STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Kasım

Aksiharı ve Limassolu zar zor yendiler.Bu sene biz şampiyon olursa tek sorumlusu fenerin deplasman formu olur diyeyim.

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | 2.Y | 17 Kasım

Sebebini söyledim bende. Öne oynadığımız 10 topun 9u geri dönüyor çünkü forvetler pas-top tutma ve verkaç yapma özürlüler. Ya alıp kaptırıyorlar ya da topa hakim olamıyorlar ve ortasaha-defans dengesi bozuluyor hatta önde-yanlış yerde yakalanıyorlar.

Aga iyide benim cevabım Elmander satılsın yerine Sow tarzı forvet alınsın diyenler vardı onlara... Elmander vs Sow.. Aradığımız şey ilerde top tutmaksa Elmander bu konuda daha iyi.. Sow ilerde top tutmuyor ki.. Evet yırtıcı oluyor ama sırtı dönük alıp oynayan bir forvet değil.. Aradığım şey buysa bu forvet tarzı Sow gibi bir oyuncu değil yani..

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | 2.Y | 17 Kasım

Aga iyide benim cevabım Elmander satılsın yerine Sow tarzı forvet alınsın diyenler vardı onlara... Elmander vs Sow.. Aradığımız şey ilerde top tutmaksa Elmander bu konuda daha iyi.. Sow ilerde top tutmuyor ki.. Evet yırtıcı oluyor ama sırtı dönük alıp oynayan bir forvet değil.. Aradığım şey buysa bu forvet tarzı Sow gibi bir oyuncu değil yani..

Gerek yoktu bunlara işte. Neco olsa kafiydi. Ciddi söylüyorum Neco olsaydı sadece, CL'de puanımız en az 8 idi(Braga berabere, Cluj içerde galibiyet). Ligde de en az 6 puan daha fazla almıştık. En az. Dün Burak bey boş pozisyonda top tutamıyor ayağındaki top hemde. O top dönüyor kalemize hızlı giden her rakip pozisyon buluyor çünkü tam öne çıkıyoruz hoppp saçma sapan top kaybı. Umut-Burak ikilisi zaten tamamen hata. Elmander-Sercan çok daha etkili olurlar o derece soğuttu bu forvetler beni. Selçuk bey'i de göremiyoruz 10 maç oldu hareket yok.

Beyler sow un bu yılki performansı elmanderin geçen yılki performansınında önünde

Özellikle bugün çok dikkatli izledim ki ilerde top tutma olayında elmanderden eksik değil hatta fazlası bile olabilir

Sow bir forvetin tek başına takıma nasıl bir etkide bulunurun en büyük kanıtlarından biridir

Eskişehire gelirsem.Necatinin performansını görünce gitmesinden dolayı pek bir şey kaybetmediğimiz fikrini perçinleştirdi bende

Belki necati topu alıp saklamada buraktan önde olabilir ancak gol konusunda asla bir burak olamaz

Beyler sow un bu yılki performansı elmanderin geçen yılki performansınında önünde

Özellikle bugün çok dikkatli izledim ki ilerde top tutma olayında elmanderden eksik değil hatta fazlası bile olabilir

Sow bir forvetin tek başına takıma nasıl bir etkide bulunurun en büyük kanıtlarından biridir

Eskişehire gelirsem.Necatinin performansını görünce gitmesinden dolayı pek bir şey kaybetmediğimiz fikrini perçinleştirdi bende

Belki necati topu alıp saklamada buraktan önde olabilir ancak gol konusunda asla bir burak olamaz

Geçiniz. Elmander (geçen seneki) > Sow ve diğerleri

Neco'yu affedersiniz ama köpek gibi arıyoruz.

Geçiniz. Elmander (geçen seneki) > Sow ve diğerleri

Neco'yu affedersiniz ama köpek gibi arıyoruz.

Yapma hocam.Feneri takip etmekten nefret eden biri olarak sow u izlemek futbol açısından bana zevk veriyor

Elmanderide beğeniyorum ancak sow daki hareketlilik elmanderde yok.Bu yıl zaten yok,geçen yılda yoktu

Necati konusundada.Bu yıl 2 maçta canlı izledim.Bir bizim maç iki bu maç.İkisindede rezaletti

Bugün necati ile sow un yerini değiştirsek eskişehir şu beceriksizliğine rağmen fenere en az 3 atardı

Necatiyi bence 5 gol 4 asistlik verisiyle izlenmeden değerlendiriliyor

Yapma hocam.Feneri takip etmekten nefret eden biri olarak sow u izlemek futbol açısından bana zevk veriyor

Elmanderide beğeniyorum ancak sow daki hareketlilik elmanderde yok.Bu yıl zaten yok,geçen yılda yoktu

Necati konusundada.Bu yıl 2 maçta canlı izledim.Bir bizim maç iki bu maç.İkisindede rezaletti

Bugün necati ile sow un yerini değiştirsek eskişehir şu beceriksizliğine rağmen fenere en az 3 atardı

elmander zaten direk forvet degil. elamnder sow çok iyi 2 li olurdu.

Sow'a kötü diyen oldu mu ?

F/P olarak bak bakalım bir de hangisi daha yararlı ? Hangisi daha çok katkı vermiiş ? 4-4-2'nin forveti olmak farklı, 4-3-3 hatta 4-5-1'n forveti olmak çok farklı. Sow hedef oyuncu. Fenerde tüm takım için hedef oyuncu. O yüzden kıyası daha mantıklı yapalım.

elmander zaten direk forvet degil. elamnder sow çok iyi 2 li olurdu.

Aynen öyle. Aradağımız forvet tipi zaten Sow. Ayaklarına hakim, adam eksiltebilen, güçlü ve bitirici. Burak mesela güçlü ve koşucu hepsi o. Burak tam defansif oynayan takımın forveti. Ona da boş alan yaratacaksın.

Aynen öyle. Aradağımız forvet tipi zaten Sow. Ayaklarına hakim, adam eksiltebilen, güçlü ve bitirici. Burak mesela güçlü ve koşucu hepsi o. Burak tam defansif oynayan takımın forveti. Ona da boş alan yaratacaksın.

sow fazla adam eksilttigini söyelyemicem abi bize dembaba lazım hava toplarındada etkili olanından:D sen onu pek begenmiyordun galiba:trollface:

Sow'a kötü diyen oldu mu ?

F/P olarak bak bakalım bir de hangisi daha yararlı ? Hangisi daha çok katkı vermiiş ? 4-4-2'nin forveti olmak farklı, 4-3-3 hatta 4-5-1'n forveti olmak çok farklı. Sow hedef oyuncu. Fenerde tüm takım için hedef oyuncu. O yüzden kıyası daha mantıklı yapalım.

Sow a kötü diyorsun demedimki zaten

Sistemler üzerinden kıyaslamıyorum ayrıca oyuncuları.Hız,teknik,topu alış-dönüş-saklayışı v.b açısından bakıyorum.Sistem bakımından kıyaslarsamda (Tek forvette katkısı çift forvette katkısı) yine her zaman sow elmanderin önünde yer alır derim.

Sow devre arası gelmiş bir oyuncu.Alışma süreci geçirdiği sakatlıklar istatistikler yapmasını engellediki buna rağmen geçen yıl yarım sezonda attığı gol sayısı elmanderle başa baş sayılır

sow fazla adam eksilttigini söyelyemicem abi bize dembaba lazım hava toplarındada etkili olanından:D sen onu pek begenmiyordun galiba:trollface:

Evet. Bence o tip biri değil eksiğimiz. Daha hareketli ve hızlısı. Sow bir forvete adam eksiltmede oldukça iyi. Bugün 2-3 kez gördümde bunu yine. Özet olarak Burak'ın bizde işi yok. Umut'da yedek olur ancak.

Evet. Bence o tip biri değil eksiğimiz. Daha hareketli ve hızlısı. Sow bir forvete adam eksiltmede oldukça iyi. Bugün 2-3 kez gördümde bunu yine. Özet olarak Burak'ın bizde işi yok. Umut'da yedek olur ancak.

demba ba bana göre çok hareketli bir adam hava toplarınıda alırız toop tutar tam bizim aradıgımız forvet. 12 maçta 8 golü oldu. bu haftada gol attı. gelse sende seversin bu adamıda ne yazıkki alamıyoruz. valla ben umuta daha kıl oluyorum. o hiç yok ortada. seneye alınmalımı alınmamalımı tereddütdeyim. iyi bir yabancı forvet alınabilir. umutuda alıcaz derlerse onun üstüne bişey diyemem. burak umut yedek kalsın dicem ama elbet biri oynatılır.

demba ba konusunda hoca haksız malesef,sakat oldugu icin istemiyor fln diyolardı,adam premier ligde catır catır atıyor,tam ihtiyacımız olan adamdı ya,ah ulan ahh

Üst Alt