STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan

YA arkadaş mantıksız mantıksız konuşup duruyorsunuz ! euro 2008 de fatih terimin yarı finalde almanyayı yenmesine ramak kalan ilk 11 e bakın bi ! takımda mevkisinde oynamayan 5 tane oyuncu vardı sakattan cezalıdan !

HAKAN ŞÜKÜRÜ ! ALPAYI ! ERGÜNÜ ! ARİFİ ! SERGENİ ! ÜMİT KARANI ! NECATİYİ ! emre Yİ ! ... VS VS GALATASARAYIN VE MİLLİ TAKIMIN TARİHİNİ YAZAN EFSANE ADAMLARI KEŞFEDEN BU ADAM DEĞİLMİ ?

Hakan Şükür'ü Kalli Bursa'dan aldırdı,geliştirdi ve o sezon sonu Akdeniz Oyunlarında şampiyon olan takıma gönderdi.Yani Hakan Şükür genç milli takıma gittiğinde GS'nin banko oyuncusuydu ne FT keşfetmesi ? Aynı şekilde bu saydığın oyunculardan Arif,Sergen genç milli takıma giderken Beşiktaş ve Galatasaray'da banko oynuyordu zaten.Ümit Karan'ı Lucescu aldırdı GS'ye.Necati'de genç milli takımlara giderken ve A milli takıma giderken FT milli takımlarda değildi.

Çalıştırdığı takımlar

1987-1989

1989-1990

1990-1993

1993-1996

1996-2000

2000-2001

2001

2002-2004

2005-2009

2011-2013

2013-Ankaragücü

Göztepe

Türkiye U-21

Türkiye

Galatasaray

Fiorentina

Milan

Galatasaray

Türkiye

Galatasaray

Türkiye

adam 1990 yılındna itibaren milli takımlarda çalışmaya başladı ve BİRAZ FATİH TERİM İLE İLGİLİ BELGESEL İZLEMİŞ OLSAN KENDİ AĞZINDAN TÜRKİYENİN HERYERİNİ GEZİP O EFSANE OYUNCULARI MİLLİ TAKIM KAMPLARINA ALDIĞINI SÖYLEDİĞİNİ BİLİRDİN !

Şuanda da Amatör - Bal ligi hocaları ile toplantılar yapıp oyuncu bilgilerini alıyor. Yetenek peşinde. Geçen Konya ve Kayseri'de bazı oyuncuları izlemeye gitti. Anlatamazsın dostum bunlara. Bunlar cacık taraftar güruhu.

Hakan Şükür'ü Kalli Bursa'dan aldırdı,geliştirdi ve o sezon sonu Akdeniz Oyunlarında şampiyon olan takıma gönderdi.Yani Hakan Şükür genç milli takıma gittiğinde GS'nin banko oyuncusuydu ne FT keşfetmesi ? Aynı şekilde bu saydığın oyunculardan Arif,Sergen genç milli takıma giderken Beşiktaş ve Galatasaray'da banko oynuyordu zaten.Ümit Karan'ı Lucescu aldırdı GS'ye.Necati'de genç milli takımlara giderken ve A milli takıma giderken FT milli takımlarda değildi.

Keşfetmek değil mesele. Oynatmak. Kullanmak. Hatırlatalım bunu da. Kalli buldu vs.. Kalli Barış Özbek'i de buldu.

Raporladigin an sorumluluk bize ait zaten alintilaman (raporlayip alintilasan ayrı mesele) seni haksiz duruma düşürüyor burda. Öteki dediklerinde hakli olabilirsin eğer doğruysa ifade ettiklerin, fakat senin ceza gerektirdiğini düşünerek raporladigin her mesaj ceza gerektirmeyebilir. Ayrıca kendi yazdığın mesajlarda da ifadelerinin sana daha hafif gelmesi normal bu herkes için geçerli, kimse ifadelerinin sertliğini kabul etmez. Ek olarak ceza vermeden önce baktığımız farklı kriterler de var üyenin daha önce uyarılmış olup olmadığı vb.

N5
Zaten ben o mesajı başka türlü dikkate alınmayacak diye alıntıladım. Daha önce hiç bir küfür veya hakaret içeren mesajı alıntılamadım ama artık çok sıkılmaya başladım bu işten onun için öyle gerekti.

Ben kaleci Aykut'a salak dediğim için myc almıştım. O aralar uzun zamandır ceza almadıydım. Çöp demek ceza sebebi mi değil mi? Buna açıklık gelsin, bence buna ceza vermek biraz ağır geliyor. Neyse tekrardan iyi akşamlar.

1990 YILINDA SERGEN ARİF BANKOMU OYNUYORDU ? HAKAN ŞÜKÜRÜ KALLİMİ KEŞFETTİ ! YA HAKAN ŞÜKÜRÜN MİLLİ TAKIM KARİYERİNE BAKALIMMI WİKİ DEN ??

Millî takım kariyeri

1990-1992

1991-1993

1992-2007Türkiye U21

Türkiye Olimpik Millî

Türkiye16 (5)

5 (4)

112 (51)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.

HAKAN ŞÜKÜR 1990 DA GALATASARAYDAMI OYNUYORDU ARKADAŞIM ?

KENDİ TARİHİNİ BİLMEYEN TARAFTARSIN KONUŞUYORSUN

Zaten ben o mesajı başka türlü dikkate alınmayacak diye alıntıladım. Daha önce hiç bir küfür veya hakaret içeren mesajı alıntılamadım ama artık çok sıkılmaya başladım bu işten onun için öyle gerekti.

Ben kaleci Aykut'a salak dediğim için myc almıştım. O aralar uzun zamandır ceza almadıydım. Çöp demek ceza sebebi mi değil mi? Buna açıklık gelsin, bence buna ceza vermek biraz ağır geliyor. Neyse tekrardan iyi akşamlar.

Uyari puanlarına kalacağını (belli bi limit dolunca ceza veriliyor) düşünüyorum "çöp" ifadesinin ama her zaman ayni standarti tutturamayabiliriz. Ama tüm arkadaşlarımın adil davranmaya çalıştığına eminim.

Neyse ben gideyim artik :D Anlayışlı tavrın için teşekkürler.

N5

1990 YILINDA SERGEN ARİF BANKOMU OYNUYORDU ? HAKAN ŞÜKÜRÜ KALLİMİ KEŞFETTİ ! YA HAKAN ŞÜKÜRÜN MİLLİ TAKIM KARİYERİNE BAKALIMMI WİKİ DEN ??

Millî takım kariyeri

1990-1992

1991-1993

1992-2007Türkiye U21

Türkiye Olimpik Millî

Türkiye16 (5)

5 (4)

112 (51)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.

HAKAN ŞÜKÜR 1990 DA GALATASARAYDAMI OYNUYORDU ARKADAŞIM ?

KENDİ TARİHİNİ BİLMEYEN TARAFTARSIN KONUŞUYORSUN

Ben Akdeniz Oyunlarında şampiyon olduğumuz sezonu kastettin sanmıştım.

Ya Hakan'ın kendi anlattığı videolar var. Boşver geç. Ft yapmadı, UEFA'yı da aldırtmadı, o kadar şampiyonluğu da rastgele yaşadık fenerin en zengin olduğu dönemde sonra efenim FT'den önce yani 96-2000 öncesinde tüm dünya zaten Galatasaray'ı tanıyordu onlara göre :)

Şaka gibiler şaka.

Milli Takım 3 kere büyük turnuvalara katıldı son 30 yılda.

2'sini direkt Terim ile birinde Dünya kupasında Terim'in takımı Galatasaray'ın ilk 18'nden 12 oyuncu ile oluşan ve bu 12 oyuncunun 9-10 tanesinin 11 olduğu takım ile Şenol Güneşi ile.

Yazıktır. Ayıptır.

Ben Akdeniz Oyunlarında şampiyon olduğumuz sezonu kastettin sanmıştım.

Yok serkan arkadaş yazmış fatih terimin transfer beceriksizi olduğunu oyuncudan anlamadığını bende ona binaen Bu ülkenin en büyük efsanelerini terim keşfetmitşir dedim ! 1990 yılında fatih terim milli takımlara hoca olduğunda milli oldu bütün o efsaneler !

Üst Alt