STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Ya birakin cocugu dolmus iste hepimiz gibi.

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | 2.Yarı

Kanka profilinde anti-fb gurubuna üyesin profil resmin anti-fb kime ne satıyosun?

Ben Fanatik bir Galatasaray taraftariyim ve Fenerbahce'den okadar nefret etmem bana göre gayet normal.

Ama ben Fenerbahce'yi,Trabzonu,Bursa'yi su an kafama takmiyorum.

Ben Galatasaray'in Ligde kalmasini istiyorum, okadar.

Hala Cem Sultan niye slzlesme imzalamiyor diyoruz. Cocuk gelmis 20 yasina ve bu dandik takimda bile oynayamiyor. Sans bulamiyor. Yazik günah.

Ya yatiyorum kalkiyorum Frank Rijkaard´a topladigi puanlar icin tesekkür ediyorum ya. Bizim cok bilmis milletimiz icin TD degildi diye hatirliyorum.

Ya yatiyorum kalkiyorum Frank Rijkaard´a topladigi puanlar icin tesekkür ediyorum ya. Bizim cok bilmis milletimiz icin TD degildi diye hatirliyorum.

Rijkaard gibi adam 100 yilda ilk kez gelmis onu da harcadilar.

Ya sen bu Futbolcularin basina Mourinho'yu,Guardiola'yi getir, biz yinede Sampiyon olamayiz.

Yekta'nın sağ ayak bileği bağlarında kopma varmış.Sezonu kapatmış.Asgari 4 ay yok diyorlar. :(

2.yarının en sevindirici maçı bu oldu bana göre.En azından bir işe yaramış oldu bu maç.Yekta'nın durumu çok kötü oldu yalnız.İnşallah sakatlığı geçtikten sonra bu durum dan dolayı sıkıntıya girmez.Sürekli sakatlanmaz inşallah.Her şeye rağmen sonuna kadar Galatasaray.Biz 14 sene beklemişiz şampiyonluğu yine bekleriz evelAllah.Canın sağolsun Cimbombomum.

BAM'lara Taraftar olarak birşeyler yapmamız lazım..Bu oyuncuları istemediğimizi herkeze göstermemiz lazım..Pankart falan şart..Yoksa gelecek senede bunları çekeriz..

Bülent ündür'de yalan oldu. ayhan çok koşmuş organize etmiş orta sahayı felan filan. hangi maçı izledik bilmiyorumki arkadaş. mustafa sarpı ayhanı övüyor adam pinoyu kadroya almıcam diyor.

Emenike, Ersan, İsmail Köybaşı ve Yekta. Bu futbolcuların dördünün de ciddi sakatlıklarına Trabzonspor defansı sebep olmuş. :mad:

keita-elano-misimovic-santos gibi adamlari gönder stancu culio pino zapata gibi adamlari al.hemde dünya para vererek

Ne denir bilemiyorum ki..

8 maç 1 galibiyet 1 beraberlik 6 yenilgi..

Bu takımda oynamayı haketmiyorsunuz. Bu hafta kaybedeceklerinden adım gibi emindim öyle de oldu..

Utanıyorum siz bu formayı giydiğiniz için..

Burak hafta içinde beyin kanaması geçirmiş ve annesi maça çıkmasını istememiş . Saha kenarında ekstra bir doktor varmış beyin cerrahi . Bundan dolayı gol atınca Burak anne annee diye bağırdı . Koçum benim 2 sene üst üste Saraçoğluyu yakacak :D :D

Arkadaşlar size de sabır diliyorum cidden 2001-2002 de bu durumu bizlerde yaşadık .

Trabzon hakkı ile kazandı. Pino atsa biz de kazanabilirdik. İki takımda aslında rezil futbol oynadılar. Tam bir hengame,bol faul.

Şunu söylemeden olmaz: Arda'nın kesinlikle satılması lazım. Bu kadar sorunlu,yüzü asık,isteksiz,koşmayan bir takım kaptanı olamaz. Şu haliyle sergen bile arda'dan fazla koşar.

Ezdiği toplar rekor düzeyde. Son olarak takımdaki BÜTÜN yabancılar yollanmalı. Hepsi vasat.

Bir de Bülent Ünder'in maç sonu açıklamalarına ve tercihlerine bakınca bence seneye kalmalı .

Üst Alt