STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık

Özlenen futbol bu son vuruşlar dahada düzeldikçe çok daha iyi olacağız şükür be.Bir daha kimse yabancı hoca demesin.:)

Ancak bu galibiyet çok fazla bizi havalandırmasın. hala yeterli değiliz. bu kadar iyi oynadık diyoruz ancak net pozisyonumuz sadece 1-2 tane. goller bile duran toptan geldi. böyle baskılı futbolda daha çok net pozisyon bulabilmeliyiz. coşkumuz ve hızlı oynama isteiğimiz güzeldi ama buna bira daha kalite katmalıyız. hamza hoca çok güzel bir kadro ve çok doğru tercihler yaptı. özellikle telles bruma ve emreçolak tercihleri çok yerindeydi. emreçolaktan çok iyi bir MC olabilir biraz daha ısrar edilirse. Ancak oyuna müdahalaelerde geç kaldı. brumayı daha erken çıkarması gerekirdi bana göre. Bir dahaki maçlarda daha dikkatli olacaktır inşallah

yakaladığımız pozisyonları atmalıyız 1 direkten dönen top 1de tellesin son anda uzaklaştırdığı toplar gol olabilirdi yenilebilirdik.
ilk yarı muazzamdık inşallah daha da iyi olur

takım iyi olunca foruma uğraman?
hadi canım hadi
sefası da bizim cefası da

139841982499706.jpeg

takım iyi olunca foruma uğraman?
hadi canım hadi
sefası da bizim cefası da

ya olum takılıyorum işte uzatma.

zaten çok yazmıyorum, takım leşken gelip ne diye sinir krizlerine gireyim.ayrıca cefa filan saçma düşünceler olum bunlar, bu hayatta uğruna cefa çekimeyi hakedecek başka şeyler var.mesela bir çift kara kaş, kara göz gibi.

aklımızdan geçen mantıklı değişiklikleri yapan, mantıklı kadro kuran td'yi özlemişiz.

şu telles ve bruma'yı 1 kere ilk 11 e koymayan, 18'e sadece 3 kere alan bir td'ye sahiptik.

2 maçtır çok olumlu yönde bir performans görüyorum. Keza Bruma için de aynı şeyi söylemek mümkün.

Defansif açıdan eksikliğini yardımlaşma ile kapatan bir takım oyunu ile her oyuncu gibi parladı.

Hala yeterli değil belki ama Tarık'ın önünde bir oyuncu olduğunu gösterdi ilk defa.

tarık'ın arkasında oyuncu mu var

Üst Alt