STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

cenk tosun nasil bir gol atmis oyle

ohaaaaaaaaaaaaaaaaa

"Uykunun yenemeyecegi aci yoktur..." Bu yasadigimiz acinin üzerine bir uyku iyi gider, herkese Allah rahatlik versin...

Ben onu dinlemedim sadece kendine güveni ve konuşma tarzı için dedim kusura bakmayın tabi sizin hocanız sizin fikirleriniz daha önemli .

Konuşma tarzı basın toplantısında oyuncuyu öne atmak asla değildir rahat ol sen. akıllı yorum yapki seninkide önemli olsun.

Bizim su anki duruma Fenerbahce'liler bizden daha cok üzülüyordur -.-

küme düşme korkusu sardı beni...manisa ve kayseriye de yenilecez bu gidişle... baros da neden ceza alır 3 maç ne disiplinsizliktir ya forvetsiz kaldık. haftaya baros, pino,kazım yok...forvetsiz oynayacaz yine

tercihlerine bakilinca seneye kalmali derken?

Bence güzel bir kadro ile çıktı . Yekta sakatlanmasa maçı alabilirdiniz maçın başlarında bunu da belli ettiniz . Ama oyuncuların kafa gitmiş zaten hocaya da bir şey dememek lazım . Ama ben beğendim Ünder'in konuşma tarzını sadece bunu belirttim .

Tekrar diyorum bu konuda sizin görüşleriniz tabiki daha önemlidir .

Arkadaşlar bugün M'Gladbach - Köln maçını izledim ikiside küme düşme potasında, hatta düşmüş denebilir.Ama stad full çekmiş, birden aklıma şu halimiz geldi kimi eski başkanımıza küfür ediyor, kimi tuttuğu takımın futbolcularına...acaba bizmi abartıyoruz yada diğer ülkelermi çok relax.Bu ikilemde Tuttuğumuz takımın aşkının ne kadar ikinci planda kaldığını olayları ne kadar abarttığımızı, (sevinçte olsa hüzünde olsa) gördüm tamam, takımımızın hali kötü ,futbolcuların çoğu ligi kafasında bitirmiş,sadece başkanı yada futbolcuları yuhalamak için maça giden taraftarımız var,hatta niye başkan yada takım yuhalanmadı diye içerlenen var.Ben inadına desteklemekten yanayım ,hayatında Ünal Aysalın tipini bile görmeyen bırakın yöneticiliğini sadece basının gazıyla destekleyen var, körü körüne karalayan var.Artık bunları bırakıp gönül verdiğiniz GALATASARAY 'a destek zamanı başkanı yöneticisi kim olursa olsun,ligi kaçıncı bitirirse bitirsin,Fener şampiyon olmasında biz Trabzona yenilelim zihniyetine sahip arkadaşlarım,biz şampiyon olmamışız kim olursa olsun banane.SONUNA KADAR GALATASARAY

Üst Alt