STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

hakkaten doğru söylüyorsun çok kalitesiz bir takımız biz

Öylesiniz maalesef. Alex'in aldırdığı maçları saymıyorum zaten. Bak ne diyorum kadronuz kalitesiz demiyorum, takım oyununuz kalitesiz ve 5 para etmez top oynuyorsunuz. Duran top takımısınız işte. Ferrari'ye dua edin gerçekten çok dua edin. Ama edin. Adam sizi hezimetten kurtardı.

Trabzon Besiktas maci da Fenerbahce-Besiktas ve Trabzon-Kayseri maci gibi zevkli olur, bol gollu olur. Fener-Bursa, Trabzon-Bursa maclari da mutlaka izlenilmesi gereken maclar olacaktir.

Maç bittikten sonra LİG TV Şansal Fenerlisinin ilk cümlesi bu maçın konuşulması gereken en son unsuru HAKEM dedi! Ben mi yanlış maçı seyrettim verdiği kararlar doğrudur yanlıştır tartışırsın ama hakem Trabzonlu oyunculara çıldırmış gibi davranıyordu!

alakasız biryer ama sağ kulağımın o bölge ağrıyor sabahtan beri ne olabilir ? yemek yerken felan çok acıyor zor yiyorum ?

Bu kadar karamsar olmaya gerek yok. Bizim için hayırlısı oldu. Zaten bu Anadolu takımlarının çıkışı itici gelmeye başlamıştı. Bu kaygan devrimi Fener sonlandırır, seneye de biz alırız; bu şekilde gider artık.

images

Üst Alt