STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

27. Hafta olmuş deplasmanda gol atamama sorunumuz var diyorsun bu tespiti daha yeni mi yapıyorsun ? Bunlar bizimler dalga mı geçiyorlar ? Cidden ben çok sıkıldım bu durumlardan sinirimden tabak falan kırdım o dereceye geldim sıktı artık.

:DBundan sonra Galatasaray'ın deplasmandaki her maçına 0 vereceğim misli basacağım ne de olsa beraberlik garanti.İddia oynayan arkadaşlara duyurulur.

Heyy UNAL AYSAL futboldan hic anlamiyorsun anlasaydin FATI TERIMI yollamazdin,MANCINI savunan renktaslarida anlamiyorum umarim Manciniciler anlamistir bu hocayla olmayacagini,.

Evet FATIH TERIMIN zor kisiligi var egolari var belkide kendini begenmisligi var ama onsuz olmuyor,RIJKARD MANCINI Galatasarayin parasini yediler ne verdiler hic birsey o zaman durust olun TERIME SAYGI GOSTERIN O KADAR.

olurmu ya o telefonlara çıkmıyor. dünyada telefona çıkmadığı için gönderilen ilk hoca :)

Döndük mü 2010'a ?

Yazıklar olsun böyle yönetime,i bu yönetimi savunanlara ve bu hocaya destek olanlara.

Olm kendinize gelin. Geç olmadan ses çıkaralım bu nedir ya ?

Savunulacak bir yanı mı kaldı resmen 2010 yılındaki rezilliği görüyoruz parça parça ya pozisyona kaçırsak ne olacak arkadaşlar gram mücadele var mı ? İyi bir oyun görüyor musunuz ? Ya iyi oynayalım kaybedelim o yokki neyi savunacaz kimi savunulacak hiç kimse.

rıdvanın dediği şey doğru. chelsea maçından sonra bu takımın özgüveni gitti. zaten drogba ve sneijderi çıkarırsan vasat bir anadolu takımından da pek farkımızda yok.

Yaziklar olsun. Yeter be. Bi taktik degistir. Her hafta ayni eziyet. Koy Baltayi sol beke, Telles sol acik oynat, Sneijderi forvet arkası oynat bi defa be. Her hafta sonumuz zehir oluyor.

Üst Alt