STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu | 25 Ocak

Benim kanaatim Sedat Doğan'ın bu işi bozduğu yönündeydi ama işin aslı öyle değilmiş.

Moussa Sow’u taşıyacak özel uçak yarın saat 15:30'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na inecek. (NTV Spor).

Yahu anlamiyorum kardesim bu adamlar nasil Galatasarayli anlamiyorum,aslinda anliyorumda simdi burasi yeri degil alayli,alaysiz diye yazacagim lisenin bahsecisini adanali kiro dedikleri adam Türkiyede milyonlarla kucaklasti diye bir girecegim burda destanlar yazmam gerekicek,kim engellediyse bu transferi hocayi kim üzüyorsa aklini basina toplasin,bugün Fatih hoca Galatasaray 5 efsanesinden biridir belkide yazik ,ayip yahu!

Elanolari,Keitalari alirken milyon eurolar verdiniz,bu sene Arda satildi tek kurus harcanmadi vereceksiniz kardesim Fatih hocaya gelincemi büyük meblagaya oyuncu yok!!!

Tulun'a hemen laf çakmayalım. Fiyatı çok tuzlu, bu fiyatı görsem ben de temkinli yaklaşır ya da karşı olurdum. Şimdi hain miyim ben de, tabi ki hayır. Herkes bir şekilde Galatasaray'a hizmet etmek istiyor, başarısız olursa eleştirirsin ya da işine son verilmesini istersin ama burada ne eleştirilecek bir nokta var, ne de kızacak...

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | 25 Ocak | Maç Sonucu

Fatih hoca medya önünde böyle konuşmakla yanlış yapıyor.Madem rahatsızsın, git konuş başkanla sorunu çöz, çzülmezse yapacaklarını söyle.Böyle medya önünde rahatsızlığını belli edip birilerine malzeme verme.

Adamin aslind dedigi bir sey yok

Her kes gibi oda uzulmus transferin olmamasina bana gore

Amma gel gorki bazikelle avcilari ve krizden ne alanlarin isine geliyor

tabiki kurban secmek kolay helede bu Bulent Tuluna dahada kolaydir baa gore

Böyle birşey olabilir mi arkadaş ya takım şampiyonluğa giderken içerden sabotaj yapılıyor kişisel hırslardan dolayı. Ben bülent tulun falan tanımam başkanın çözmesi lazım artık bunları.

Off canim sIkIldI yaa, o yonetici kimse fatih hocayi bu kadar uzmeye hakki yok

Nekadar doğru bilmiyorum ama yedek formaları olmadığı için formlarını değiştirememişler

Evet oynadıkları Sivas maçından sonra Hakan Kutlu yapmıştı o açıklamayı. Yedek formalarının olmadığını, ikinci yarıya ıslak fomalarla çıktıklarını söylmişti. Bu takımı bu hale getirenler utansın.

Bülent Tulun ikinci adnan sezgin vakasidir,iyiki Fatih hoca var suan yoksa bu takim suan kivraniyordu,olurda hoca cekip giderse Tulun tam yetkiyle döndügünde burda ne sallamalari görürüz,Bülent Tulun yeni kesfedilmis bir insan degil,bu külüpte calisirken neler yaptigini neler yapamadigini taraftarin hafizasinda! Kimleri getirdigini hangi oyunculari kazandirdigini az bir hafiza yoklamasiyla hatirlayin!

Ben oyle bir haber goremedim ntvspor da. Ne televizyonda ne de sitede oyle bir haber yazmiyor.

Üst Alt