STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Size aylardır diyorum yiğitten bi halt olmaz manisalıyım gördünüz işte

mustafa pektemek almeidadan daha yararlı oyuncu net!

Besiktas yumusak bir takimdi, sertlige karsi direnemiyordu. Ama bu sene daha sert bi takim olmus Besiktas. Savasiyorlar, kosuyorlar vs. Yetenekli adamlari da isi hallediyor. Iyi is yaptilar. Önemli deplasmanlarda 3 puan aldilar. Kücümsememek lazim. Trabzon,Manisa,Bursa,Mersin deplasmanlari öyle kolay degil.

Besiktas yumusak bir takimdi, sertlige karsi direnemiyordu. Ama bu sene daha sert bi takim olmus Besiktas. Savasiyorlar, kosuyorlar vs. Yetenekli adamlari da isi hallediyor. Iyi is yaptilar. Önemli deplasmanlarda 3 puan aldilar. Kücümsememek lazim. Trabzon,Manisa,Bursa,Mersin deplasmanlari öyle kolay degil.

KÜÇÜMSEMEDİK .sadece boşuna oynanıyo maçlar.şike gerçeği var.:eek:

ordu ve manisa düşüş modundalar bu cok acık belli. ama beşiktaşta mahalle takımlıgından terfi etmiş. pres yapıyorlar belli aralıklarla. ama yinede defanslarında sorun var.

Hakem Bjk ye gol attırmak için kritik noktalarda serbest atışlar verdi

2.sinde gol oldu zaten

maç koptu

Carvalhal'a cok haksizlik yapiliyor. Bu duruma uzuluyorum acikcasi. Emege saygi, taraftar bunu ogrenmeli. Besiktas'in cocugu Tayfur Havutcu tezahurati guzel, ama 1-4 olan bir macta, 88.dakikada Tayfur Tayfur diye bagirmak bu adama haksizlik. Sahadaki takim, alinan skorlar bu adamin eseri.

quaresma ve tayfası baktılar çiftlik elden gidiyo 2-3 maçtır köpek gibi nasıl asılıyolar maçlara ee carvalhalın gidişi demek bunların sonu demek akıllı adamlar vesselam biraz kredi alıp gene yatışa geçerler nasıılsa yazıklan bu bjk taraftarına

Abartmaya gerek yok. Mahalle takımı Tel Aviv'den 2 gol yemiş son dakika galip gelmiş takım. Stoke maçında görürüz.

Iyi guzel ozaman

Bizde Ordu ve Manisayi yeneriz.

Trabzonu bilemem.

Abartmaya gerek yok. Mahalle takımı Tel Aviv'den 2 gol yemiş son dakika galip gelmiş takım. Stoke maçında görürüz.

stoke maçını yenerlerse de stoke zaten dandik bir takım diyeceğiz :) stoke manu ve chelsea ile berabere kalıp liverpoolu yendi. deplasmanda da everton'ı yendi geçen hafta.

ayrıca manisa kötü takım değil. en iyi anadolu takımı belki şuanda. 4.sırada ve ligin en az gol yiyen takımıydı bu maçtan önce. şuanda biziz 1 farkla.

stoke maçını yenerlerse de stoke zaten dandik bir takım diyeceğiz :) stoke manu ve chelsea ile berabere kalıp liverpoolu yendi. deplasmanda da everton'ı yendi geçen hafta.

ayrıca manisa kötü takım değil. en iyi anadolu takımı belki şuanda. 4.sırada ve ligin en az gol yiyen takımı.

ligin en az gol yiyen takımı GS, averajı en yüksek olan takımıda GS

ayrıca manisa kötü takım değil. en iyi anadolu takımı belki şuanda. 4.sırada ve ligin en az gol yiyen takımıydı bu maçtan önce. şuanda biziz 1 farkla.

Tamam sen abartmaya devam edebilirsin. Ben bejeke kötü takım demedim. Abartılacak bir takım değil dedim. Hep söylüyoruz bu ülkede alex yürüyerek gol atıyorsa simao da atar q7 de. Kötü oyuncu değiller. Ama bejeke abartılacak takım değil. Bırak stoke u falan. Bana tel aviv'i açıkla. Bildiğin amatörden bozma takım.

Üst Alt