STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:5 | Bucaspor 0-1 Galatasaray | 18 Eylül | Maç Sonucu

Serkan güzel oynadı, Sabri iyileştiği gibi kesilmesin; daha şans verilsin çocuğa bu bir. Cana 10 dakikada ben bu takımda banko oynarım mesajını verdi, kontenjan montenjan denip hakkı yenmesin bu iki. Sonunda gol yememeyi yavaş yavaş öğreniyor bu takım, ayrıca büyük takım dediğin 1 gol atıp, kalesinde pozisyon vermeden maç kazanmasını da öğrenmeli, GALATASARAY'ım iyi yolda. Bu da üç.

Bu sene çok daha farklı olacak gibi..

Kötü başladık ve puan kayıplarından sonra kötü oynamamıza rağmen üst üste 3 tane önemli maçlardan galibiyetle ayrıldık..

Her ne kadar Musa Çağıran ve Cumhur gibi futbolcular kullanılmasada, bugün Ali Turan'ın sağ bekte oynamasının takıma yararı olmadığını anlayarak Serkan Kurtuluş'un oynatılması beni biraz olsun sevindirdi..

Umarım Rijkaard haftaya Ali Turan'ı yine sağ beke koyup kendisi hakkında bende kötü şüpheler bırakmaz.

Cana kesinlikle oynamalı.

Ben ilerleyen haftalarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

ben artık hocadan umudumu kestim.bir takım bukadar kötü yönetilemez.bana biri mustafa sarp ın 2 senden beri ne yaptığını anlatsın.aydın ne verdiki oyuna girip medet umuyor.topu ayağında tutamayan sahada gezenen misimovic neden okadar süre sahada kalır.2.yarıya misimovic cana değişikliği ile başlamak cok mu zordu?kewell ın cıkıp aydının girmesi mantık ötesi bir değişikliktir.

tek umudum zeminin kötü olması ve sarp ın ilk 11 de başlamaması olacak.barış bile daha etkili oynuyor ondan

öncelikle staddaydım

-stada giriş,çıkışlar tam bir fiyaskoydu.saat 7de stada gelip 8.40ta ıcerı gelebılmek komıktı.çıkışta bi o derece zordu.

-takımın savunması ıyı kotu oturma asamasında.gerçi buna bucanın kotu hucumcularını da daha dogrusu hucum yapma potansıyellerının olmaması etkılıde olmuş olabılır

-lucas neill cok begendım.her zamankı gibi belirli standartlarda oynadı

-pino ilk yarı cok etkisizdi,ikinci yarı golden sonra etkınlıgını arttırdı.bunda bos alan bulması etkili oldu

-misimovıcte hafif bir adam markajı vardı özellikle dıkkat ettım.etkisiz olmasını buna baglamıyorum.zemınde yerden dumduz attıgn pas bıle sekmeye başlıyor.komik

-baros yıpratıcıydı,ancak hucumda cogalamamızın onu ıfrıt ettıgı bellı.sinirine yenik düşüp gereksiz işlere girisebiliyor.

-mustafa her zamankı gıbı rezalettı.ayhan o golu nasıl attı anlamadım.özellıkle taca attıgı paslardan sonra stad kendısıne saglam saydırıyordu.tamamen sans golu yada eskı gunlerınden bır esıntı sundu dıyorum.4-5yıl oncekı bı esıntı

-lorık cana oyuna gırdıgı anda farkını bellı ettı.özellkle gozlemledım arkadaslarının sahaya yayılısına gore ve topu hesaba katarak pozısyon alması maalesef hıcbır turk futbolcuda olmayan bir özellik.oynamaya basladıgında fark yaratacagı cok bellı.yerınde mudahalelerıyle goz doldurdu bana kalırsa

-mehmet batdal maca 2 saat kala forum bornovada kıtchenettedeydi.bence arkadasları maca konsantreyken onunda onlarla olması gerekırdı.izin alıp,izmir turu yapması gereksız

takım savunmasında bıraz toparlanma söz konusu.bana kalırsa bu sene yapılan kondusyon yuklemelerı ve sezon planlanmasında ekım ayındakı mıllı maclara kadar takım bu kotu halıyle devam edecek gıbı.öyle sanıyorumki yuklemeler ekım gıbı sonuc verecek,özellıkle hucum hattında.

Anlaşıldı bu sene bizim maçların hepsi 1-0 yada 0-0 biticek.Bu sene Galatasarayımızdan gollü bir maç beklemeyelim...

Barış abi temiz yürekliymiş adam kaleyi uzaktan görürsek kazanırız diyordu hep.:)

Rijkaard haftaya bence şu dizilişle çıkmalı,

-----------------Ufuk-----------------

Serkan----Neill---------Servet----İnsua

-------------Cana---Ayhan------------

Aydın--------------Misi------------Kewell

-----------------Baros----------------

kewell hafta içi antremanlarda şov yapmazsa kesik yer. haftaya kanatlarda pino-aydın yada pino- elano ikilisi oynayabilir. uç bir tahmin olarak misimovici bile kanata çekebilir hoca. barosa daha geri gelip ara koşuları yapması talimatı veriyordu dün akşam. ortasaha düzeni ni değiştirecektir.

Premier Lig'den kaptan alıyoruz bank asya topçusunun yedeği yapıyoruz. Cana'nın oynamadığı her maç bu tür skorlara duacı olmak lazım.

Allahaskina biri bilgi versin,Sabri ve Arda nezaman dönüyor?

Rijkaard geldi geleli farkli mac kazanamiyoruz,adam ötlegin teki,Skibbe bile daha iyi futbol oynatiyordu

Misi reyizin adam gibi top oynayabilmesi için önünde 2 forvet, arkasında da pas hatasını en az ölçüde yapan ve dikine oynayabilen 2 tane oyuncu şart... Yoksa reyiz sönük kalır.

Üst Alt