STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

arkadas bu takımlar bize karsı girdikleri pozisyonları gol yaparlar fenere karsıı kacırma rekoru kırıyorlar bu ne ya

Eskisehirspor'un 5 net pozisyonu var ama yine de berabere bitti. Bize Aslan kesilenlerin Fener'e karsi nefesi kesiliyor desek yeridir. Okadar pozisyonu Akhisar'a bile bulamaz Eskisehir. :eek:

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor - Fenerbahçe | 19.00 | 17 Kasım

Fenerbahçe, Galatasaray'dan daha az pozisyon vermiyor rakiplerine. Hatta belki daha fazla bile veriyordur istatistiklere baksan. Ama genelde Fener'in rakipleri rakibin adından korktukları için son vuruşları yaparken ayakları titriyor ve vuramıyorlar. Bir de Volkan faktörü var, çıkmaz denilen topları çıkarıyor.

Maçtan hemen önce yaptığım yorum. Maçı da izleyince cuk diye oturdu. Fenerbahçe isminin ve formasının rakiplerine karşı bir ağırlığı var. Korkudan son vuruş bile yapamıyor rakip takımlar. Mesela Karabük dünkü maçta golle sonuçlanan 3 pozisyonu Fener'e karşı bulsa inanıyorum ki atamazdı.

Maçtan hemen önce yaptığım yorum. Maçı da izleyince cuk diye oturdu. Fenerbahçe isminin ve formasının rakiplerine karşı bir ağırlığı var. Korkudan son vuruş bile yapamıyor rakip takımlar. Mesela Karabük dünkü maçta golle sonuçlanan 3 pozisyonu Fener'e karşı bulsa inanıyorum ki atamazdı.

Korku değilde şikke ve teşvikten olmasın o?

Caner : '' 20 tane kamera var , benim küfür ettiğim tespit edilsin lisansımı yırtarım ''

Pehh...Yazık olmuş çocuğa:lol:

Nasıl bir insan basit bir futbol için çocuğunun üzerine yemin eder :eek:

birader seni nezama görsem feneri övüyosun ne iş ? fb liyim de canımı al ama gelıp galatasaraylı görünüp ortalığı karıstırmaksa amacın ikile şurdan

Adam olsa basit işler için çocuğunu ortaya atmaz. Bir babanın çocuğu kadar kıymatli varlığı varmı dünyada bunu pazarlık etmemesi lazımdı. Yakıştıramadım. Karaktersizlik.

gitmiş 2-3 maç ceza alacagı için (onu bile almayacagını biliyodur hatta) çocugunun üstüne yemin etmiş. iyi kurtulmuşuz bundan.

"3 Temmuz'dan itibaren cezamız devam ediyor"

:asd:

o değilde liğderlik koltuğuna oturucaklardı yine kucağmıza oturdular :)

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | 2.Y | 17 Kasım

Dünde söyledim ortasahayı geçen her top musleraya geliyorsa sıkıntı var defansta önünde sol bekte sıkıntı var.. Sow olsa ne değişecek allah aşkına sow çok mu ileride top tutan bir forvet tipi?

Sebebini söyledim bende. Öne oynadığımız 10 topun 9u geri dönüyor çünkü forvetler pas-top tutma ve verkaç yapma özürlüler. Ya alıp kaptırıyorlar ya da topa hakim olamıyorlar ve ortasaha-defans dengesi bozuluyor hatta önde-yanlış yerde yakalanıyorlar.

Üst Alt