STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Maç Sonucu | 25 Ocak

Tulun'a hemen laf çakmayalım. Fiyatı çok tuzlu, bu fiyatı görsem ben de temkinli yaklaşır ya da karşı olurdum. Şimdi hain miyim ben de, tabi ki hayır. Herkes bir şekilde Galatasaray'a hizmet etmek istiyor, başarısız olursa eleştirirsin ya da işine son verilmesini istersin ama burada ne eleştirilecek bir nokta var, ne de kızacak...

Eleştirilecek nokta alternatifi az transfer listesi bence.

Bu sene risk alınır. Risk almazsak Şampiyonlar Ligi bileti kaçabilir.

Şampiyonlar ligi demek 50 milyon euro demek...

Tulun'a hemen laf çakmayalım. Fiyatı çok tuzlu, bu fiyatı görsem ben de temkinli yaklaşır ya da karşı olurdum. Şimdi hain miyim ben de, tabi ki hayır. Herkes bir şekilde Galatasaray'a hizmet etmek istiyor, başarısız olursa eleştirirsin ya da işine son verilmesini istersin ama burada ne eleştirilecek bir nokta var, ne de kızacak...

Yok usta bazi kesimlere kelle lazim

Bunada Bulent Tulun uyuyor iste sallamak kola o adama

Medyadaki zaten bir kaosun olusmasin istiyor

Krizden nem aliyorlar prim tanimamak lazim

Cevap: STSL 11/12 H:22 | Galatasaray 4-0 Ankaragücü | 25 Ocak | Maç Sonucu

Adamin aslind dedigi bir sey yok

Her kes gibi oda uzulmus transferin olmamasina bana gore

Amma gel gorki bazikelle avcilari ve krizden ne alanlarin isine geliyor

tabiki kurban secmek kolay helede bu Bulent Tuluna dahada kolaydir baa gore

Hayır benim anlamadığım, herkesin bir tarzı vardır.Bizim başkanda transferde para harcayacağı için burdaki sorumluluğu bir kişi veya ekibe vermemiş, sorumluluğu paylaştırmış.Herkesin fikrini alıyor, sonra karar veriyor.Hoca listeyi vermiş, başkanda danışmanlarıyla ona göre bakıyorlar.

Geçmişte transfer hovardalığı çok yapıldı.Bence bu danışman sistemi güzel.Kimse boş yere sağa sola yüklenmesin.

Bu kulüp şimdiye kadar kimlere gereğinden fazla verip, boş transfer yapmadı ki? Şimdide 3ün 5in hesabını yapmadan FATİH TERİMİN istediği oyuncuyu alacaklardı, burda yönetimin yanlışı var.

Birde bizim yönetimde çok sığ kafalı yöneticiler var, sorunlar hep onlardan çıkıyor

Daha da ileri gideyim F.Terimi çekemeyen ve başarılı giden takımın arkasında adları geçmiyor diye sorun çıkaran yöneticiler var.

Hayırlısı bakalım, inşallah sene sonu şampiyon oluruzda AVRUPAYA tekrarda gideriz.

Şu dönemde 15-16 milyona adam almak öyle hemen evet denilecek bir konu değil bence de.Karşı çıkana saygı duymak lazım..

Bülent Tulun ikinci adnan sezgin vakasidir,iyiki Fatih hoca var suan yoksa bu takim suan kivraniyordu,olurda hoca cekip giderse Tulun tam yetkiyle döndügünde burda ne sallamalari görürüz,Bülent Tulun yeni kesfedilmis bir insan degil,bu külüpte calisirken neler yaptigini neler yapamadigini taraftarin hafizasinda! Kimleri getirdigini hangi oyunculari kazandirdigini az bir hafiza yoklamasiyla hatirlayin!

Ben hic kotu is yaptigi gormdim

Geretsli sampiyonluktaki kilit insanlardan biriydi

Bazı arkadaşlar sorun yok, arkadaşlar sorun çıkarmaya çalışıyor diyor ama o iş öyle değil. Bariz sorun var. Hoca'nın bu ve diğer açıklamalarında, Albayrak'ın TRT'deki programda, Başkan'ın konuşmalarında hep belli bişeyler olduğu.

O arkadaşlara saygı duyuyorum. Kulüpte sorun görmek istemediklerinden sorun yok gibi davranıyorlar. Ama sorunları görmezden gelmek, hasır altı etmek işe yaramaz. Üstüne gitmek gerekir. Belki de 96'dan bile daha iştahlı, daha olgun ve daha bilge durumdaki Fatih Hoca'yı küstürerek, rakiplerinin dibe vurduğu dönemde tarihi fırsatı kaçıranları bu taraftar affetmez. Çiftlik muamalesi yapmasınlar kulübe. R10'a milyonları dökmeye hazır olanlar kusura bakmasınlar Shaqiri'yi hayli hayli alırlardı.

Ayrıca fiyat konusunda bile Terim' söylenen rakam kesin değil adam belli etti. Basel başkanı yeni teklif gelmedi dedi. Bu işi başkan ele almalı ve Terim'e Shaqiri jesti yapmalı. Yapacağına inanmak istiyorum!

Çünkü; Terim bir tarafa, o yöneticilerin hepsi bir tarafa!

Bülent Tulun degilki sadece sorun,Adnan Öztürk,Sedat Dogan yani öyle sadece Bülent Tulun felan degil,zaten hersey ortada gecen dönemde iki basli yönetim vardi suanda böyle ama Ali Dürüstün oldugu yerde bu arkadaslar bir sonraki secim nefes almak zorunda kalacaklar.

bülent tuluna siteminin shaqiriye engel olması değilde roni haberini medyaya servis etmesi oldugunu sanıyorum ;)

Abdürrahim Albayrak lig tv ye günah çıkarmaya çıkmış iyiki bize para veriyorsunuz Allah razı olsun yoksa transfer yapamayız vs vs.

iyi güzel sempatik adam ama bu ağlak konuşmalarından nefret ediyorum

Hahaha! Şansal Büyüka: 58. dk şovu ile ilgili olarak "Yarın 58.madde oylanmayacak.Genel Kurul üyelerinin böyle bir yetkisi de yok.Sadece bir kereye mahsus puan silme cezası görüşülecek..."

B.k değil,ebem s.çtı...

Üst Alt