STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | 2 Ekim | Maç Sonucu

rieraya hamen saydırmak yanlış. adamın kalitesi zaten ortada. kanata daha hızlı adam alabilirmiydik alabilirdik. ama rieya hemen sallamayın. bu arada sabriyi tebrik ediyorum. takım cok iyi paslaşırken tek paslaşma özürlü ooldugu icin. takımın acık ara en kötü oyuncusuydu.

Sabri ve Gökhan'ı beğenmedim.Riera geçen maça nazaran daha az mücadele etti.

herkese iyi geceler millet.

bir kaç arkadaşla beraber bizim kısımda bilet kalmadığını çok geç farkedip ankaragücü kale arkasında maça girdik.

dehşet rol kestik (mecburen, hayati tehlike var yani)

hatta penaltıya "ulan öyle penaltı mı olur ya ne penaltısı!!!" diye bir de racon keserken gözümüzün kenarıyla "penaltıyı kim atacak oğlum" diye bakıyorduk

sözümü de şununla bitireyim;

ankaragücü kale arkası bileti 10 TL , çekirdek 7 TL , dolmuş 2 TL, maç çıkışı arabaya bindikten sonra bangır bangır "CİMBOM BOM, CİMBOM BOM LAYLAYLAYLAYLAYLAYLAYLAAAA AAAA CİMBOMBOMBOMMMMM..." tezahüratı yapmak paha biçilemez. :asd:

bursa maçının konusu ne zaman acılır acaba ? :)

Sabri'yi toplasan 5-6 kere beğenmişsindir zaten. Acilen kesilmesi gerekiyor.. Maşallah 90 dakika sahada.

Bence yıllardır beklediğimiz Türk iskeleti kurmuşuz.

Belki 2 mevkiye daha iyi yabancılar transfer edebiliriz.

riera beni cok şaşırtıyor.kalitesi kesinlikle bu değil...%30 bile değil şu an...sabri berbat oynuyor..hem ofansda hem defansda...gökhan selçuk kazım engin oldukça iyi...sercan dan umudumu kesiyorum..şu gereksiz saçma hareketlerden vazvgeçsin

---baroş kesinlikle ilk tercih olmalıdır....elmander beklediğimden cok kötü...ben sanki başka futbolcuları seyretmişim..elmander ve riera acayip şaşırıyorum

Ben sahsen takımın durumundan memnunum daha ii olacak bundan 5-6 hafta sonra oturur takım ama bir seyden sikayetim var o riera bosu bosuna 3m veriyoruz su adama geldigi zamanda elestirmistim riera eski riera deil die podolskiyi almalıyız die ama tepki almıstım bazı arkadaslardan riera konusunda ama goruyoruz halini en zayıf karnımız riera gibi gozukuyor ozan ipekle aynı bu adam hatta ozan daha cok mucadele edio 3m cok bu adama :(

maci izliyemedim, yorumlari da okumadim, okumak icin zamanim da yok bu yüzden iki sorum olacak:

Galatasaray genel olarak nasil oynadi ?

engin baytar ve felipe melo nasil oynadi?

Genel olarak iidik ama ilk yarıda 2 golu attıktan sonra biraz rehavete kapıldık haftalar gectikce daha ii olacagımızın sinyalini aldım ben sahsen . Engin cok ii oynadı hatta fazla efor sarfetti macda yoruldugu icin cıkardı fatih hoca.Meloda bugun pek ileri cıkmadı defansa yardım etti iidi baya ortasahada.

Olay Baros veya Elmander olayı değil. Bunu nedense kimse anlamak istemiyor. 2 mac Baros oynadı, herkes salladı forumda, arkasından 2 mac Elmander geldi, şimdi de ona sallamaya başladık. 2 hafta önce Elmander oynamaya başlayacağı zaman söylemiştim bu işin isimlerle alakalı olmadığını, kim gelirse gelsin şu düzende forvette ki oyuncudan verim alamayacağımızı.

Baros'ta Elmander'de oynadığında neredeyse 11-12 km koşuyorlar maç boyunca, ancak gol pozisyonuna zor giriyorlar.

Ne kadar istekli olsalar da gol atmaları cok zorlasıyor pozisyon olmayınca.

Selcuk ve Melo topu iyi kullanıp kanatlara aktarıyorlar fakat kanatlarda toplar hep eziliyor. Özellikle Riera olağanüstü berbat bir performans ortaya koyuyor ne yazık ki , Kazım'ın da henüz forvetlere pozisyon üretme konusunda sıkıntı icerisinde olduğu gercek.

Yani asıl sorun forvetten cok forvetin sağ-sol tarafındaki kanat oyuncularında, ne yazık ki topu taşıyıp forvete aktaramıyorlar, forvetler de birseyler yapabilmek icin 11-12 km kosmak zorunda kalıyor mac boyunca.

2 hafta önce Baros'a rezalet dedik, girsin Elmander artık takıma dedik, girdi ve simdi de elestirmeye basladık, bu takımın 1.forveti Baros'tur diyoruz.

Elmander'de Baros'ta bu ligi rahat rahat kaldırabilecek adamlardır, ligde Elmander ve Baros'tan daha iyi forvet olduğunu da düşünmüyorum.

Bu adamlara güvenilmeli, bize forvetten cok kaleye doğru akan, seri calımlar atabilen, köselerden gelip ceza sahasına hareketlenen, forvetlere pozisyon hazırlayan kanat veya kanatlar lazım en başta.

oha lan aylar sonra mi, yillar sonra mi 2. ciyiz ..

1 Sikeciit 5 4 1 0 10 4 6 13

2 Galatasaray 5 3 1 1 9 4 5 10

3 İstanbul BŞB 5 3 1 1 8 5 3 10

4 Mersin İY 5 3 1 1 9 7 2 10

5 Bursaspor 5 3 0 2 11 6 5 9

6 Beşiktaş 4 3 0 1 7 4 3 9

7 Trabzonspor 5 2 2 1 7 4 3 8

8 Orduspor 5 2 2 1 4 3 1 8

9 Eskişehirspor 5 2 1 2 6 5 1 7

10 Medical Park Antalyaspor 5 2 1 2 5 5 0 7

11 Sivasspor 5 2 1 2 8 9 -1 7

12 Samsunspor 5 1 2 2 6 8 -2 5

13 Manisaspor 5 1 2 2 4 6 -2 5

14 Gençlerbirliği 5 1 2 2 5 9 -4 5

15 Kardemir Karabükspor 5 1 1 3 6 9 -3 4

16 Kayserispor 5 1 1 3 4 8 -4 4

17 MKE Ankaragücü 5 0 1 4 4 11 -7 1

18 Gaziantepspor 4 0 0 4 2 8 -6 0

yada

Sikeci it 7 puana sahip

Galatasaray 5

bir iki hafta sonra takımın tamamen oturacağını düşünüyorum. Tek sorunumuz tam performansına ulaşamayan Riera.

Riera gerçek Riera olursa hücumda daha etkili oluruz.

Son bir cümle de Engine.

Allah seni nazarlardan saklasın.

Selçuk Engin Melo üçlüsünden daha iyi üçlü olamazdı heraldi. Takım iskeletinin en değişmezleri olurlar.

Engin'in sahada nefesi kesilene kadar ölümüne koşularını, formayı gerçekten ıslatışını görünce gözlerim yaşardı...

Keyifli bi maç oldu. Takım özgüven kazanıp birbirine alıştıkça biz daha çok maç izleriz böyle. Galatasaray da ligi alır götürür kısmetse. Dün sahada en çok beğendiğim isim Engin oldu. Tereddütle baktığım için pişmanım, böyle pişmanlığa can kurban :D Top en son Selçuk'un ayağına değdiği için, 3bininci gol Selçuk'tan geldi diyor ve saçma konuyu kapatmayı öneriyorum. Baros'un performansını da beğendim dün. Mücadele ettiğini düşünüyorum. Yakında ilk onbirdeki yerine döner gibi geliyor bana. Ama sadece Elmander ile, sadece Baros ile olmuyor. Bunun farkına varılması ve tez elden 4-4-2'ye dönülmesi lazım artık. Her hafta aynı şeyleri söylüyoruz ama durum bu yani. Ujfalusi ve Muslera'yı da çok beğendim dün akşam ayrıca. Darısı Bursa maçına. Yürüyedurun!

Olay Baros veya Elmander olayı değil. Bunu nedense kimse anlamak istemiyor. 2 mac Baros oynadı, herkes salladı forumda, arkasından 2 mac Elmander geldi, şimdi de ona sallamaya başladık. 2 hafta önce Elmander oynamaya başlayacağı zaman söylemiştim bu işin isimlerle alakalı olmadığını, kim gelirse gelsin şu düzende forvette ki oyuncudan verim alamayacağımızı.

Baros'ta Elmander'de oynadığında neredeyse 11-12 km koşuyorlar maç boyunca, ancak gol pozisyonuna zor giriyorlar.

Ne kadar istekli olsalar da gol atmaları cok zorlasıyor pozisyon olmayınca.

Selcuk ve Melo topu iyi kullanıp kanatlara aktarıyorlar fakat kanatlarda toplar hep eziliyor. Özellikle Riera olağanüstü berbat bir performans ortaya koyuyor ne yazık ki , Kazım'ın da henüz forvetlere pozisyon üretme konusunda sıkıntı icerisinde olduğu gercek.

Yani asıl sorun forvetten cok forvetin sağ-sol tarafındaki kanat oyuncularında, ne yazık ki topu taşıyıp forvete aktaramıyorlar, forvetler de birseyler yapabilmek icin 11-12 km kosmak zorunda kalıyor mac boyunca.

2 hafta önce Baros'a rezalet dedik, girsin Elmander artık takıma dedik, girdi ve simdi de elestirmeye basladık, bu takımın 1.forveti Baros'tur diyoruz.

Elmander'de Baros'ta bu ligi rahat rahat kaldırabilecek adamlardır, ligde Elmander ve Baros'tan daha iyi forvet olduğunu da düşünmüyorum.

Bu adamlara güvenilmeli, bize forvetten cok kaleye doğru akan, seri calımlar atabilen, köselerden gelip ceza sahasına hareketlenen, forvetlere pozisyon hazırlayan kanat veya kanatlar lazım en başta.

Katılıyorum. Peki 4-4-2 sistemi denense nasıl olur? Baroş, Sercan, Elmander üçlüsünden ikisi oynasa...

Üst Alt