STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart

terım olsaydı soyle bole demek sacma ama sunu bılıyorum caykur rıze ve karabuk deplasmanlarında yenılmezdık onu bılıyorum...ayrıca terımın varlıgı fenerlıler ıcın buyuk bı psıkolojık baskı olacagını da unutmamak gerek...takım ruhsuzken nası atesleyecegını eksıklerı yanında artılarını da gormek lazım hakkını yememek lazım...

Karabük ve rize deplasmanlarında yenilmedik zaten..

Evet her takıma kötüler, ama fener'e baya baya iyilerdi bu sezon, bu bir gerçek. Bir tek Sivas maçında canları yandı, ortalığı ayağa kaldırdılar zaten. Sonrasında da lokum gibi hakem performansları izledik fener maçlarında.

Neyse olan olmuş biten bitmiş, benim tek düşüncem şu 2.liği de vermeyelim bari. Yoksa çok zor günler bizi bekliyor gelecekte.

Seneden seneye değişiyor o dediğim gibi.

Şampiyonluktan koptuğumuz sezonlarda ikinci olamıyoruz genelde.

UEFA nın feneri düsürme şansı varmi peki ?

sonuçta TFF buna karşı gelecektir.

''UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, geçtiğimiz günlerde şikeye karşı tüm Federasyonların imza atacağı bir eylem/ceza planını hayata sokmak üzerine olduklarını, toplantıda bunun da kararının alınacağını ifade etti.''

terım olsaydı soyle bole demek sacma ama sunu bılıyorum caykur rıze ve karabuk deplasmanlarında yenılmezdık onu bılıyorum...ayrıca terımın varlıgı fenerlıler ıcın buyuk bı psıkolojık baskı olacagını da unutmamak gerek...takım ruhsuzken nası atesleyecegını eksıklerı yanında artılarını da gormek lazım hakkını yememek lazım...

Bence, Terim bu takımdan bi cacık olmayacağını anladı ve kabak başına patlamadan kaçtı :)

işin özeti şikecilerin forvetleri iş yapıyor bizimkilere nazaran + oyuncu değişikliklerinde fb yenik durumdaysa beraberliği hatta genelde 3 puanı almayı başarıyor bizde ise 1-0 önde olduğumuz halde puan kayıpları yaşadığımız maçlar oluyor... neticede maalesef ortada...

Seneden seneye değişiyor o dediğim gibi.

Şampiyonluktan koptuğumuz sezonlarda ikinci olamıyoruz genelde.

Aynen, ama bu sezon da 2.olamamak demek fener ile arada ki makasın kapanmaya başlaması demek. Artı bjk'ye ekstradan kaynak sağlamak demek. 8 maçlık periyotta bir şekilde bu 2.lik tekrardan kazanılmak zorunda yoksa gelecek sezon çok daha sıkıntılı süreçler geçiririz.

Arenadaki macta selcuk ve burak allah askına oynamasın. Selcuk ıle burak ıle bunları yenme ıhtımalımız yok gorunuyor. Drogabanın buyuk ıhtımal ıle gsdeki ve de karıyerındekı son onemlı macı olacagı ıcın asılacagı gorusundeyım. Ancak umut gundogan mı oynar emre mı oynar bılmem. Sadece selcuk oynmasın.

işin özeti şikecilerin forvetleri iş yapıyor bizimkilere nazaran + oyuncu değişikliklerinde fb yenik durumdaysa beraberliği hatta genelde 3 puanı almayı başarıyor bizde ise 1-0 önde olduğumuz halde puan kayıpları yaşadığımız maçlar oluyor... neticede maalesef ortada...

4 kez öne geçip puan kaybetmişiz bu sezon.Fb ise 2 kez kaybetmiş.Genelde öne geçtiği maçlarda en az puan kaybeden takım şampiyon oluyor.

Üst Alt