STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu | 25 Ocak

Bu Albayrakı Galatasaraya yönetici yapanı saygıyla anıyorum.

Albayrak bile olumsuz konuştu."Şu şartlarda nasıl transfer yapıcaz ben de merak ediyorum" dedi.

Albayrak muhakak oyuncu katilicaktir dedi Transfer nöbetine devam transfer var...

Albayrak kimi elimizi atsak 5'ten 10'dan baslatiyorlar,ama olumsuz konusmadi muhakak transfer yapacagiz dedi!

ben fatih hoca'nin yerinde olsam, bu sezon icin keita'yi kiralar, samp. ligine katilinca da sezon sonu pahali transferler yaparim.

Abdürrahim Albayrak'ın Lig Tv hakkındaki konuşmalarını sevmedim, yakıştıramadım..

Şansal Büyüka"Yaşanan süreçte Lig Tv'nin bir günahı yok" muşşş!

Her seferinde söylüyorum.Bu Albayrak'ı sevmiyorum.Belki benden fazla Galatasaraylıdır ama yöneticilik yapamıyor.

Bazı arkadaşlar sorun yok, arkadaşlar sorun çıkarmaya çalışıyor diyor ama o iş öyle değil. Bariz sorun var. Hoca'nın bu ve diğer açıklamalarında, Albayrak'ın TRT'deki programda, Başkan'ın konuşmalarında hep belli bişeyler olduğu.

O arkadaşlara saygı duyuyorum. Kulüpte sorun görmek istemediklerinden sorun yok gibi davranıyorlar. Ama sorunları görmezden gelmek, hasır altı etmek işe yaramaz. Üstüne gitmek gerekir. Belki de 96'dan bile daha iştahlı, daha olgun ve daha bilge durumdaki Fatih Hoca'yı küstürerek, rakiplerinin dibe vurduğu dönemde tarihi fırsatı kaçıranları bu taraftar affetmez. Çiftlik muamalesi yapmasınlar kulübe. R10'a milyonları dökmeye hazır olanlar kusura bakmasınlar Shaqiri'yi hayli hayli alırlardı.

Ayrıca fiyat konusunda bile Terim' söylenen rakam kesin değil adam belli etti. Basel başkanı yeni teklif gelmedi dedi. Bu işi başkan ele almalı ve Terim'e Shaqiri jesti yapmalı. Yapacağına inanmak istiyorum!

Çünkü; Terim bir tarafa, o yöneticilerin hepsi bir tarafa!

Dur allah askina

fatih terim gelecek denilende burda yazilalarida gorduk

Simdi Iyi sonuclar alindi diye

benim icin esas olan Yonetimin verdiyi karardir

Bana gore bu Yonetim Fatih terii getirerk biinci en iy isini yapmisdir

Ikincisi Floryayi Fatih terime vermnekle en iyi isi yaoptila

Simdi unu yapanlar Kluu tamamile Fatih terime verecek degil ya?

Her kesin buir gorevi vardir

Tabikide yapilacak 16 mln transfer oyle sap diye olmuyor

Buna karar vermek icin ordaki her kesin gorusu lazim bana gore

15-16 fazla hakikatten

Tamam fazla olabilirde bir sezonda 8 Keita 7,2 Elanoya para verdik,ayni sezonda baska oyuncu aldikmi hatirlamiyorum ama suan böyle büyük bir bonservis ücreti ödemedigimiz gibi Arda'yi 12,5 sattik ve suan Arena gibi para basan bir stadimiz var,o bahsettigimiz zamanda güya batan bir külüptük!

Dur allah askina

fatih terim gelecek denilende burda yazilalarida gorduk

Simdi Iyi sonuclar alindi diye

benim icin esas olan Yonetimin verdiyi karardir

Bana gore bu Yonetim Fatih terii getirerk biinci en iy isini yapmisdir

Ikincisi Floryayi Fatih terime vermnekle en iyi isi yaoptila

Simdi unu yapanlar Kluu tamamile Fatih terime verecek degil ya?

Her kesin buir gorevi vardir

Tabikide yapilacak 16 mln transfer oyle sap diye olmuyor

Buna karar vermek icin ordaki her kesin gorusu lazim bana gore

Fatih Terimi skora endekslemek cok yalnis,Galatasaray taraftari skor endeksli bir taraftar degildir,en azinda Fatih hocasina vefalidir,bugün külüp tarihinde 5 isim saysa sokakta yürüyen her Galatasarayli bu 5'liden belki birincisine belki 5'cisine Fatih hocayi koyar,degerlerimizi illa ölünce felanmi saygiyla anmaya basliyacagiz,suan efsane bir teknik direktörümüz var!

Tamam! Fatih Hoca takımın başında ya tasarruf dönemi başladı.Yahu bir kere de şu adamın eline doğru düzgün bir kadro verin.

Abdurrahim Albayrak yapmış olduğu açıklama ile bi nevi taraftarın protestosunu da yok saymış.

Evet oynadıkları Sivas maçından sonra Hakan Kutlu yapmıştı o açıklamayı. Yedek formalarının olmadığını, ikinci yarıya ıslak fomalarla çıktıklarını söylmişti. Bu takımı bu hale getirenler utansın.

yuh lan çok sinirlendim nasıl olmaz yahu. Ayıp ayıp asırlık klüp ne halde hiç kodoman da mı yok lan yıllarca bu klüplerin üzerinden ekmek yiyenler elini bir zahmet cebine atsın :( Bizlerde bir şeyler yapalım gscimbom olarak bir hesap açalım toplayalım acıdım lan adamlara

Üst Alt