STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener zaten düşmeyecekti beyler 8. falan olacaklar işte şaşıracak bir durum yok. Bu transferlerin maliyeti ne zaman ciddi problem olmaya başlar bilmiyorum ama seneye şampiyonluğa oynarlar bence..

Fizik olarak ölü bir Göztepe izledik, en az onlar kadar ölü bir de rakibi vardı. Kıpırdanacakları belliydi zaten, üstüne geçen hafta resmen elleriyle maçı verdiler bunlara. Özellikle deplasman maçlarında ve içeride diri, hareketli takımlara karşı arkalarına yaslanıp maç izleyebileceklerini sanmıyorum.

la bizene bu mallarin galibiyetinden seyircilerinden. yavsakcity ve önümüzdeki maçlara odaklanalim. En son bile düşünülecek rakip değil bunlar

Asla düşmelerini istemem.. ama sürünsünler.. ilk yarıdaki gibi düşme korkusu yaşasınlar.. bir ileri iki geri , iki ileri bir geri gitsinler.. ama düşmesinler.. böylesi daha eğlenceli...

o değilde göztepe beni ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrattı bu sene. Bu kadar iyi kadronun rahatlıkla ilk 8 içinde olması lazımdı. Kötü hoca tercihleri yaptılar.

Bence seneye Kemal hocayı yollayıp yabancı bir hoca almaları lazım.

Lan oģlum bırak geçen hafta bize o sahada küme düşecekmiş gibi oynayan gö.tepeye bak bugünkü gö.tepeye bak hadi lan ordan,neyse biz yarın alalım da trabzona haddini bildirecez az kaldı.

o değilde göztepe beni ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrattı bu sene. Bu kadar iyi kadronun rahatlıkla ilk 8 içinde olması lazımdı. Kötü hoca tercihleri yaptılar.

Bence seneye Kemal hocayı yollayıp yabancı bir hoca almaları lazım.
Uc maca kalmaz gider. Fenerin bile altina dusmusler. Iste oyle Eski hocama kiyak yapiyim dersen kendi ekmeginle oynarsin.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Doğru diyorsun. Düşme potasından uzak bitirirler demek istedim zaten 8-9-10 işte neyse artık..

Abi bu maliyetle kurulan takım bir zahmet ilk 10 yapsın zaten. Ama ne olursa olsun rezil bir sene geçirdiler. 3 sene çalışacağız dedikleri hocayla 3 ay bile çalışamadılar. Comolli facia durumda. Bu sene şampiyon olursak Fb ile makası açarız. Bu sene kritik. Seneye Avrupa'da olmayacaklar. Beşiktaş'ta bence ilk 2 olamayacağı için onları da gelir olarak ezeriz. Bu sene şampiyonluk şart.

Üst Alt