STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Akhisar Bld.Spor 2-1 Galatasaray | M.S | 6 Ekim

Peki eskiden forumda hocayla alay etme basligi acilabilir miydi? O baslik resmen provokasyondu ve siz hicbirsey yapmadiniz.

Illa birileri Fatih Terim´e ana avrat küfür mü etmeliydi ceza almasi icin? Resmen hocayla alay ettiler, sanki Fenerli adam.

Bu nasil baslik, böyle birsey olabilir mi diye karsi cikanlari da provoke ettiler, sonra cogu ceza aldi, ben dahil.

Forumun sahibi misiniz hala bilmiyorum ama, foruma bi ayar verme zamani geldi. Cok civitti bazilari.

Boş eleştiri zira bundan faydalanma şansımız yok. Hangi konu bu kastedilen örneğin? Kim ne demiş? Neden bugün sorgulanma gereği duyulmuş? Ne yapılması gerekiyor bu cıvıtanlara? Biz neyi yapmamış yada neyi fazla yapmışız? Bunlardan hangisine ne kadar hakimsiniz?

Eleştirmek kolay, en kolayı da "işler kötü gidiyor, toparlayın" demek. Ama bu, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak oluyor. Tekrar ve son kez söylüyorum; Bizim Galatasaray dışında bir tarafımız yok, bizi tarafmış gibi göstermeyin.

Takımda kötüye gidiş oldu mu, üye sinirini dizginleyemez, gelir buraya o öyle kötü, bu böyle kötü yazar, karşıt fikir sahiplerine saldırır, yandaş görüşteki diğer 3-5 'de o mesajlara like atar, gerçekten öyleyse o fikre destek çıkmak için.

Uzun yıllardır ilke kez çok başarısız periyod geçiriyoruz, değişkenlik bizde değil, takımda ve üyelerde. Galip geldiğimiz gün 1 tane şikayet raporu yokken, puan kaybettiğimiz gün 100lerce oluyor, sonra da foruma ayar vermek mi gerekiyor? Hadi canım sen de.

buse terim hanım twitterından,instagramından GSla ilgili ne varsa silmiş..babası da ihanet edip gitmişti zaten.çokta tın...:cheeky-smiley-022:

ELEMANcini diye twit attıydı bikaç saat önce de yasin albayrak...bizim düşmanımız olan GSlılar var ne yazıkki...ünal aysal o sözü doğru demiş.iyki göndermiş terimi.mancini şampiyon yapar bu takımı,adam olmayan oyuncu da gider.yedirmeyiz manciniyi

Boş eleştiri zira bundan faydalanma şansımız yok. Hangi konu bu kastedilen örneğin? Kim ne demiş? Neden bugün sorgulanma gereği duyulmuş? Ne yapılması gerekiyor bu cıvıtanlara? Biz neyi yapmamış yada neyi fazla yapmışız? Bunlardan hangisine ne kadar hakimsiniz?

Eleştirmek kolay, en kolayı da "işler kötü gidiyor, toparlayın" demek. Ama bu, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak oluyor. Tekrar ve son kez söylüyorum; Bizim Galatasaray dışında bir tarafımız yok, bizi tarafmış gibi göstermeyin.

Takımda kötüye gidiş oldu mu, üye sinirini dizginleyemez, gelir buraya o öyle kötü, bu böyle kötü yazar, karşıt fikir sahiplerine saldırır, yandaş görüşteki diğer 3-5 'de o mesajlara like atar, gerçekten öyleyse o fikre destek çıkmak için.

Uzun yıllardır ilke kez çok başarısız periyod geçiriyoruz, değişkenlik bizde değil, takımda ve üyelerde. Galip geldiğimiz gün 1 tane şikayet raporu yokken, puan kaybettiğimiz gün 100lerce oluyor, sonra da foruma ayar vermek mi gerekiyor? Hadi canım sen de.

"Besiktas macinda kaybedersek Terim´in yapacagi aciklama" gibi bir baslikti. Cezam yeni bittigi icin simdi söylüyorum.

Puan kaybettigimiz icin söylemiyorum. Fatih Terim ile alay etmek icin acilan bir baslikti. Moderatörler bile alay ediyordu.

Eskiden mümkün müydü? Fatih Terim hocamizdir, bu nasil baslik diyenleri de provoke ettiler, cogu ceza aldi.

2 senedir sokaklarda kutlama yaptiklarini cabuk unutmuslar, 3 macta Fatih Terim´e capsiz muammelesi yaptilar.

Sanki Antu üyeleri Fatih Terim hakkinda bir baslik acmis, alay ediyorlar. Öyleydi. Moderatörlerin de cok hosuna gitmisti.

Ben dahil, bazi eski üyeler buna tepki gösterdi, sonra bizi provoke ettiler, bizde ceza yedik. Söyleyin, dogru muydu?

Eskiden bu tip basliklar aninda kilitlenirdi. Artik böyle gereksiz basliklar moda oldu, kimse sesini cikarmiyor.

GSaraya-Milan-Baros-soku.pjpeg.jpg

Asıl kral bu adamdı be..

Galatasaray ve Arsenal yakti beni bu hafta. 3 Euro´ya 1300 Euro kazanacaktim.

Kasimpasa, Napoli HC, Chelsea HC, PSG, Sivasspor, Trabzonspor X2 tuttu, Arsenal ve Galatasaray yatti. Ayip valla :)

Abdullah abi sana bu forumda her zaman saygı duymaya çalıştım ama bu forumdan elimi çektiğim zamanlarda şuan forumda "Admin" sıfatıyla dolaşan kişilerin sinirlenerek hakaret içeren mesajını raporladığım vakit, mesajın silinmesine ve bu raporun ortadan kaldırılmasına şahit oldum. Ben olayın arka yüzünü bilmiyorum ama bu kişinin hiç bir ceza yada yaptırıma uğramadığını biliyorum. Fatih Terim'e bu forumda hakaret edenlere ceza verildi demek çok saçma olur. Fatih Terim, Ümit Davala, Hasan Şaş gibi isimlerin deyim yerindeyse kuyruklarına teneke bağlanıp bir güzel uğurladıklarını gördüm. Belki siz de bu düzenin içerisindesiniz bilemem. Bence sorun üyelerde değil, onları yönlendirenlerde... :)

Ben haftalardır yazıyorum burada bu konuyu. En son Talha'ya söyledim kendince mantıklı bir açıklama yaptı ama gördüm ki yetmemiş. Aradan 4 gün geçti hala aynı cümleler.

Bakın arkadaşlar. Hatalıdır değildir FT ayrı bir konu. Kızabilirsiniz de bende çok kızıyorum. En çok pes ettiği için ve uğraşmadığı için.

Ancak bakın bu adam FT deidğimiz kişi bu camianın çocuğudur. Aysal'dan daha Galatasaraylıdır. Totalde de Mancini'den daha başarılıdır daha önemli işler yapmıştır bu gerçektir. Evet Türk'tür. Saçma sapan hareketler yapar kavga eder gider atar yapar egoludur (egsouz TD yoktur bu arada hatta insan yoktur). Ancak bu size hele hele ergenler size söylüyorum o günleri bilemediğiniz için kendisine hakaret etme hakkını vermez.

Dalga geçemezsiniz. Akp'yi sevmem bu yüzden H.Şükür'e kızgınım ancak ona da futbol noktasında kimse laf edemez. Davala'ya da Hasan Şaş'a da. Bu ülkede moral sıfırken, futbolda 3. hatta 5.dünya ülkesiyken bu isimler sırtlarında taşıdı bayrağı bırakın kalbi göğsü... Bugün cukkalayan tiplerden (alper potuklar sabriler diğerleri..) hepsinden daha az çok daha az kazanmışlardır.

Bugün Galatasaray müzesine önemli olan 6 Lig Şampiyonluğu 2 TSL Süper Kupa, 1 UEFA Kupasını bizzat getirmiş, UEFA Super Cup'a da dolaylı olarak etki etmiştir. Onda da pay sahibidir kısacası. Milli Takım'ın da en büyük başarılarında en büyük pay sahibidir. Sevmeyin anlarım eleştirin anlarım ama saygılı olun. Arkadaşlar FM değil dünya bu kadar basit değil hele bu ülkede. Bazen FT gibi kavga etmeniz gerekiyor Bu işler böyle arkadaşlar.

Saygı istiyoruz. Hem Aysal'a hem FT'ye hem de diğer "önemli" değerlerimize. Yahu Sneijder'e laf etmek suç, FT'ye serbest. Sneijder'in zerre umurunda değiliz bunu da herkes bilsin o parasına bakar. 1-2 ay yatmasın parası direkt UEFA'lık yapar bizi. Lütfen açın artık gözünüzü.

Buse Terim kim?

Bu arada şu başlık altında hala FT olayları üzerinden adminlere sallayan arkadaşlar var, el insaf yahu. Çok meraklıysanız siz yapın. Görende adamlar forumdan milyonlar kazanıyor sanır. Rahat bırakın biraz. Neymiş sadece başkana hakaret edenler ceza alıyormuş. Saçmalamayın derim.

içim acıyo hala..böyle bir sezon başlangıcı...çok kötü bi takım olsak neyse..ama bu vurdumduymazlık,ciddiyetsizlik,umursamazlık canımı yakıyo...

bunun acısını çıkarmak lazım...5-6 maçlık galibiyet serisi yetmez..10 maç lazım...Allah manciniye sabır,şans versin.. bi an bile vazgeçmesin armaya olan inancından...GS çok şey başaracak güçte..azim lazım sadece.

devre arası uğur demirok,hakan çalhanoğlu,tolgay ali,diğer gurbetçi yetenekli gençler...kaç para gerekiyosa verilsin..böyle bi takımın yedekleri çöplük gibi olamaz...

Üst Alt