STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

Bence Kasımpaşa beraberliği ile şampiyonluk şansımız kalmadı yani ben inancımı yitirdim.Ama ne olursa olsun ikinciliği cebe koymalıyız.

...........muslera

chedju gzan semih

eboue melo selçuk hbalta

sneijder

drogba burak

%9999 bu kadroyla çıkarız, hocanın artık 3 lü defanstan vazgeçeceğine ihtimal vermiyorumz aten vazgeçmemeli. riera yerine hbalta yada belki aydın da olabilir. bruma-amrabat-riera hafta içi balıkesir maçında oynarlar

...........muslera

chedju gzan semih

eboue melo selçuk hbalta

sneijder

drogba burak

%9999 bu kadroyla çıkarız, hocanın artık 3 lü defanstan vazgeçeceğine ihtimal vermiyorumz aten vazgeçmemeli. riera yerine hbalta yada belki aydın da olabilir. bruma-amrabat-riera hafta içi balıkesir maçında oynarlar

Aydının defans hiç umrunda değil. Aynı Burak gibi önde eli belinde duruyor. O oynayacağına Baltayı tercih ederim :encouragement:

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Fenerbahce evinde Akhisar´i yenecegi icin kazanmaktan baska hicbir sansimiz yok.

Hep bi umut tasimaya calisiyoruz, ancak fark 12 veya 11 olursa, bundan sonra sadece 2.lik hesabi yapariz.

Sifo ile biraz toparlanan Genclerbirligi herzaman dikkate alinmasi gereken bir rakip, özellikle deplasmanda.

Fenerbahce evinde Akhisar´i yenecegi icin kazanmaktan baska hicbir sansimiz yok.

Hep bi umut tasimaya calisiyoruz, ancak fark 12 veya 11 olursa, bundan sonra sadece 2.lik hesabi yapariz.

Sifo ile biraz toparlanan Genclerbirligi herzaman dikkate alinmasi gereken bir rakip, özellikle deplasmanda.

Her sene şampiyon olacağız diye bir kural yok. Eğer takım savaşacaksa varsın 2. bitsin.. Ki adam gibi oynarlarsa, Fb çok zor maçlara çıkacak 2. yarı, puan farkını da (-3) diye düşünürsek. Başarırız. ;)

Her sene şampiyon olacağız diye bir kural yok. Eğer takım savaşacaksa varsın 2. bitsin.. Ki adam gibi oynarlarsa, Fb çok zor maçlara çıkacak 2. yarı, puan farkını da (-3) diye düşünürsek. Başarırız. ;)

Basaralim diye söylüyorum bende. Devreye kadar 6´ya inerse fark cok iyi olur. Ama 11-12 filan olursa zor, hatta imkansiz.

Umut ve Eray, bi susun be. Gidin sidik yarisinizi baska yerde yapin, güzel Galatasarayimin Mac Konusunu kirletmeyin o igrenc atismalarinizla.

Hala bos bos tartismalar devam ediyor.

Maca gelirsek Bruma Amrabat Dany kesin olarak turbune gidecek yabancilar. 4. kim olur bilemiyorum.

beyler galatasaray tarafından bilet kalmamıs gencler tarafından alcam bi sıkıntı cıkarmı yada o biletle gs tarafına gecebilirmiyim?

Üst Alt