STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Chedjou oyuncu falan değil. Her çalımı yiyor, her topa vurduruyor, kafa topu alamıyor, oyun kuramıyor. Adamda hiç bir numara yok. Semih her halukarda iyidir. Hem de Türk.

Senle ben yanlış futbolcu izkiyoruz herhalde.

Chedju hakkında söylediğin tek doğru şey çokmkolay adam geçirmesi, öbürleri kusura bakma ama ya futboldan anlamıyorsun ya da sallamasyonculuk yapıyorsun.

Kafa topu alamamak nedir ya adam zıpkın gibi çıkıkyor toplara ,geleli 5 ay oldu kaç defa gol girişinminde bulundu defanstan cepheden gelen tüm topları aldı,birbirde çok güçlü ve pozisyon bilgiis var.

semih 3 yıldan beri şu takımda kçak kere çıktı köşe vuruşunda bir kafa çaktı söylesene bana, henüz 22 yaşında ve kablumbağa kadar yavaş, pozisyon bilgisi desen Allaha emanet, o yatsın kalsın Urfa reise dua etsin, eğer yanında o değil de başka biri olsaydı çoktan 2.ligde top koşturuyor olurdu.

Yerli alınacaksa mutlaka yurtdışından alınmalı. Türkiyede kaliteli yerli yok.

Hakan, emre can gibi adamların peşine düşmeliyiz.

ama simdi elestiri yaparken bir noktaya deginmek gerekir bence.

cuma sendorumu var 2 yildir bizde ve bu sene hele hele her avrupa macindan önce ciddi anlamda konsantrasyon eksikligi var takimda.

1 oldu, 2 oldu, 3 oldu ...hep ayni durum maalesef. iyiki bu sefer ama 3 puan ile kapatik.

Isimiz cok zor, devre arasina kadar ne yapip edip en az kayipla bitirmemiz gerek. Rezil turk oyuncularimiz var. Mancini ye uzuluyorum. Adam geldigine pismandir.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

adam taktı 3 forvetle saçma sapan çıkmaya..berbat oynuyoruz..bir bakıyorsun ş.l çok iyi oynuyoruz.. bir düzgün kadro çıkar artık bir zahmet

Muslera

Şener Chedju Serdar Taşçı Kolarov

Melo Selçuk

Bruma Burak( Engin)

Drogba

2.yarı Türkiye için derhal bu takım kurulmalı bence, Sbrinin oynaraka büütün rezilliğiyle idare ettiği bir 90 dakikadan sonra Şener biz de Cafu etkisi yaratır, tedirgin olmayın, Burak'ı da bayıldığım için değil lanet olası tff'nin yabancı kuralı nedeniyle orada oynatıyorum.

Mesajını beğendim ama biraz da ironi yapalım. Erman Kılıç olsa oynayacak mıydı sence? Sonuçta yedek kulübesinde Aydın , Engin gibi Türk kanat oyuncuları var. Ama Umut, Burak gibi top sürme özürlü adam kanat oynuyor.

Erman'ın sol tarafa kramponunu koy Sabri'den daha yararlı olur.Ama senelerdir kimse kesemiyor Sabri efendiyi.Erman da kesemezdi o ayrı..

Üst Alt