STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Arkadaşlar bugün M'Gladbach - Köln maçını izledim ikiside küme düşme potasında, hatta düşmüş denebilir.Ama stad full çekmiş, birden aklıma şu halimiz geldi kimi eski başkanımıza küfür ediyor, kimi tuttuğu takımın futbolcularına...acaba bizmi abartıyoruz yada diğer ülkelermi çok relax.Bu ikilemde Tuttuğumuz takımın aşkının ne kadar ikinci planda kaldığını olayları ne kadar abattığımızı, (sevinçte olsa hüzünde olsa) gördüm tamam, takımımızın hali kötü ,futbolcuların çoğu ligi kafasında bitirmiş,sadece başkanı yada futbolcuları yuhalamak için maça giden taraftarımız var,hatta niye başkan yada takım yuhalanmadı diye içerlenen var.Ben inadına desteklemekten yanayım ,hayatında Ünal Aysalın tipini bile görmeyen bırakın yöneticiliğini sadece basının gazıyla destekleyen var, körü körüne karalayan var.Artık bunları bırakıp gönül verdiğiniz GALATASARAY 'a destek zamanı başkanı yöneticisi kim olursa olsun,ligi kaçıncı bitirirse bitirsin,Fener şampiyon olmasında biz Trabzona yenilelim zihniyetine sahip arkadaşlarım,biz şampiyon olmamışız kim olursa olsun banane.SONUNA KADAR GALATASARAY

yazının tamamını okumadım ama bahsettiğin takım köln ve M'Gladbach. Biz Galatasarayız..

yazının tamamını okumadım ama bahsettiğin takım köln ve M'Gladbach. Biz Galatasarayız..

Bence yazıyı oku, takımın ismi değil ben aşktan bahsediyorum.Ben GALATASARAY'ın puan sıralamasındaki yerinden bahsetmiyorum , biz GALATASARAY ız biz büyüğüz sorun bakış açısı ve kültür meselesi

Biz kalan maçlardan en fazla 4 puan çıkartabiliriz. O da bize yeter kalmak için.

Bu nedir arkadaşlar , herkes kafayı fenerbahçe'yle bozmuş durumda . Takım tutmak bu mudur , bu kadar mıdır . Böyle eleştiriler Galatasaray'ı bu hale getirdi zaten . Futboldan hariç herşeye yorum yapılıyor . Fener şampiyon olsun olmasın çok mu önemli . Kansere ben çare bulamıyorum ama Amerika'da bulmasın gibi birşey bu . İyi futbol , kalite futbol istiyoruz biz . Bunun çözümlemeleri hakkında konuşmak varken hala komplekslerimizi anlatıyoruz . Bu kadar basit taraftar forumu değil burası , lütfen .

Bence yazıyı oku, takımın ismi değil ben aşktan bahsediyorum.Ben GALATASARAY'ın puan sıralamasındaki yerinden bahsetmiyorum , biz GALATASARAY ız biz büyüğüz sorun bakış açısı ve kültür meselesi

Her ne olursa olsun insanlarin Galatasaray´i bu duruma düsürmeye hakki yok. Arkadasin da söyledigi gibi, biz Galatasaray´iz. Saydigin takimlar basarisizliklara alisik kulüpler zaten. Onlar icin olagan bir durum. Biz Türkiye´nin en büyük 2 kulübünden biriyiz. Türkiye de bir Bundesliga, Premier Leauge degil. Galatasaray´in bu durumda olmasi kabul edilemez. Taraftar tabiki büyük tepki verecek yoksa bu durumlara alismis bir kulübe dönüsebiliriz. Bu büyük bir tehlike.

Bunun disinda sahadaki futbolun, profesyonel futbol ile uzaktan yakindan alakasi yok. Yani profesyonel futbol icin bir utanc oynadigimiz futbol. 2 pas yapamiyor bu adamlar. Sabir tasi olsan catlarsin. Maci izlerken kendi icinde fokur fokur kaynadigini hissediyorsun, tansiyonunun ciktigini hissediyorsun. Bu futbol bizlere hakarettir. Taraftarin da bu rezilligi yasatanlara tepki vermesi cok normal bence. Biz Konyaspor´muyuz ki bu durumlara sükunetle yaklasalim? Artik tepki bile vermiyoruz bu rezilliklerimize mac izlerken. Ya artik en azindan bi Konyaspor kadar mücadele etsinler sahada ya:) Ya bu ligin sonunda olan takimlar cidden bizden daha etkili futbol oynuyorlar. Suanda resmen ligin en kötü takimiyiz oyun olarak. Pozisyon bile üretemiyoruz. Yazik günah ya

Her ne olursa olsun insanlarin Galatasaray´i bu duruma düsürmeye hakki yok. Arkadasin da söyledigi gibi, biz Galatasaray´iz. Saydigin takimlar basarisizliklara alisik kulüpler zaten. Onlar icin olagan bir durum. Biz Türkiye´nin en büyük 2 kulübünden biriyiz. Türkiye de bir Bundesliga, Premier Leauge degil. Galatasaray´in bu durumda olmasi kabul edilemez. Taraftar tabiki büyük tepki verecek yoksa bu durumlara alismis bir kulübe dönüsebiliriz. Bu büyük bir tehlike.

Bunun disinda sahadaki futbolun, profesyonel futbol ile uzaktan yakindan alakasi yok. Yani profesyonel futbol icin bir utanc oynadigimiz futbol. 2 pas yapamiyor bu adamlar. Sabir tasi olsan catlarsin. Maci izlerken kendi icinde fokur fokur kaynadigini hissediyorsun, tansiyonunun ciktigini hissediyorsun. Bu futbol bizlere hakarettir. Taraftarin da bu rezilligi yasatanlara tepki vermesi cok normal bence. Biz Konyaspor´muyuz ki bu durumlara sükunetle yaklasalim? Artik tepki bile vermiyoruz bu rezilliklerimize mac izlerken. Ya artik en azindan bi Konyaspor kadar mücadele etsinler sahada ya:) Ya bu ligin sonunda olan takimlar cidden bizden daha etkili futbol oynuyorlar. Suanda resmen ligin en kötü takimiyiz oyun olarak. Pozisyon bile üretemiyoruz. Yazik günah ya

Onur biz farklı bakıyoruz olaya, takım 13. , 14. bırak ozaman GALATASARAY ı başka takım tut , neyi anlamadın onu çözemedim ben kabullenelim demedimki sen bunları bana anlatıyorsun, anladım ki sende Fener şampiyon olmasında biz yenilelim diyenlerdensin.Ben takım aşkından, sen ise başarı aşkından bahsediyorsun.Kulvarlar farklı :)

Adnan Polat : Şampiyonu biz belirleyeceğiz.

Şampiyonluk adayı iki takıma da yenildik. İkiside bizden 3 puan aldı.

Dolayısı ile Şampiyonluk yarışına hiç bir etkimiz olmadı.

Bu açıdan düşündün mü hiç Sayın Adnan Polat ?

Adnan Polat : Şampiyonu biz belirleyeceğiz.

Şampiyonluk adayı iki takıma da yenildik. İkiside bizden 3 puan aldı.

Dolayısı ile Şampiyonluk yarışına hiç bir etkimiz olmadı.

Bu açıdan düşündün mü hiç Sayın Adnan Polat ?

zaten IQ su bu seviyede olan bir adamin bizi daha iyi yonetmesini beklemiyorduk

sasirtici degil

Vay yine yenilmişiz.Nedense hiç üzülmedim.Artık insanda duygu bırakmadılar.

ulan beni 29 yasinda yanliz odamda hüngür hüngür aglattiniz ama ben hic bitmeyecek sevdamla canim CIMBOMUM diyorum sessiz cigligimla cünkü biliyorumki gelecekte en büyügün önünde yine itaat edecek gelecekte

Ne olacak bu GS'nin hali? Şimdi kümede kalmamız için kaç puan lazım? Heyecan istiyorduk,son 6 hafta heyecanlı geçer işte.

Yanlız bu küme olayı harbiden çok gıcık bi durum. Kesin rüyalara girer.

Ne olacak bu GS'nin hali? Şimdi kümede kalmamız için kaç puan lazım? Heyecan istiyorduk,son 6 hafta heyecanlı geçer işte.

Yanlız bu küme olayı harbiden çok gıcık bi durum. Kesin rüyalara girer.

Buca ve Kasımpaşa bu kadar kötü durumda olmasalardı, şu puan ve fikstürle kesin düşerdik. Antalya'nın 39 puanla küme düştüğünü hatırlıyorum ben yıllar önce.

14 sene nedirki cimbomum 140 sene yil beklerim istersen ömür boyu gün yüzü gösterme sevdamin armamim pesindeyim her zaman

Hayatimda böyle ruhsuz futbolcu görmedim.

Göstere göstere maci sattilar.

Kümeye oynuyoruz, hatta düsecegiz neredeyse, bunlarin umrunda degil.

Insallah Fenerbahce Sampiyon olur, INSALLAH

Bu sezonun ilk maçını izlemen bizim suçumuz değil. Sezonun ilk 3 içine girebilecek maçını oynadı takım. Ama illa ki kırılma noktaları oldu ve nasıl Antalyaspor gibi 5. sınıf bir takımdan 3 yediysek, şampiyonluğa oynayan takıma da yenildik. Sattılar fln gibi ağır ithamlar kullanma.

Üst Alt