STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | 2 Ekim | Maç Sonucu

olay budur:

-----------------------Melo------------------------

---------Engin-------------------Selcuk-----------

-Sercan-------Elman/Baros------------Riera----

inanılır gibi değil bu kaya bjk lı değilmi ya adam fb düşmanı olacağına resmen gs düşmanı olmus adam..bu adamın bjk lıgından şüpheliyim

--------------------muslera-----------------------

---eboue-----ujfalusi-----????--------???----------

-----------selcuk---------melo-----------------

---burak ;)--------engin----------sercan----------

------------------elmander yada (???) yabanci hakki stopermi yoksa sol bekmi olmali???

Bu hangi Burak?

inanılır gibi değil bu kaya bjk lı değilmi ya adam fb düşmanı olacağına resmen gs düşmanı olmus adam..bu adamın bjk lıgından şüpheliyim
Hayret ben Kayayı fenerli sanıyodum, yorumları hep öyle gibiydi. nereden çıktı bjkli olduğu :)

aykut kocaman : Umarım futbolcularım milli takımdan sağlam döner.

Fatih Terim: Toplamda 13 kişi milli takıma yolladık. Bundan gururluyuz. Daha da çok olursa gönderiririz. Şimdi kendilerine de söyleyeceğim. Son iki maçı kalifiye olmak için oynasınlar. Biz Milli Takım'a her zaman yardım etmek zorundayız. Bu konuda boynumuz kıldan ince"

Fatih Terim: Toplamda 13 kişi milli takıma yolladık. Bundan gururluyuz. Daha da çok olursa gönderiririz. Şimdi kendilerine de söyleyeceğim. Son iki maçı kalifiye olmak için oynasınlar. Biz Milli Takım'a her zaman yardım etmek zorundayız. Bu konuda boynumuz kıldan ince"

Fatih hoca ayrı bir adam ya...

telegolde inatla melo çok defansif oynuyor.oyun kurmuyor diyorlar.bunlar hala adamı oyun kurucu sanıyorlar.hiç izlememişler jüventus ta

Dengesiz onlar ya

İzlemeyin bence

Abuk subuk yorumlar

Reyting kokan hareketler

Gereksiz bir program bence

Yarın G.Gönül sakatlık haberi gelebilir. Milli maçlar geçince sakatlıktan kurtulur ve ilk 11 deki yerini alır.

Eğer bu bir taktikse, tam fener taktiği. Sıfır futbol, bol gol...Galibiyetin yanında sevindirici olan, kontraatak golü. Uzun zamandır böyle gole hasretiz. ( Gerçi Kazım 100 şut atsa ordan ancak birini sokar. )

Basketçileri alınlarınlarından öpüyorum.

Deplasman galibiyetlerine ve seriye ihtiyacımız var.Bu çok iyi oldu.Rierianın bu arada güç depolaması lazım.

Özlediğimiz Galatasaray'ı 2.yarının belli dakikalarında görmeye başladık diyebilirz bence...

Takım yavaş yavaş oturmaya başlıyor.Devra arasında Ofansif Orta veya Kanat oyuncusu alırsak süper olur.Yaratıcı oyuncu lazım.

MAçdan geliyorum, bizim tarafdaki biletler bitmiş, ankaragucu tarafından girdik maça :D Ankaragucu kaşkolu alıp aralarına sızdık, 3 tane atıp çıktık :D

skor iyi ama oyun anlamında ilerlemesi gereken çok nokta var elmander ve rieranın çok kötü bir günde olması skorun açılmasına engel oldu tarihi bir fark atabilirdik ankaragücü çok zayıf takım bu kadro ile maç kazanmaları imkansız gibi

Üst Alt