STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
artık maçlarda 1-0 yenik duruma düştüğümüzde helede deplasmandaysak direk televizyonu kapatıp başka şeylerle oyalanacağım. çünkü ağır mağlubiyetin geleceğini bilmek bünyeme zarar veriyor. fatih hocada buna engel olamıyorsa kapatalım dükkanı gitsin

artık maçlarda 1-0 yenik duruma düştüğümüzde helede deplasmandaysak direk televizyonu kapatıp başka şeylerle oyalanacağım. çünkü ağır mağlubiyetin geleceğini bilmek bünyeme zarar veriyor. fatih hocada buna engel olamıyorsa kapatalım dükkanı gitsin

Dun ben kapattım. Sonra maç sonucunu 3 gorunce hic sasirmadim. Bu takim ilk golu yedigi her maci kaybeder.

Her deplasman aynı hoca deplasmanlarda bari defans yaptır şu takıma herkes önde arkada kimse yok illa her maç hücum oynamak zorunda değil bu takım 2002 deki fener maçında da aynısını yapmıştın sonuç belli bazı çöp oyunlardaki inadın ne hala anladım sinan ayı olmuş mariano gamsız fernando rakibi ısırmıyor her hava topu onlarda forvetsiz çıkıyorsun ama rakip defans en rahat maçını oynamıştır her deplasman 3 4 yiyeceksen çare bu taraftar şımarttı senide hoca bilir hoca bilir herşeyi diye diye

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinanın sağ açık oynadığı her maç bizim sol kanat otoban olur.
geri gelmekle adam kovalamakla alakası yok.
sinan oynarsa forvet oynasın yada hiç oynamasına gerek yok.
var yok arası zaten sahada.
Onyekuru icinde forvet oynasin diyorduk. Adamin ayagina top değmedi,kanata gectide biraz hareketlendi bence Sinan hic oynamasin 70 lerde filan girsin anca okadarlik adam Sinan.

Devre arası brezilyalıları ve arapları satmak için albayrak ve futbolcu menajerleriyle konuşup ikna etmesi lazım şimdiden ama adam o kadar amatör ki sene sonu sözleşmesi biten selçuk ve sinan la yeniden anlaşırsa şaşırmayın

Devre arası brezilyalıları ve arapları satmak için albayrak ve futbolcu menajerleriyle konuşup ikna etmesi lazım şimdiden ama adam o kadar amatör ki sene sonu sözleşmesi biten selçuk ve sinan la yeniden anlaşırsa şaşırmayın

Selcuk ve sinanla uzatirsa ne deseniz haklisiniz , ben de cidir tepki gosteririm

Ama belhanda ile feghouli albayrakin veya bu yonetimin sorunu degil , 4 senelik imzayi bunlar atmadi

Hiç değilse satış ve pazarlama konusunda birşey yapmaları lazım bütün yaz sünnet düğünü normal düğün gezmekten son haftalar akılları başlarına geldi sadece transfer yaparak herkes yönetici olur
Selcuk ve sinanla uzatirsa ne deseniz haklisiniz , ben de cidir tepki gosteririm

Ama belhanda ile feghouli albayrakin veya bu yonetimin sorunu degil , 4 senelik imzayi bunlar atmadi

Fernando'yu en kaliteli futbolcumuz olarak görüyorum ama bu sezon simdiye kadar ki performansi hayal kirikligi

Donk daha iyi durumda

Bizim forvet oyuncuların Emre Akbaba dahil pas yüzdeleri çok düşük ya, pas futbolu, etkili verkaçlar ve set hücumlar beklemek büyük hayalcilik olur. Sürekli gereksiz top kayıpları yapıp kontraya yakalanıyoruz. Bu takım oynarsa kontra atak futbolu oynar diyeceğim de kapanmasını da bilmiyoruz

Üst Alt