STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

sow'un golü güzel eyvallah ama 6 pasta alda at dersen kim olsa yazar orda işte ligimizin kalitesi

lions_pair-wide.jpg

hadi canım :eek: benim kendi adıma kendimi avutacak bi durum yok.GS fatih hocanın hatalarından dolayı puan kaybetti şu son süreçte.ne yazıkki fenerdeki şans ve bal bizde yok. fener şansı ve balıyla bi şekilde kazanıyo.hakkıyla değil.

Şu şans bal olayı ile şampiyonluğu umarım kaybetmeyiz bunu çok dillendirmeye başladık çünkü...

Şu an net bizden daha fazla formda futbolcuları var....

Çok acil toparlamamız gerek Fener maçına kadar....

Sergen Yalçın : Caner her pozisyonda konuşuyor hakem bence önceden yazdı caneri

Şu şans bal olayı ile şampiyonluğu umarım kaybetmeyiz bunu çok dillendirmeye başladık çünkü...

Şu an net bizden daha fazla formda futbolcuları var....

Çok acil toparlamamız gerek Fener maçına kadar....
şans,bal yeni olan bişey değil.hep vardı onlarda.fenerin öndeki ikilisi formda.geri kalanı çöp.ama fenere karşı oynayan takımlar sowu cezasahası içinde boş bırakmamak gerektiğini de bi türlü öğrenemedi,anlayamadı.

sow son zamanlarda yoktan var ediyor dogru. buraga göre bu konuda daha yetenekli arkası dönük topta tutuyor. sow son zamanlarda hakketn iyi oynuyor. önceden ölü gibiydi pek tutmuyordum.

Sadece sow değil.Adamlar 2.5 senedir bireysel yetenekle bu işi götürüyor.Duran top organizasyonları ve uzaktan atılan goller.

aykut şerefsizi trabzona çattğı gibi yine çıkış yaptı 3 temmuzdan beri filan tuzağa düşmeyelim baskı altına almaya çalışıyo çakal :mad:

şans,bal yeni olan bişey değil.hep vardı onlarda.fenerin öndeki ikilisi formda.geri kalanı çöp.ama fenere karşı oynayan takımlar sowu cezasahası içinde boş bırakmamak gerektiğini de bi türlü öğrenemedi,anlayamadı.

Tamam şans bal tamam zaten ama adamların 1 formda futbolcusu bu dandik ligde fark yaratıyor işte...

Ne olursa olsun Meireles geldiğinden beri de orta alanları daha dirençleri adamların....

Umarım bu süreç geçicidir ve ben hatalıyımdır ancak ivme şu an biz de değil onlarda bana göre yani düzelme anlamında en azından form tutma açısından...

Fener 10 kişi kalmasa bir şekilde alırdı maçı..

Adamlar toparlanıyor en azından mücadele güçleri yükseliyor..Bugün maçı 10 kişi alabilirlerdi bile..

Sow gibi ekstra bir futbolcusu olması ise en büyük şanslar..Açık ara ligin en iyi forveti...

İşler kötü gidiyor bizim açımızdan....

fener 11 kişiykende pozisyonu yoktu bence yine berabere biterdi maç adamların..

Deplasmanda 6 maçın sadece 1'ini kazanmış toplamda 12 maçta sadece 5'ini kazanmış bir takım.. Neyi toparlamış devre bitti bitecek.. Akhisarla, Limassolu yendi diye toparlandı oluyor... Fener bir şekilde zaten şampiyonluk yarışında olacak.. Öyle yada böyle son Fener-Galataasaray maçına kadar gidecek en azından... Bu bilindik birşey

Caner diyorki " Veysel hangisini vereceksin lan dedi " diyor. O pozisyonda Veysel nasıl bir beklenti içerisinde olsun ? Ne içtin Caner sen ya ?

fener 11 kişiykende pozisyonu yoktu bence yine berabere biterdi maç adamların..

Deplasmanda 6 maçın sadece 1'ini kazanmış toplamda 12 maçta sadece 5'ini kazanmış bir takım.. Neyi toparlamış devre bitti bitecek.. Akhisarla, Limassolu yendi diye toparlandı oluyor... Fener bir şekilde zaten şampiyonluk yarışında olacak.. Öyle yada böyle son Fener-Galataasaray maçına kadar gidecek en azından... Bu bilindik birşey

Akhisar deplasmanından daha dirençli oynadıkları kesin..

Evet maç başa baş gidiyordu ancak fark yaratacak adam farkı ile ben kazanabileceklerini düşünüyorum açıkçası...

Benim toparlanmaktan kastım fark yaratacak adamlarının fazlalığı aslında ve bu bir şekilde düğüm anlarında etkili oluyor....

Dün bizim takım ile bugün Eskişehir deplasmanında ki maça bakında bana daha takım gibi gelen fenerdi ne yazık ki...

Veysel Sarı : "Caner benim küfür ettiğimi söylüyor ancak benim böyle küfür ettiğim falan olmadı. Caner bunu söylüyorsa ayıp ediyor.

Üst Alt