STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

Adalete Fener yak zırvalığının tek amacının Aziz'in içeri girmemesi olduğunu düşünenler var hala ya boşver alatamazsın hem şurada bir şey kalmadı. Fener'in küme düşmesi demek Volkan, EMre ve türevlerinden aynı anda kurtulmamız demektir ,pislik kariyerlerine yakışan muazzam bir jubile olacaktır bu ceza onlar için.

Aziz içeri girmezse Fener için Avrupa'da hiçbir şey değişmeyecek. Onlar öyle inanıyor olabilir ama Cas için her şey bitti..

Adalete Fener yak zırvalığının tek amacının Aziz'in içeri girmemesi olduğunu düşünenler var hala ya boşver alatamazsın hem şurada bir şey kalmadı. Fener'in küme düşmesi demek Volkan, EMre ve türevlerinden aynı anda kurtulmamız demektir ,pislik kariyerlerine yakışan muazzam bir jubile olacaktır bu ceza onlar için.

Aziz içeri girmezse Fener için Avrupa'da hiçbir şey değişmeyecek. Onlar öyle inanıyor olabilir ama ipler artık bizde değil.

He girecek o ayrı :)

Emre Belözoğlu: "Sakın yanlış anlaşılmasın. Mancini ile de çalıştım. Dünyanın en iyi hocalarından biri. Ölçülü bir espriydi.

Emre Belözoğlu: ''Kağıt Volkan Demirel'in düşüncesiydi. Sezonu bir şakayla bitirelim dedik.

Valla hic sasirmadim Ayi Volkan seni.

bizimkilerde şikeyle ilgili esprileere yönelmeliler bundan sonra...

örneğin gol attıklarında tarla sürermiş gibi gol sevinci yapabilirler :D

Aziz içeri girmezse Fener için Avrupa'da hiçbir şey değişmeyecek. Onlar öyle inanıyor olabilir ama ipler artık bizde değil.

He girecek o ayrı :)

UEFA'nın umrunda değil zaten her zaman söyledim onu Aziz düşünecek. Ya girmesini de öyle deliler gibi istemiyorum, dışarıda kalsın ve Fener'den kan aldıklarına şahit olsun, elinden bir şey gelmeyeceği için çırpınsın dursun.Basın açıklamalarında sinirden ağladığını izleyelim, içerde olursa bir şey olmaz. Hem dışarıda olursa bir çok yere sataşacak bu da kaçmaz .

Karşılıklı şaka yollu göndermeler yapılır normaldir bu kağıt olayıda böyle birşey ama cidden zeka seviyelerini belli ettiler gönderme yapalım derken belki 10 misli malzemeyi karşıya verecek birşey yaptılar .

Melo cevabi vermis

Felipe Melo ‏@_felipemelo_ 2 Min.

1f445.png
1f445.png
1f445.png
https://instagram.com/p/nyeKk5ysM5/

edit: Burak önce göndermis

Facede yazdığımı burada da paylaşayım :)

"Siz ufak başarıları bile hazmedemeyip gövde gösterisi haline sokup ona buna saldırdığınız sürece uzun vadede hep ağlamaya ve kahrolmaya mahkumsunuz.. "

Ezik lan bunlar. iyiki bi şampiyon oldular ne yapacaklarını şaşırdılar. Garibim rakip takımlarda yağcılıkta sınır tanımıyor. Belki 1 puan koparırız diye alkışlıyor.

Benim anlamadığım bu kağıt olayına herkes çok zekice dahiyane falan demiş forumlarda da.. Bence son derece saçma ve yersiz olmuş ki nitekim anında kapağı da yapmış Burak.. Birde utanmadan ağlarlar bize laf atılıyor saygısızlık yapılıyor vs diye.. İktidarsız erkek gibi bu fenev şampiyon oldular ama asıl meseleye katılamıyorlar:)

Benim anlamadığım bu kağıt olayına herkes çok zekice dahiyane falan demiş forumlarda da.. Bence son derece saçma ve yersiz olmuş ki nitekim anında kapağı da yapmış Burak.. Birde utanmadan ağlarlar bize laf atılıyor saygısızlık yapılıyor vs diye.. İktidarsız erkek gibi bu fenev şampiyon oldular ama asıl meseleye katılamıyorlar:)

Millet koyun sürüsü olmuş resmen. Saygısızlık denilmiş, görüyorum ve arttırıyorum ben. Yabancı bir hocayla dalga geçildiği için bu şakanın alt metninde ırkçılık da var. Zira yerli bir teknik direktöre yapılması sıkar biraz, çok net..

Üst Alt