde gsli arkadaşlar var deliriyorum.beşiktaş taraftarı rezil bir taraftardır ve en az fenerbahçe kadar düşmandır bize.bazen birbirimize düşsekta en iyi taraftar yine biziz boşverin

Üst Alt