STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | 26 Eylül | Maç Sonucu

Sabri dün bizi hasta etti.Çok iyi çıkıyor atağa,gaza getiriyor sonra rezil bir orta yapıyor.Tam tepki gösterecekken müthiş bir hırsla geri koşuyor,topu kapıyor bu seferde alkış kopuyor.Taraftarda şaşırdı ne tepki vereceğini.:)

sabriyi şu takımda 2 dakka oynatmam,Galatasaray a güven duymam için sabri ve Gökhan Zan ın takımda olmaması laızm ayrıyetten aydın ve servet te bu takımdan derhal yollanmalı.

bir de dün Fatih Terim in Emre Çolak için yaptığı hareketleri tasvip etmiyorum.

Dünkü maçta kim ne kadar koşmuş, kaç şut çekilmiş vs, yani her türlü istatistiki veriye ulaşabileceğimiz bir yer var mı ?

Maç öncesi beni endişelendiren maç sonu çıkışı beklediğim kadar zor olmadı.5 dk turnike önünde 5 dk metro önünde bekledik o kadar.

Takımı çok beğendim.Özellikle son 2 haftaya göre çok çok iyidik.Bence biraz daha cesaretli oynayıp 3-4 yapabilirdik.Baros-Sercan ikilisi girse bence farka giderdik.2-0 dan sonra müthiş boşluklar oluştu ama yorgun Elmander ile o pozisyonları değerlendirmek zordu.Bana göre maçın adamı Ujfalusi.Müthiş ve kusursuz oynadı.Gökhan'ın açıklarını da çok iyi kapattı.

Maçta en çok dikkatimi şey ise yanımızda ki bir elemanın M.Yıldız'a "şikeci Mehmet" diye bağırarak stadı inletmesi oldu.:asd:

Fatih Terim i tanıyamıyorum artık sistem değişikliklerine anlam veremiyorum hele oyuncu seçimlerine hiç.

Emre Çolak bi ara sol kanatta 2 kişinin başını döndürdü,taraftar fena coştu o pozisyonda.

topu alıp kendi ekseni etrafına mühiş bilek haereketleriyele adamları etrafında çevirdiği pozisyonda trübünlerin Emre Çolağı alıkşılayarak morla vermek istemesi üzerine Sinyor Terim bu hareketi beğenmediğini söyleyerek taraftarlara onu övmeyin dedi.

acaba aynı hareketi Melo yapsa idi ya da Kazım, tepkisi ne olurdu hiç yakıştıramdım resmen moral bozuyor.

Hem o hareketlerden ötürü Emre'ye kızdıysa Kazım'a 100 kere kızması lazımdı.Dün yine çalım sevdasına bir sürü top kaybetti.Hani çalıp atabilse eyvallah ama beceremiyor ki..

Dün stat çıkışında düzelme varmıydı.

Ailesiyle gelenler yine çok zorluk çekti küçük çocuklar metro sıralarında,tünellerde malesef ezilme tehlikesi geçirdiler.Katlı otoparka çıkan yerde izdiham olmuş baya olay olmuş kadıköyde konuşuyorlardı.

Hem o hareketlerden ötürü Emre'ye kızdıysa Kazım'a 100 kere kızması lazımdı.Dün yine çalım sevdasına bir sürü top kaybetti.Hani çalıp atabilse eyvallah ama beceremiyor ki..

kimse kusura bakmasın ama Terim yerine 100 kere Mircea Lucescu derim keşke onu getirebilseydik hiç kıymetini bilemedi, kıymeti hiçbir zaman bilinmeyen bir hoca.

iddia ediyorum şu anda ki Barcelona yı tek durduracak adam Luce dir,Madrid başkanı olsam ve bu adamı bilsem 1 dakka düşünmezdim.

kimse kusura bakmasın ama Terim yerine 100 kere Mirce Lucescu derim keşke onu getirebilseydik hiç kıymatini bilemedik kıymetini hiçbir zaman bilinmeyen bir hoca.

iddia ediyorum şu anda ki Barcelona yı tek durduracak adam Luce dir,Madrid başkanı olsam ve bu adamı bilsem 1 dakka düşünmezdim.

Neyse Fatih hocayı biraz eleştirdik yeter.Fatih hocaya "Hep destek tam destek".

kimse kusura bakmasın ama Terim yerine 100 kere Mircea Lucescu derim keşke onu getirebilseydik hiç kıymetini bilemedi, kıymeti hiçbir zaman bilinmeyen bir hoca.

Tıpkı Fatih Terim in değerinin şuan bilinmediği gibi.

Neyse Fatih hocayı biraz eleştirdik yeter.Fatih hocaya "Hep destek tam destek".

Kusura bakma renkdaş ben Fatih hoca karşıtı değilim ama sistemine ve oyun prensibine güvenmiyorum, hep arayışlarda üç maç üst üste aynı takımı sahaya süremiyor ve ne yaptığını bilmeden lig bitiyor hep ayrayış içinde, savunma yaptırmayı bilmiyor ekstradan bloklar arası kopukluklar var.

açıkcası dün akşam iyi futbol oynadığımızı düşünmüyorum, eğer ki duran top golü gelmeseydi çok zorlanırdık, deplasmanlarda hepimize sabır diliyorum.

ofsayt

STSL 11/12 H:3 | Karabükspor 1–1 Galatasaray | 21 Eylül

Sercanın ofsayt diye kesilen pozisyonu

2.Yarı Kazımın ofsayt diye kesilen pozisyonu (2.Yarı Barosla da benzeri vardı...)

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | 26 Eylül

Selçuk İnanın rövaşata denemesinde kalkan ofsayt bayrağı

Şimdi maçı izleyenler diye bilir ki, bu pozisyonlar zaten gol olmazdı. Bir kere Sercan o topu alıp rahatça gol ata bilirdi.

Diğerleri kabul, devam etseydi bi şey olmazdı AMA yan hakemlere noluyor yine? Bu emek hırsızlığı yapılmasa da gol atamasak tamam Ama saçma salak bayraklar kalkıp duruyor kaç haftadır. Yazık...

Kusura bakma renkdaş ben Fatih hoca karşıtı değilim ama sistemine ve oyun prensibine güvenmiyorum, hep arayışlarda üç maç üst üste aynı takımı sahaya süremiyor ve ne yaptığını bilmeden lig bitiyor hep ayrayış içinde, savunma yaptırmayı bilmiyor ekstradan bloklar arası kopukluklar var.

açıkcası dün akşam iyi futbol oynadığımızı düşünmüyorum, eğer ki duran top golü gelmeseydi çok zorlanırdık, deplasmanlarda hepimize sabır diliyorum.

Açıkçası ben iyi oynadığımızı düşünüyorum.Bu kadar arayış içinde olması da doğal.Yeni takım,yeni oyuncular vs..Zamanla su yatağını bulur merak etme.

O zaman bıraz eleştırmek yerine beklemen lazım renkdaş destek zamanı iyisiyle kötüsüyle destek tam detek.

Çok süper değildik ama ilerisi için iyi bir ışık aldığımı söyleyebilirim. Ama şu gerçek ki; takımda ciddi bir "yaratıcılık" problemi var. Ligin ikinci yarısına dek bu problemi çözmeliyiz.

Cesur kardeşim yazılarını genellikle keyif içinde okurum ama bu söylediklerine katılmıyorum.Fatih Hoca ilk gelişinde olsun,milli takımda olsun sürekli kadroyu değiştirrdi.Sadece banko oynattığı bir kaç oyuncu dışında sürekli arayış içindedir ki buna arayış diyemeyiz.Genellikle oyuncuların küsmemesi veya formda kalması içindir buda.Fatih Hoca kaç oyuncu varsa oynatmak ister.Akşam ki sözüde buna kanıttır.Ne dedi Baroş dahil herkesi kullanacam.

Üst Alt