STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Ridvan güzel birsey söyledi.

Melo pas yapiyor, bam diye öne kosiyor..Selcuk tek basina kaliyor.

öylece pas alisverisi zora gidiyor, ve top kaybindan , pres gücü azaliyor orta saha'da.

Yardımlaşma diye bir şey yok takımda.Dikkat ettim mesela top bir oyuncumuzda mı,pas atabileceği en az 2 kişi yanında olması lazım.Bunu yapmak çok zor bir şey değil ama nedense yapmıyorlar ve gereksiz uzun paslar deniyoruz.Biraz daha yardımlaşarak,ayağa oynayarak ve verkaç yaparak oynamalıyız.

Biride kaçmıyor topsuz alanda sadece duruyo at diyo .. la yürü ilerle önüne atsın 12 adım koş araya kaç .. Yok hep ayağa alan boşaltan yok.

@ Hamit Altinop.

Reis, teknigin iyi, tecrüben de var...ama en güzeli "Füze gibi sutun var".. niye hic bi sut denemiyorsun?

Biride kaçmıyor topsuz alanda sadece duruyo at diyo .. la yürü ilerle önüne atsın 12 adım koş araya kaç .. Yok hep ayağa alan boşaltan yok.

Futbolda oyunu güzelleştiren şey topsuz oyundur.Bir oyun ancak öyle kaliteli olur.Hareketlilik yani.

Bugün maalesef oyuncularımız durağandı ve bu oynadığımız oyuna da fazlasıyla yansıdı.

Melo nun kredisi bitti artik.

-Emre/A7----Hamit--Selcuk---Amrabat-

Maçın hakkı beraberlikti.İlahi adalet son dakikada yedik.

90 dakika sadece defans yapan, tek oyun planı 10 kişiyi kendi 18 etrafına dizmek olan bu tip takımlar puanı hak ediyor yani sizin mantığınıza göre(!).

Sonra bir de kendi oyuncularımızı beceriksizlikle suçladık mı tamamdır!

90 dakika sadece defans yapan, tek oyun planı 10 kişiyi kendi 18 etrafına dizmek olan bu tip takımlar puanı hak ediyor yani sizin mantığınıza göre(!).

Sonra bir de kendi oyuncularımızı beceriksizlikle suçladık mı tamamdır!

Bende teknik direktör olsam, Gs ile arenada oynarken 10 kişi atak yapmam.

Oyunu soğutmak için herşeyi yapardım.Bu profesyonalliktir.

Önemli olan bizim oyunumuz.Geçen senede bu rakipler vardı :)

zamaninda hamit kanat oyuncusu degil demistim ama cogu kisi burda itiraz etti ille de gelsin dediler eee geldide ne oldu benim dedigime geldiniz mi sonunda...

bu takimin eksigi cok...

Muslera

Eboue Semih/Dany ??? ???

??? Selcuk Melo/??? ???

Elmander/Burak/Umut ???

bu takima iki kanat bir stoper bir sol bek bir 10 numara birtanede golcü lazim...

abi amrabat niye yok.armut bu adam ?

amrabat suan istenilen seviyede degil ne yazik ki transfer döneminde en cok istedigim oyuncularin basinda geliyordu ama hayal kirikligina ugradim oynadigi maclarda... kayseride ki amrabat degil bu nerde orda ki amrabat bize geldi farkli oynamya basladi aldigi her topu orta yapiyor yahu insan bi calim atar bi dikine oynar... daha cok calismasi lazim o yüzden onu kadroya simdilik yazmadim ama eminim ki oda istenilen seviyeye gelecek bundan süphem yok...

Maçtaydım.. O kadar pozisyonu bulup atamamak ve son dakikada talihsiz bi ofsayt golle berabere kalmak kabus gibiydi gerçekten.. Maçta hiç gol yiyeceğimiz gibi bi gidişat yoktu.. Oyuncularımızda buna aldanıp geri gelmediler son pozisyonlarda.. Kimseye hata bulmamak lazım, şans birkaç maçtır gerçekten bizimle değil.. 90 dk. yere yatmayan Muslera 10 sn içinde 4 kere yattı ve saçma sapan bi gol yedik.. İlk yarı pek üretken değildik belki ama 2. yarı çok daha organize geldik.. Ben 2. yarıdaki oyunumuzdan zevk aldım gerçekten..

Taraftar hakikaten skora göre davranıyor.. Golden sonra mükemmel bi atmosfer oluştu stadda ama o zamana kadar ölü gibiydik..

Selçuk sezon başından beri top oynamıyor.

Kendini sürekli yere bırakıp faul almaya çalışıyor, birgün başımıza iş açacak diyordum sonunda oldu maalesef. Yediğimiz gol Selçuk'un kendi ceza sahası içinde zorla faul almaya çalışma sorumsuzluğundandır.

Melo da çok formsuz ama ondan bağımsız olarak Selçuk çok kötü. İnisiyatif almıyor, pasları yerini bulmuyor, forvetler yetmiyormuş gibi o da pas trafiğine katılmıyor, oyun içinde saklanıyor, bir frikik olsun da kahraman olayım hesapları yapıyor gibi.

Hoca oyundan aldığında umarım anlamıştır.

Melo da taraftar tarafından ıslıklandığında umarım anlamıştır.

Yoksa ikisi de devre arasından sonra forma yüzü göremeyecek ve biz de vay be geçen sene şampiyon yapan iki adam nasıl silinip gittiler, bu futbol çok garip diye burada konuşacağız.

Şunu anlamaları lazım, o bölgedeki oyuncular oynamazsa her takım sıkıntı yaşar. Buna da hem yönetim, hem de Hoca sezon sonuna kadar seyirci kalmaz. Kadroda olmaları vazgeçilmez olduklarından değil, insanların güvenmeleri ve sabrediyor olmalarından. Umarım artık kendilerini toparlarlar.

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray - Eskişehirspor | 19.00 | 6 Ekim

Kazanamayız.. Daha biraz düşüş sürecek gibi duruyor.. Ordu maçında dedik güldüler, Braga maçında aynı şekilde.. Bence bu Maçta yüksek ihtimal Puan kaybı olacak ama galiba Hayırlı olacak. Kafalar donk edip biri Seri başlayabilir.. Avrupa için birşey diyemem ama o guruptan bu sezonki Galatasaray bence çikamaz..

İnşallah baştan söylediğim gibi Hayırlısı olur..

hoca sistem değişikliğine gitmeli. madem hamitten vazgeçmiyecez 4-3-3(4-5-1) e dönmemiz gerekir. zaten gol atamıyoruz. en azından orta saha daha kalabalık olur.

amrabat suan istenilen seviyede degil ne yazik ki transfer döneminde en cok istedigim oyuncularin basinda geliyordu ama hayal kirikligina ugradim oynadigi maclarda... kayseride ki amrabat degil bu nerde orda ki amrabat bize geldi farkli oynamya basladi aldigi her topu orta yapiyor yahu insan bi calim atar bi dikine oynar... daha cok calismasi lazim o yüzden onu kadroya simdilik yazmadim ama eminim ki oda istenilen seviyeye gelecek bundan süphem yok...

demekki fatih hoca uyarı vermiş çalım atma diye.

çünkü adamın en iyi yaptığı şey çalım atmak.ligde çalım atamayacağı oyuncu yok ama atmıyo pas atıyor orta açıyor..

bir uyarı almış belli.yoksa oda kendisini göstermek ister çalım atarak.

Bize karsi nasil oynamalari gerektigi son 3 macta resmen ayyuka cikti

Alan savunmasi yapip kapanan takimlara karsi cok zayifiz

Ne zaman 1 0 i yakaliyoruz iste o zaman takimin gucu ortaya cikmaya basliyor.

One gecip 1 0 i koruyamama hastaligi yine hortlamak uzere...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burdur da izlediğim bir maçı daha kazanamadık. Ne uğursuz bir şehre gelmişim. :sad007:

Hakan Balta takıma dönmeli... riera nın ters kademeye girmek gibi birşeyden bi haber..Melo ve Hamit form tutana kadar yedekten girmeliler...Selçuk formsuz falan değil kenidini kaldırmaktan aciz Melo ve savunmanın arasına saklanan forvetler bindirme yapamayan kanatlarla ancak bu kadar pas trafiğği olur..İkinci bi nokta Fatih terim; orduda rezil bi oyun maç sonu gülen mutluluk numarası çeken hocamız, Braga maçı rezil bi oyun yine gülen bi hoca ve son maç .. bu üç maçtaki oyundanda memnun olan hocamız şaşırtıyo beni..Bu üç maçtan hiçbirinde birtane organize atak yoktu..Orduda rakibin hatasından burağın önünde kaan bir iki top..Braga maçı ise sanki barca yla oynamışız gibi toplasan adam gibi iki pozisyon yokken mutluyuz.Gariban braga zaten ne saldıracak güçte nede topla orta sahada üstünlük kuracak güçte..Medya ve hocamız bize kötülük ediyo kimse kral çıplak bıu braga çok kötüydü ordu aman aman oynamadı ama galatasaray rezil eski galatasaray yok demiyolar ben söyleyim geçen seneki o oyunumuz olsa manchesterdan puan alıp bragayı yenmiş vede ligde yenilgisiz liderdik..Sorun bizim takımımızda karşıdaki takımların gücünde değil...

Üst Alt