STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Problem teknik heyette, deplasmanda oyle kafana gore 2stoper arkada herkes ileride mantigi ile cikamazsin.

Teknik heyet birseyler yapmasi lazim.

Herkes ileri gidiyor kimse geri gelemiyor.

Fiziksel ve taktiksel olarak eksideyiz.
ya kardeşim yetti bu fatih terim dusmanlıgınız be napacak fatih terim mi gececek defansa deplasman oyunundaki etkisizlik tudor zamanındada boyleydı elbette fatih hocanında hataları vardır ama oyuncuların hic mi suucu yok bunlar paf takım oyuncuları degil bu adamlar man.city sevilladan gelmis admlar bu adamlara ne ogreteceksın ne anlatıyorsun sen bu kız gıbı oyuncularla deplasman macı kazanamassın

ya kardeşim yetti bu fatih terim dusmanlıgınız be napacak fatih terim mi gececek defansa deplasman oyunundaki etkisizlik tudor zamanındada boyleydı elbette fatih hocanında hataları vardır ama oyuncuların hic mi suucu yok bunlar paf takım oyuncuları degil bu adamlar man.city sevilladan gelmis admlar bu adamlara ne ogreteceksın ne anlatıyorsun sen bu kız gıbı oyuncularla deplasman macı kazanamassın
Ne diyorsun birader

Oyuncu sucluysa bana mi sordu Sinan'i oynatirken? Sinan arkaya gelmiyor mariano yalniz kaliyor onu gormuyormu? Henry forvet oyniyamaz dk 10 belli oldu niye degistirmedi sinan ile?

Badou sari karti var iken fernandoyu cikarirak orta sahayi yol gecen hanina benmi cevirdim?

Mugdat hamlesi nedir? 82de feghouliyi almak nedir neyin kafasidir.

Ne diyorsun birader

Oyuncu sucluysa bana mi sordu Sinan'i oynatirken? Sinan arkaya gelmiyor mariano yalniz kaliyor onu gormuyormu? Henry forvet oyniyamaz dk 10 belli oldu niye degistirmedi sinan ile?

Badou sari karti var iken fernandoyu cikarirak orta sahayi yol gecen hanina benmi cevirdim?

Mugdat hamlesi nedir? 82de feghouliyi almak nedir neyin kafasidir.

Kimi oynatack sag kanatta robben varda oynatmıyormu feghouli var oda sinandan kotu antalya macından gorursun feghoulıyı 2hafta sonra goruruz fernando napıyor Allah askına 70 dakikada naptı ileri birtane pası yok oyun kurucu sözde mugdat hamlesi yanlıs degildi akhisar takımını bilen oyuncu hamle mantıklıydı ama takım 2 pas yapamadıgı ıcın varlık gosteremedı sınan forvette gecen sene zıraat türkiye kupası macında bıle tutmadı bu maçta hicbir işe yaramazdı yaramadıda zaten bu oyuncuların hepsı yavas yavvas gonderılecek gorursunuz kız gıbı oyun oynuyor hepsı buna ragmen bu adam bızı sampiyon yaptı fazla bos yapmayın

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yenilgi terime yazilir dedim burasi ayri , cunku kurgu , oyuncu isimleri ve sistemle her mac oncesi oynarsan , oyuncu kaliteleri yakin bile olsa surekli basarili olamazsin

Yalniz , surekli bakiyorum , ulkemizde hic bir teknik direktor bu isi bilmiyor noktasina getirildi artik . Bizde terim var diye cok ses cikmiyor ama biliyoruz ki ismi terim diye cikmiyor

Bjk biraz catirdasin hemen senol gunesin neden vagner ve negredoya "taktigi" konusulmaya basladi , bilic derbi kazanamiyordu , samet vasatciydi

Fb zaten en beteri , aykut evlatci ve yatay futbol , ismail kartal kucuk takim td si , advocaat dede ve isi bitmis , simdi cocu turkiyeyi tanimiyor , vitor bilmem ne uzar gider

Bizde riekerink beden egitimi ogretmeni , a takim calistiramaz , tudor yildiz dusmani ve takintili , denizli dede , hamza yerli sevici , simdi inceden terime de basladi

Ts yi soylemiyorum bile , ersun desem yeter ..

Simdi fb ersun u son care goruyor , antuya girdim , adamin teki daha simdiden "ersun gelsin onu da elestiririm" yazmis

Mesele elestirmek degil , elestir tamam da bunca isim futboldan anlamiyorsa , artik takimlarimiz teknik direktor adi altinda kimseye para odemesin , hem tasarruf olur

Daha gecmisteki rijkaardlari prandellileri del bosque leri filan saymiyor oralara girmiyorum bile

Demek ki dunyada iyi teknik direktor yok , yemin ediyorum tuchel , kloop , mou gelse biz onlari da gomeriz burada 2 ayda

2 gün önce Avrupa maçına çıkmış aynı zamanda ligin dibine demirlemiş Akhisar'dan 3 yiyen bir takıma ne söylenebilir ki? Tekniği taktiği yok bu işin, basbaya takım mental olarak hazırlanmamış maça. Lay lay lom ile 4 gün geçirilmiş. Tabi bunun da ötesinde bu takımın güven vermeyen bir görüntüde devam edeceği ortada. En az hasarla devre arasına girmeye bakılacak, bir yandan da rakipler de kötü gitsin diye dualar edilecek. Kısacası yine Terim'in balı devreye girsin diye bekleyeceğiz.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Deplasmanda dise dis giren adamla oynayacaksin bu kadar basit. Linnes ve donk oynar. Mariano ve fernando hem temposuz hem kotuler. Belhanda oynar. Donk ndiaye belhanda olsun uclu. İleri de garry henry eren.

Devre arasına kadar önemli olan CL'de tur atlayabilmek. Ligde zirveden uzaklaşmazsak yeter.7

CL'de tur atlamış olmanın itici gücü ile devre arasında Belhanda, Maicon, Feghouli gibi oyuncularımızı satarak 1 stoper, 2 forvet oyuncusu alabiliriz. Bu da bize ligde şampiyonluğu getirir. CL'de ise bir sonraki turu zorlarız kura şansına göre..

Sakin kafayla düşünelim;

Tamam kızdık sövdük geçti gitti. Senin rakiplerin deplasmanda kayıp iç sahada ki oyunu devam ettirelim biz bu senede şampiyon oluruz.
Ancak tabiki bu takımın loser olduğu gerçeği var. Karakterli bir takım değil, o yüzden bu senede öyle böyle katlanacağız. Transfer dönemi acil 4-5 oyuncuyu paketlememiz lazım.

sinanın sağ açık oynadığı her maç bizim sol kanat otoban olur.
geri gelmekle adam kovalamakla alakası yok.
sinan oynarsa forvet oynasın yada hiç oynamasına gerek yok.
var yok arası zaten sahada.

Sakin kafayla düşünelim;

Tamam kızdık sövdük geçti gitti. Senin rakiplerin deplasmanda kayıp iç sahada ki oyunu devam ettirelim biz bu senede şampiyon oluruz.
Ancak tabiki bu takımın loser olduğu gerçeği var. Karakterli bir takım değil, o yüzden bu senede öyle böyle katlanacağız. Transfer dönemi acil 4-5 oyuncuyu paketlememiz lazım.
bu takımın loser ve gamsız futbolcu kaynadığının hoca da farkında. takımda bi tane karakter koyabilen büyük takım futbolcusu diyebileceğimiz adam yok. en basitinden tinercilerde bile kötü oynarken ortaya çıkarak sorumluluk alabilecek, karakter koyabilecek babel ve quaresma gibi adamlar var. fatih hocanın hatası neşteri hala vurmaması. ilk etapta belhanda maicon ve hatta feghouli derhal satılmalı ve kaliteli isimler alınmalıydı ama yapılmadı belki de yönetim beceremedi

Para olsa bu takımın yarısını şutlardı zate. Terim'in kafasında ki oyuncu grubu bu degil asla olmadı. Sabır ediyo kulübü idare etmeye calısıyo. Ic sahada yenilmeyelim allah büyük rakiplerde takılacaktır deplasmanda
bu takımın loser ve gamsız futbolcu kaynadığının hoca da farkında. takımda bi tane karakter koyabilen büyük takım futbolcusu diyebileceğimiz adam yok. en basitinden tinercilerde bile kötü oynarken ortaya çıkarak sorumluluk alabilecek, karakter koyabilecek babel ve quaresma gibi adamlar var. fatih hocanın hatası neşteri hala vurmaması. ilk etapta belhanda maicon ve hatta feghouli derhal satılmalı ve kaliteli isimler alınmalıydı ama yapılmadı belki de yönetim beceremedi

Para olsa bu takımın yarısını şutlardı zate. Terim'in kafasında ki oyuncu grubu bu degil asla olmadı. Sabır ediyo kulübü idare etmeye calısıyo. Ic sahada yenilmeyelim allah büyük rakiplerde takılacaktır deplasmanda
hocanın bu noktada yönetime şu şu oyuncular satılmalı ve istediğim adamlar alınmalı diye diretmesi lazım artık. bütün yükü atmışlar hocanın sırtına olan yine ona oluyor. kadroda değişim şart bu kadro baştan sona yanlış isimlerle doldurulmuş alayı gamsız alayı karaktersiz.

Trabzona deplasmanda yenilmeyi anlarım da Akhisara yenilmek nedir arkadaş. Hem de yenilmek değil iki maç da fark yedik. Kora kor mücadele edersin 1-0/2-1/3-2 yenilirsin kimse bişey demez. İlk golden 1 dakika önce yeminle içime doğdu yenileceğimiz. 5.haftada galibiyeti olmayan lig sonuncusunun kalesine koca 45 dakikada şutumuz yok penaltı hariç. Kalemizde de gırla pozisyon vermişiz. Manu'nun golündeki gibi defansı verkaçlarla delmeyi niye biz hiç yapamadık. Deplasmanda hiçbir oyun planımız yok. Hiçbirşey bilmiyorsan ver topu rakibe bırak o üstüne gelsin. Kontraatak oyna, ona göre birsürü oyuncumuz var. İlk golü şansa biz atamazsak iş bitti zaten. Rakip atınca başlıyor kapanmaya. Normal oyunda rakibi açamayan takım 11 kişiyle cezaalanında bekleyen rakibi nasıl açacak ki. Biz saldırdıkça da arkayı açıyoruz ve fark geliyor. Bu deplasman kabusunu bitirmek için komik gelecek ama Aykut kocaman taktiği yapmak lazım. Kapan, gol yeme büyük takımsın nasılsa kontra/duran top vs... bi şekilde atarsın. En kötü yenilmezsin yenilsen de fark yemezsin. Dün bireysel olarak da malesef Garry penaltıyla birlikte 2-3 tane yüzde yüz pozisyonu hiç etti. Birini atsa rakip üstümüze gelecek, arkayı açacak, belki de biz fark atacaktık

hocanın bu noktada yönetime şu şu oyuncular satılmalı ve istediğim adamlar alınmalı diye diretmesi lazım artık. bütün yükü atmışlar hocanın sırtına olan yine ona oluyor. kadroda değişim şart bu kadro baştan sona yanlış isimlerle doldurulmuş alayı gamsız alayı karaktersiz.

Yönetim sağolsun. Adamlar olani da yolladilar. Neyse bu sene idare edecez ki bence şampiyonluk zor gözüküyor

O değilde son iki Akhisar maçında verilmeyen net iki kırmızı kart var.

O kırmızılar çıksa maç çok farklı noktalara gidebilirdi, diğerinde zaten kupayı alırdık.

Üst Alt