STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maalesef ben bomboş arenada çok lig maçı izledim. Stadın lokasyonu yüzünden takım kötü gidince kimse gelmek istemiyor. Herifin statları ayak üstü insanları yormuyor.

Bu seneki yönetim değişikliği de ayrı bir istek getirdi adamlara 20 yıllık bir değişim sonuçta. Ersun Yanal da geldi tabi. Yoksa fener de geçen sene son maçta şampiyon olma şansı varken yarısı boş stada oynadı yani. Türkiye'nin genel problemi..

Abi bu maliyetle kurulan takım bir zahmet ilk 10 yapsın zaten. Ama ne olursa olsun rezil bir sene geçirdiler. 3 sene çalışacağız dedikleri hocayla 3 ay bile çalışamadılar. Comolli facia durumda. Bu sene şampiyon olursak Fb ile makası açarız. Bu sene kritik. Seneye Avrupa'da olmayacaklar. Beşiktaş'ta bence ilk 2 olamayacağı için onları da gelir olarak ezeriz. Bu sene şampiyonluk şart.

Orası öyle yav tabi skandal bir sezon geçiriyorlar. Bu sene şampiyon olursak inanılmaz bir avantaj kazanırız zaten şart gerçekten. 6 puan gözümü çok korkutuyor ama bakalım..

Sadece tek birsey soyleyecegim. Su sahadaki 11 fenerliden hangisini alirdiniz ? bir tek moses

O zaman hic konusmaya gerek yok takim hala cop. Tabiki kume dusmeleri hayaldi. Buna ciddi ciddi inanan yoktu herhalde. Fakat hala les durumdalar

Orası öyle yav tabi skandal bir sezon geçiriyorlar. Bu sene şampiyon olursak inanılmaz bir avantaj kazanırız zaten şart gerçekten. 6 puan gözümü çok korkutuyor ama bakalım..

korkacak bir şey yok. 33.haftaya eğer 3 puan ve daha az farkla gidersek her şey elimizde olacak. Her şey o haftaki duruma bağlı.

Eğer atıyorum Başak 69- Biz 66 veya 67 şeklinde o maça çıkarsak o staddan çıkamazlar. Yeter ki o maça iddialı girelim.

Görüyorum da burda fener komlepksi yaşayan arkadaşlar var ? şikeciler ile kendinizi kıyaslayacak ne yaşadınız arkadaşlar heriflerin şikeci olduğu tescillendi başka biriyle kıyaslama yapın Galatasaray gibi bir camianın adı namussuz haysiyetsizlerle yanyana gelmesin

Üst Alt