STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | 2 Ekim | Maç Sonucu

Takımın gol yememesi,özellikle duran topları iyi karşılaması güzel.Kazım,Ujfalusi,Melo,Elmander iyi oynadı.Hakan Balta son maçlarda formda.

bugün sunu bir kez daha gördük: sabri nin bu takim da isi yok!

sabri çok aşırı yeteneksiz bir adam ortaları berbat savunması feci her pozisonda çalım yedi sabri son yıllarda sadece keitalı dönemde iyidi o da keitanın 3 kişilik oynamasından kaynaklanıyor sanırım

Ön liberoya (Melo) adam markajı yaptıran Ziya Doğan'a saygılarımı sunuyorum. :asd:

Deplasman galibiyeti sizin için gerekli birşeydi.Dışarıdan yorum gelmesi sinir bozabilirde,ilk haftadan beri pek bi gergin gördüm tüm taraftarları.Lig uzun toparlanacaktır her takım. Tebrikler. :lol:

sabri bas bas bagirdi artik oooynatma beni diye duyan yok

Ben Galatasaray´in oyununu cok begendim bugün. Paslasmalar, kontraataklar, savasma, yardimlasma hersey vardi. Tabiki daha gelisecegiz ama bugün gercekten cok iyiydik.

Muslera: Güven verdi. Rajnoch´un sutunu cikarmasi klasini gösterdi. Refleksleri müthis

Sabri: Eh iste

Ujfalusi: Gizli kahraman. Artik taraftar hakkini vermeli, büyük sevgi gösterisinde bulunmali

Gökhan Zan: Ujfalusi ile iyi ikili oldular. Servet´ten teknik olmasi avantaji. Ikili bozulmamali eger sakatlik olmazsa

Hakan Balta: Bu sezon istikrarli sekilde iyi oynuyor. Görevini yapiyor. Begeniyorum

Melo: Takimin en iyi oyuncusu

Selcuk Inan: Bugün de cok begendim. Her mac daha da etkili olmaya basliyor. Türk Xavi

Engin: Melo´dan sonra ilk 11´e yazacagim ilk futbolcu. Cok faydali

Riera: Gercekten cok kötüydü. Türkiye´ye alisamadi hala. Umarim düzelir. Sercan´i tercih ederim o bölgede

Kazim: Sezonun en iyi macini cikardi. Cok iyiydi gercekten

Elmander: Cok calisiyor, cok faydali. Gol atmasa da Elmander oynamali

bir gece de iki zafer pek rastlanmayacak durum ama. Galatasaray işte alışkanlıkları da bozar bu takım. tebrikler aslan yürekler.(keşke iki maç aynı saatte olmasaydı). Futbol maçına gelirsek daha kabatları kullanamıyoruz ve organize olup gol pozisyonuna giremiyoruz. ama her zaman dediğim gibi ölü toprağı kalkıyor yavaş yavaş.Takım artık pas yapıyor.

Bu arada ben 3000. golü kazım atar demiştim ama kısmet ankargücüne imiş.

Maçta iyi oynanmadık ama sonucu almayı başardık.İzlediğim kısımlar kadarıyla maçın adamı Tomas diyebilirim.Ayrıca Engin"e de ayrı pencere açmak lazım 2 maçtır iyi işler çıkartıyor.Ben çok karşıydım ilk geldiğinde ama adam hakkını veriyor oynadığı dakikalarda.Darısı Bursa maçına,hem oyun olarak hemde skor olarak taraftatın önünde istediğimizi alırız umarım:eek:
valla bence gayet iyi oynadık. sen baktıgın kısımlar rolantiye alınan kısımlara bakmışsın. biz zaten başta gerekeni yaptık. bu arada kazım oynamasın ama nedense kazım bugün gol atacak icime dogdu demiştim harbiden attı.:)

Bugün Riera pek iyi değildi ama devamlı oynayarak daha iyiye gidecektir uyum sorunu elbette oluyor.

Üst Alt