STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Maçtan yeni geldim şükür kazandık. Maç öncesi herkes böyle bir oyunun olacağını tahmin ediyordu zaten bu kadro yapısıylada değişeceğini sanmıyorum hep bu tip maçlar izleyecez. Maçtan Umudumu kestiğim anda Ayhan süper bir gol attı.. Hiç beklemiyordum ayhadan böyle bir gol çok şaşırttı beni :D Tribünlerin Galatasaray Kısımları Neredeyse Tamamen doluydu Buca tribünlerinde ise boşluklar vardı.. Maça 20dk geç girdik saolsun rezalet stat görevlileri en az 20 bin kişiyi tek kapıdan teker teker içeri sokmaya çalışıyordu!! böyle rezalet görmedim..

Maçta ise en beğendiklerim Pino ve Neill'di Pino gerçekten çok hızlı bir futbolcu ayrıca defansada yardım etti bi kaç pozisyonda Sonlarda kaçırdığı gollerle baya stres yaşattı ama beğendim şahsen iş yapar bizde.. Neill'i ise anlatmaya gerek gerçekten çok iyi bir futbolcu bugunde çok iyiydi..

Beni en çok heycanlandıran ise Cana'nın girmesiydi Gerçekten çok faydalı oldu oyuna girdiği dakikalarda bi an önce Arda iyileşsede artık 11'deki yerini alsa çok istekliydi oyuna girdiği dakikalarda artık oynar sanırım..

Maçın sonlarını ise taç kenarından bitirdik :D çok güldüm o pozisyona top vermediler orda bucalılara :D

Son olarak zorda olsa kazandık özlemişiz Galatasaray'ı izmirde görmeyi bu kadar yorgunluğa eziyete değdi umarım buca ligde kalır seneye tekrar izleriz İzmir'de Galatasarayımızı.

Taraftarı nasıl buldunuz arkadaşlar. Maçtaydım yeni geldim.

B_82e4ffa6662a497792ceb609657581fb.jpg

Sağ altta mor formalı 2 eleman var sağdaki benim :D

Vay be kareye girmişsiniz :D

En sağda parçalı formalı biri var. Gözükmüyor o yarım gözüküyor :D O arkadaşımız Caner BAYRAK.

Diğer arkadaşlarımız ise kareye girememişler.

Golden önce pek ses çikmiyor gibiydi. Tezahuratlara pek katilim olmadi galiba.

Golden sonra god-mode'a geçti zaten tribünler :D

Bu arada sorum olacak. Maçta yapilan koreografi TT'mi yapti reklam amaçli? Yada Tayfami yapti?

haftaya belediye sonra karabük deplasman sonra ankaragücü fikstür kolay 3 haftalık fener derbisine kadar puan kaybetmezsek iyi futbol da gelecektir...belediye maçında misimoviçten bir şeyler bekliyorum artık 2 maç sabrettim ama alışsın artık 3.maç...

zevksiz geçen kötü oynanan ve şans eseri kazanılan bir maç daha hala fr fr diye bağıranlara yazıklar olsun adını değiştir takımın küme düşer

İzmir taraftarı stadı fulledi. Çok büyük bir onurdu maçta bulunmak. Sesim kısılana kadar bağırdım. :)

Taraftar süperdi gercekten, bu kadar beklemiyordum ben, 20-25 bin en fazla olur diyordum.

InsAllah ttarena hep dolu olur.

Bir dönem bir arkadaşım çıkma teklif ettiği bir kızdan -çok iyi hatta mükemmel bir çocuksun ama senle çıkamam- cevabını alınca - bana şerefsizin tekisin ama kabul ediyorum deseydin daha sevinirdim- cevabını vermişti.

İyi oyun total futbol falan filan umurumda değil kazansınlar yeter.

Bir dönem bir arkadaşım çıkma teklif ettiği bir kızdan -çok iyi hatta mükemmel bir çocuksun ama senle çıkamam- cevabını alınca - bana şerefsizin tekisin ama kabul ediyorum deseydin daha sevinirdim- cevabını vermişti.

İyi oyun total futbol falan filan umurumda değil kazansınlar yeter.

:D katiliyorum puanlari alalim son dakika golleri yemeyelim bu aralar iyi oyun zaten zamanla kendiliginden gelir..

ayrica golden sonra Ayhan'in Rijkaard'a sarildigi goruntuler varmi kimse bizimle paylasacak acaba?

Zeminin ve Bülent Uygun'un sert ve sıkı defans yapıp ilerideki kuvvetli ve top sürebilen oyunculara top atma taktiği ile bizim ileri ucumuzun formsuz ve adapte olamamış olması birleşince rezil bir maç oldu. Aklımda kalanlar:

1. Pino etkili bir oyuncu izlenimi verdi ama öte yandan çok bencil, sadece son dakikalarda pas vermediği net pozisyonlar için söylemiyorum, ikiye bir iyi paslar denenebilecek pozisyonlarda hep çalım denedi, hele bir pozisyonda Baros verkaça girmek için bir pas verdi, boşa da kaçtı ama Pino illa alıp kendi dönmek istedi ama kaptırdı, o bencilliğini azaltırsa daha da etkili olacak.

2. Cana girdikten sonra etkisi direk hissedildi, toplara çabuk ve yerinde basan bir adam gördük, ayrıca kazandığı topları da genelde olumlu kullandı, son dakikalardaki etkili kontrataklar genelde onun ayağından başladı.

3. Misimovic geçen haftadan kötüydü, bunda zeminin ve rakibin sertliğinin etkisi büyüktü, ayrıca bugün geçen haftadan farklı olarak geçen seneki Elano gibi çok sık geriye gelip top aldı, özellikle ilk yarıda birçok pozisyonda Mustafa Sarp ilerideyken Misimovic ikinci ön libero gibi Ayhan'ın yanındaydı.

4. Maçın son 3-5 dakikasında ve duraklamalardaki vakit geçirmemiz iyi ve profesyoneldi ama golden sonra oyunu tutma çabamız iyi değildi. Bu sezon başından beri var, hiç pas yapmaya çalışmıyoruz topları ileriye dan dun vuruyoruz, şişiriyoruz, direk bize dönüyor. Baskı yediğimizde yapılmasını anlarım ama rahatlıkla kontrol edebileceğimiz veya basit paslar atabileceğimiz rahat anlarda bile dan dun vurduk ileriye, bunu düzeltmek lazım.

5. Baros sanki giderek form tutuyor, gol atamasa da bugün etkiliydi, çok fazla hareket etti.

6. Ayhan klasik pas hatalarını yaptığı gibi güzel işler de yaptı, malesef Ayhan böyle, aslında etkili bir oyuncu ama özellikle formsuzsa beklenmedik gerek pas hatası, gerek top kaybı, gerek yanlış fauller olsun bireysel hatalar yapıyor. Gol attığı pozisyonda da klasik saçma top kayıplarından birini yapıyordu derken, klasik bir kayıp dönme hareketi ile topu geri kazandı, ama topu sürdüğü an ben "Ayhan bunu yazar" dedim içimden ve yazdı hakikaten. Pozisyonun gelişimi farklıydı ama vuruş ve topun kaleye gidişi olarak evvelki sene deplasmandaki Hamburg maçında attığı gole benzettim ben. Ayhan eğer formunu biraz üstte tutabilirse ve top kayıplarını biraz azaltırsa bizim için kritik oyuncu olabilir bu sene.

7. Insua sanırım deplasman olduğu için sahanın da etkisi ile ciddi yabancılık çekti. Geçen haftadan daha silikti, ileriye hiç bindirmedi.

8. Sanırım Serkan Kurtuluş'un Sabri'den sonra ilk sağ bek tercihi olması gerektiğini gördük bugün. Takımın kötü oyununa rağmen yaptığı işler olumluydu, Ali Turan'ın yarısı kadar top kaybı yapmadı. ÖZellikle ikinci yarıda da ataklara iyi katıldı.

9. Kewell hiç hazır değil, hele zemin kötü olunca hiç görünmedi. Kewell olduğu için eminim ki toparlayacaktır.

10. Servet ve Neill birbirine alışmaya başlamış olabilir. Servet de saçma hareketlerini bugün yapmadı, tabi zemin de korkuttu onu. Defansımız Insua'nın da katılımı ile oturmaya başladı gibi.

11. Ufuk, aman diyeyim sakatlanma, çok korkuttun beni o sakatlandığın anda, çizgini artırıyorsun ve kendine güvenin geliyor gibi hissediyorum, bu seneyi Ufuk adına kazasız belasız (veya en azından az hasarla) atlatırsak uzun süre kaleci derdinden kurtulabiliriz. Dualarımız bunun için olsun ilk başta.

12. Rijkaard ve Ayhan'ın kucaklaşmasını sevdim, bu Ayhan geçen sene Rijkaard'ın defterden sildiği söylenen Ayhan unutmayalım, araları kötü gibi gelmedi bana.

13. Elano bu sahada son form durumu ile rezilleri oynardı, iyi ki forma şansı bulmadı ama özellikle Ali Sami Yen'de ona ihtiyacımız var, yavaş yavaş da olsa artıracağını umuyorum form durumunu.

14. Mustafa hala geçen senenin ilk yarısındaki formunu aratıyor. Fazla top kazanamıyor, Cana yabancı kontenjanına takılmasa formayı rahat alırdı ama Arda'yı beklemesi lazım.

15. Baros'un alternatifsizliği beni korkutuyor. Kewell onun yerini zor tutar, geçen seneki gibi değil malesef, takım da geçen seneki form durumunda değil zaten. Batdal iyileşmeli bir an önce ama aslında o da pek alternatif değil.

Şu takım ne zaman önde oynayacak çok merak ediyorum. Rijkaard'ın hiç niyeti yok galiba, oyunu rakip alana yıkmak gibi. Şaka gibi yahu, Beşiktaş'la yer değiştirdik bu sezon. Onlar geçen sene defansif oynuyorlardı, biz ise ofansif. Şimdi tam tersi oldu. :D

Şu takım ne zaman önde oynayacak çok merak ediyorum. Rijkaard'ın hiç niyeti yok galiba, oyunu rakip alana yıkmak gibi. Şaka gibi yahu, Beşiktaş'la yer değiştirdik bu sezon. Onlar geçen sene defansif oynuyorlardı, biz ise ofansif. Şimdi tam tersi oldu. :D

Bu orta saha ile oyunu ileri yıkamayız. Çok net gözüküyor sanki ortasahamız yok.

[video=youtube;agqBOb-4TFo]https://www.youtube.com/watch?v=agqBOb-4TFo[/video]

fikstür gercekten fena degil, derbi haftasina kadar puan kaybetmek yok, insAllah kaybetmeyiz. Ibb,Karabük (d), Ankaragücü. 1 deplasman var sadece.

fikstür genel olarak fena degil, üst üste zorlu maclar nerdeyse yok.

ama ligin 2. yarisi baslarken gene zorlanabiliriz.

Kötü oynayarak kazandigin macin tadi bir baska oluyor ama yahu, seviyorum bu tür galibiyetleri ))))

3 mac berbat oynadik ama 3 galibiyet aldik, kuslar delirdi, karga olsun, kanarya olsun ))))))

Üst Alt