STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

fener şamp olmadan biz uyanamayız mantığıda çok saçma arkadaşlar bu yönetim başta olduğu sürece lige 15 puan önde başlasakta şampiyon olamayız

Öylesiniz maalesef. Alex'in aldırdığı maçları saymıyorum zaten. Bak ne diyorum kadronuz kalitesiz demiyorum, takım oyununuz kalitesiz ve 5 para etmez top oynuyorsunuz. Duran top takımısınız işte. Ferrari'ye dua edin gerçekten çok dua edin. Ama edin. Adam sizi hezimetten kurtardı.

bende onaylıyorum işte seni.aslında bize duran top filanda kullandırmamaları lazım.bütün goller duran toptanmı atılır

Şu Trabzon şöyle bir 10 maç seyircisiz maç cezası alsa rahatlıkla şampiyon olur.

fener şamp olmadan biz uyanamayız mantığıda çok saçma arkadaşlar bu yönetim başta olduğu sürece lige 15 puan önde başlasakta şampiyon olamayız

Kesinlikle. Biri yazdı tepikimi koydum. Hayatımda bu kadar saçma ve salakça bir görüş duymadım. "Efenim fener şampiyon olsun biz kendimi,ze geliriz." Yahu adamlar zaten 3 yıldır senin üstünde ligi tamamlıyor. İlla şampiyonluğa ne gerek var. Bunlara ne gerek var kısacası. Bizim lig içinde rakibimiz bu takım, bizim lokomotifimiz değiller. Biz kendi işimize bakarız. Onunda adresi belli "sağlam ve gerçek bir şampiyonluk yanında Avrupa'da yeni - efsane başarılar".

ttarenada bu kadroyla fenere çok pis yeniliriz şimdiden söyliyim..

Galatasaraylı olmak; takımının yenildiği ertesi gün o Kutsal Formayla gururla gezmektir..!

Bir Fenerbahçe'li olarak federasyondan rica ediyorum Trabzon'nun sahasını kapatmasınlar adamlar sadece kendi evinde puan kaybediyorlar yoksa puan farkını açamıyacaz.

Trabzon süper top oynuyor,adamlar her maça 3 forvet artı ofansif 2 oyuncu ile başlıyorlar.

Bizim 2000'ler de yaptığımız gibi rakibi pres ile abluka altına alıp pas yapmalarını engelliyorlar.Bu şekilde oynamaya devam ederlerse şampiyon olurlar.

Fener elbet takılacak.

Üst Alt