STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

ycyjHN6.jpg

Şino'dan da cevap var. :)

Emre Belözoğlu: "Sakın yanlış anlaşılmasın. Mancini ile de çalıştım. Dünyanın en iyi hocalarından biri. Ölçülü bir espriydi.

Emre Belözoğlu: ''Kağıt Volkan Demirel'in düşüncesiydi. Sezonu bir şakayla bitirelim dedik.

Valla hic sasirmadim Ayi Volkan seni.

Hüseyin Çelik Engin Alan konusunda sanırım basın açıklaması yaparken herşeyi yapabiliriz ama hüküm verilmiş ceza için yapabilecek birşey yok dedi. Diğer davalarda yargıtay onamamıştı. Azizin kurtuluşu yok.

Bugün senle anlaşamıyoruz. :D Aziz'in hapse girmesi için Yargıtayın bozduğu kararların tekrar görülmesi beklenecek diye duydum. Yani Aziz illa girecek de zamanı için daha var diyorlar.

Emre Belözoğlu: "Sakın yanlış anlaşılmasın. Mancini ile de çalıştım. Dünyanın en iyi hocalarından biri. Ölçülü bir espriydi.

Emre Belözoğlu: ''Kağıt Volkan Demirel'in düşüncesiydi. Sezonu bir şakayla bitirelim dedik.

Valla hic sasirmadim Ayi Volkan seni.

İşin içinde eziklik olduğunu doğru tahmin etmişiz demek ki. :D

Ayrıca aziz yıldırımın cezası bitmeden gemileri yakıp maça gelmesi manidar. Büyük ihtimalle bugünlerde hapse girecek. Yoksa böyle birşey yapamazdı.

Adalete Fener yak zırvalığının tek amacının Aziz'in içeri girmemesi olduğunu düşünenler var hala ya boşver alatamazsın hem şurada bir şey kalmadı. Fener'in küme düşmesi demek Volkan, EMre ve türevlerinden aynı anda kurtulmamız demektir ,pislik kariyerlerine yakışan muazzam bir jubile olacaktır bu ceza onlar için.

Üst Alt