STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Yok takım çok ofansif yok bilmem ne hepsini geçiniz.İyi futbol iyi oyuncularla oynanır ama bizim defans leş.Her gelen gol oluyor.

yazdıklarınla çelişiyorsun

geçen sezon bu takım gol yemiyodu, yani iyi futbolcuydu defans hattımız

bu sezon çok gol yiyoruz aynı defans sadece urfa yok demekki bu sene kötü futbolcumu oldular

defans hattımız %75 aynı geçen sezonla

ne değiştide iyi futbolcular birden kötü futbolcu oldular.

bu sezon çok gol yiyoruz aynı defans sadece urfa yok demekki bu sene kötü futbolcumu oldular

ne değiştide iyi fytbolcular birden kötü futbolcu oldular.

Orta saha direnci düşük bu sene takımımızın suç tamamen savunmada değil asıl sorumlu orta alan bu gollerde

2 dakikada 2 gol yiyorsa büyük takım açıkçası ben 1 puana sevindim...

Maç için olumlu bulduğum tek nokta ise Melo ve Elmander idi...Defansif anlamda orta sahada Emre ile başlarsan olacağı bu sonuçta...

Acilen sistem değişmeli.4-3-3 oynanmalı.İLeri üçlü Amrabat-Burak-Aydın olmalı.

Fatih Hocam gozunu seveyim su takima birazcik kontrol futbolu oynat , top rakibe gectiginde kalp krizi gecirmekten biktik

ne değiştide iyi futbolcular birden kötü futbolcu oldular.

Geçen yıl Melo hep kurtarıyordu defansı,bu sene 3 ay tatil yapınca Melo faktörü yok oldu defansın üzerinde.Engin vardı geçen yıl,o da defansa çok yardım ediyordu.

Geçen yıl Melo hep kurtarıyordu defansı,bu sene 3 ay tatil yapınca Melo faktörü yok oldu defansın üzerinde.Engin vardı geçen yıl,o da defansa çok yardım ediyordu.

bugün melo iyiydi. balta sadece idare ediyordu. eboue adam geçirmiyordu . ilk golde 2 kere çalım yedi formsuz kaç maçtır zaten. en büyük sorun danyle hakan baltanın birlikte olmasıyla ortaya çıktı. biri çok sakin hiçbirşey yapmıyor. öbürüde çok ateşli ama nerde duracagını bilmiyor. defans kalitesi düştü böylece. özellikle dany klinik bir vaka crisede güvenmiyorum ama danyede ondan daha çok güvendigim söyelenemez. en iyisi o işte aralarında.

Terim Balta inadından vazgeçmez, bir sakatlık, hastalık olmazsa CL maçında sol bek yine balta olacaktır malesef. Mevkii sol bek olan bir çağdaş var elimizde bir kere dene gör ama malesef o da tarihe karışacak futbolcu olacak. Aydına verilenin yarısı verilseydi bari.

edit: Çağlar pardon.

Hoca çağları hazırlık maçlarında oynatıyor ve beğenmiyor demek ki. Aralarında ki dialoğu bilemiyoruz belki ona öğütler veriyor oynaması gerektiğini söylüyor ama hala tık yoksa yapacak birşey yok rierayı bile oynatıp beni oynatmasaydı hoca ben futbolu bırakmıştım net. İnsanda biraz grur olur 1.yedek bile değilsen sen oturup düşünmelisin. 4 senedir bir adım ileri gitmez mi bir oyuncu. Galatasaraya kapağı attım ohh kebap mantığı gütmemeli insan . En basiti yiğit adama o kadar bonservis verdik ve yarım sezon sonra kiraladık. Çağlar kiralanamayacak kadar berbat oyuncu olmuş. Sözleşmesini anca fesih edeceksin ki çakallar üşüşsün o derece yani. 4 yıldır çağlar balta ikilisi olduğu gibi duran tek mevki. Artık bir nejter lazım oralara

bugün melo iyiydi. balta sadece idare ediyordu. eboue adam geçirmiyordu . ilk golde 2 kere çalım yedi formsuz kaç maçtır zaten. en büyük sorun danyle hakan baltanın birlikte olmasıyla ortaya çıktı. biri çok sakin hiçbirşey yapmıyor. öbürüde çok ateşli ama nerde duracagını bilmiyor. defans kalitesi düştü böylece. özellikle dany klinik bir vaka crisede güvenmiyorum ama danyede ondan daha çok güveniyorum söyelenemez. en iyisi o işte aralarında.

Bu maçta ortaydı bence,geçen yılki kadar iyi değildi yine.Diğer maçlarına göre iyiydi ama halen yetersiz bence.3 ay tatil yaparsa beyefendi olacağı buydu.

Eboue'nin sağdan yapacağı bindirmelerden önce asıl işi olan savunmayı düşünmesi lazım.

Maçın stresiyle birbirinize hakaret etmeyin lütfen arkadaşlar.

Lütfen biraz saygı ve hoşgörü.

yok daha neler aydin nerden cikti ileri üclü Umut Elmander Amrabat olur orta üclüde Melo Selcuk Engin...

Sanki diğerleri çok formdaya.Aydın oynasın.Dikine oynuyor en azından.Oyuna hareketlilik getiriyor.

Mesela Hamit'in bir pozisyonu vardı.Çok yavaş kaldığından köşeye gidip orta açtı.Orada Aydın olacaktı kaleci ile kesin karşı karşıya kalırdı.

Bu maçta ortaydı bence,geçen yılki kadar iyi değildi yine.Diğer maçlarına göre iyiydi ama halen yetersiz bence.3 ay tatil yaparsa beyefendi olacağı buydu.

Eboue'nin sağdan yapacağı bindirmelerden önce asıl işi olan savunmayı düşünmesi lazım.

o zaman 3 ay tatil yapan adamı tutup getirmeyeceksin başka adammı yok yeryüzünde

Sanki diğerleri çok formdaya.Aydın oynasın.Dikine oynuyor en azından.Oyuna hareketlilik getiriyor.

Mesela Hamit'in bir pozisyonu vardı.Çok yavaş kaldığından köşeye gidip orta açtı.Orada Aydın olacaktı kaleci ile kesin karşı karşıya kalırdı.

gider kalecinin üstüne vururdu onu da ne buluyosunuz bu Aydın da anlamadım yada ben hiçbişey anlamıyorum bu işten

Üst Alt