STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

aynen kardesim, dedigin gibi sartlara uymak zorunda kaldi. e tabi barca gibi kadro olmayinca kacinilmaz tabi.

Ne yapsın adam baktı Futbol ssonuctadan ıtıbaren adam caresız kaldı ah rıjkaard ah ben senın total futbolla benımsedım ben senı 4-3-3 le benımsedım atak futbolun kanatlarla futbolu zevk gorsel sonucunla beyendım ruyalarında goremıyeceklerı ınsanların agzına sakız yapmakla beyenmedım ayhana m.sarp neden sabredıyosun sayın rıjkaard neden uzuyosun bızı neden bıldıklerınden odun verıyosun senkı felsefene uymayan ne buyuk takımları ret ettın bız senı oyle sevdık be

Son dakikalarda oyunu soğutmamız doğru olaydır.

Geçen yıl Rijkaard son dakikalarda oyunu soğutmayın,topa sahip olun dedi.En az 3 maç verdik son dakika golleriyle.O zaman da herkes "niye biz son dakikada gol yiyoruz?Niye oyunu soğutamıyoruz?" falan diyordu.Şimdi bunu düzeltince "Nerde eski Galatasaray" oldu.

Takmayın böyle şeyleri.Bu takım son dakikalarda top tutabilme yeteneğine sahip olsa zaten top tutmalarını isterdi Rijkaard.Hem ayrıca artık ligimizde o eski anamızın ligi değil.Bunu da hatırlatmak isterim.

ayrıca aydın çok hırslı beyler bence akıllı olursa gerçekten faydalı olur...

Ya hızlı oynayabilsek son saniyelerde hızlı oynayıp 2 'yi de atalım 1-0 'a yatmayalım derim ama yapamıyoruz. Yine şansımız tutmuş ve bir gol atmışız niye vakit geçirmeyelim? Futbol oynayan takım bunları yapmaz ama biz oynayamıyoruz elbette yapacağız.

Galatasarayı yönetimi çok eleştirdim ama bugün bukadar kötü oyuna zar zor kazanmamıza rağmen, gelecek haftalar için iyimserim. Takımın özellikle milli maç arasına kadar böyle zar zorda olsa kazanması önemli. 9. haftadan sonra güzel futbolda gelecektir. Fizik güç giderek yükselicektir. Cana-arda-Sabri takıma döner, Misi, Baros form tuttuğunda yine 3-5 atmaya başlarız. Kötümser deyilim. Ligi en geç açan takım olduğumuzdan geç form tutacağız galiba.

Cana olmuş beyler artık motor ısınmış oynatmazsan yanar.

Aydın da kıpırtı devam ediyor;en azından üzerinde ki negatif enerji gitmiş.Ve hızlı.

Pino bencil gibi,ama o da kendini gösterme çabasında,dar alanda etkisiz gibi,geniş alanda etkili ama daha kreatif olmalı.

Misimovic vasatdı.Ama zemin de kötüydü.

Baros'u topla buluşturamadılar ama mücadelesi iyiydi.

Bu gün Kewell'in günü değildi.

Servet de çıkış var

Neill kondisyonu toparladı.

İnsua kumaş var belli etti,ama hucumu pek yapmıyor gibi.Ama rakip hiç soldan gelemedi.

Serkan Kurtuluş 2.devre bilhazsa iyiydi.

Ama buna rağmen takım kötüydü.Bir maya lazım bize.

Ya hızlı oynayabilsek son saniyelerde hızlı oynayıp 2 'yi de atalım 1-0 'a yatmayalım derim ama yapamıyoruz. Yine şansımız tutmuş ve bir gol atmışız niye vakit geçirmeyelim? Futbol oynayan takım bunları yapmaz ama biz oynayamıyoruz elbette yapacağız.

Zaten sogutarak da oynasak oluyor macta gorduk yani. pino bencillik yapmasaydi 2 pozisyon da gol olurdu.

Kazanma alışkanlığı kolay oturmuyor takımlara.Haftaya belediye maçını da alırsak açıkçası çok kötü başladığımız ligde belli bir yol aldığımızı düşünebiliriz.Bu takıma birkaç değişiklikle ilerleyen haftalarda kolay pozisyona giren ve rahat maç alan bir hüviyet kazandırılabilir.Arda ve Cana'nın takıma montesi,her geçen gün kondüsyonda ki yükseliş derken ilk yarının sonuna doğru oturmuş bir yapımız olacaktır.

Ümit ediyorum;geçen yıl fırtına gibi başlayıp sonunu getirememenin tam tersi olarak,bu sezon kötü başlayıp umulmadık yerlerde(pozitif anlamda)ligi bitireceğiz.

Çok zevksiz maçtı valla. Bir kafede izledim maçı, eğer deselerdi ki "Gelin size güzel bir film takalım, maçta gol olursa tekrar maçı açarız. Film izleyin siz" Direkt kabul ederdim valla, sanırım oradaki herkes de kabul ederdi. Bu kadar kötü, zevksiz bir futbol oynamamalı Galatasaray, Rijkaard'a da sitem ediyorum biraz açıkçası.

Biz sadece 3 puan kazanmadik, simdiden 6 puan kazandik, yarinki derbi ve pazartesi Bursanin maci cok önemli. Ordan da birsürü puan gelecek gibi.

Ayrica fikstür de fena sayilmaz, gelecek 2-3 mac kazanmaliyiz, kazaniriz, böylece üst üste 6-7 mac kazanmis oluruz.

Biz sadece 3 puan kazanmadik, simdiden 6 puan kazandik, yarinki derbi ve pazartesi Bursanin maci cok önemli. Ordan da birsürü puan gelecek gibi.

Ayrica fikstür de fena sayilmaz, gelecek 2-3 mac kazanmaliyiz, kazaniriz, böylece üst üste 6-7 mac kazanmis oluruz.

Aynen

Haftaya İBB var sanırım sonra da Karabük.Bu maçlardan iyi sonuçlar alırsak avantaj elde ederiz

Taraftarı nasıl buldunuz arkadaşlar. Maçtaydım yeni geldim.

B_82e4ffa6662a497792ceb609657581fb.jpg

Sağ altta mor formalı 2 eleman var sağdaki benim :D

Taraftarı nasıl buldunuz arkadaşlar. Maçtaydım yeni geldim.

B_82e4ffa6662a497792ceb609657581fb.jpg

Sağ altta mor formalı 2 eleman var sağdaki benim :D

O kadar taraftarı Ali Sami Yen'e sığdıramazlardı Alper :) Şaka bir yana galibiyete en çok sizin adınıza sevindim Alper.En son Atletico maçını tribünden çaresiz gözlerle izlemiş biri olarak, takımım yıllar sonra yaşadığım şehire gelse ve kötü sonuç alsa neler hissederdiniz biliyorum :)

En son ne zaman 2 maç üst üste gol yemedik hatırlayan var mı ?

Üst Alt