STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | 2.Y

manisanın adı da şikede geçiyomuş la :eek: maç boşu boşuna oynanıyo:eek:ks:

Besiktas iyi takim oldu. Rakibimiz Besiktas bu sene.

bende manisayı bişey sanıyordum.o kadar puanı nasıl topladı bunlar.

zor maçların çoğunu kaybetmeden geçtik. kaldı geriye İ.B.B maçı . ilk haftalardaki görüntüsünden daha uzak İ.B.B ama belli olmaz sağı solu belli olmayan bi takım. umarım kalan maçları da kazanıp ilk yarıyı en iyi yerde bitirmek avantajımıza olacak.

eskisi gibi hunharca saldırmyor takım , en çok farkettiren durum bu..

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor 1-4 Beşiktaş | 8 Aralık | Maç Sonucu

Gecen baslikta soylemistim. Insanlar Egemen'i bel kemigi olarak gostersede, "gizli" kahraman aslinda Sivok. Okadar fazla kademeye giriyorki. Gecen sene sakatligindan sonra tam performans sergiliyemedi. Ama bu sezon gercekten cok iyi ve ileri cikislarda cok dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.

Mustafa cok calisti bugun. Cok guzel gol atti. Topu cok iyi ayaginda tutup, defansi zorladi. Fernandes kafasini duzelttigi, boyle devam ettigi surece ilk 11 oyuncusu.

zor maçların çoğunu kaybetmeden geçtik. kaldı geriye İ.B.B maçı . ilk haftalardaki görüntüsünden daha uzak İ.B.B ama belli olmaz sağı solu belli olmayan bi takım. umarım kalan maçları da kazanıp ilk yarıyı en iyi yerde bitirmek avantajımıza olacak.

eskisi gibi hunharca saldırmyor takım , en çok farkettiren durum bu..

ee bu sefer yarış atı verecek adamda yok.neyse bu sefer birer mutfak tüpü verirsiniz artık.:asd:

Daha oncede dediğim gibi Carvalhal=Daum-Luce karışımı.

Carvalhal Beşiktaş'ı toplamış baya ama asıl olay Fernandes'de. Fernandes'in oynaması herşeyi değiştirdi.

Ya Anadolu takimlari bize karsimi sadece müthis oynuyor yoksa harbidende büyükler arasinda en kötü topu oynayan bizmiyiz cözemedim gitti

Cevap: STSL 11/12 H:14 | Manisaspor - Beşiktaş | 8 Aralık | 20.30

Mac ya 1-0 cifte sans yada Üst biter.

007.gif

Sivok, Ujfaluji, çekler buraya iyi uyum sağlıyor.

Carvalhal tam Türkiye ligi hocası. Bu lig için biçilmiş kaftan. Rijkaard, Hiddink, Del Bosque gibi dünyanın elit hocaları başarısız olabiliyor ama Gerets, Daum, Zico, Carvalhal gibi orta seviyede hocalar başarılı olabiliyor bu ligde enteresan bir ülkeyiz

Carvalhal tam Türkiye ligi hocası. Bu lig için biçilmiş kaftan. Rijkaard, Hiddink, Del Bosque gibi dünyanın elit hocaları başarısız olabiliyor ama Gerets, Daum, Zico, Carvalhal gibi orta seviyede hocalar başarılı olabiliyor bu ligde enteresan bir ülkeyiz

bu lige olur ama avrupada bişey yapamazlar.

Ben puan kaybi bekliyordum. Sasirdim skora

Carvahal'in "daha" 46 oldugunu unutmamak gerek. Portekiz liginde Vitoria Setubal'i Avrupanin en az gol yiyen takimi yapmisti. Benfica ve Porto'nun oynadigi ligde Sporting'i zaten 3.lukten daha iyi bir yere tasiyamazdi.

Iyi bir hoca gercekten. Hem adam gibi adam. Ne kaprisi var, ne cirkefligi var. Isini yapiyor.

manisa sahada varmıydıki. bunlar nasıl 8 gol yemişler lan. hele hele bu mal kalecinin 8 gol yemesi zaten mucizeymiş.

Üst Alt