Suarez’den Sevindirici Haber! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez’den Sevindirici Haber!

Cevap: Suarez’den Sevindirici Haber!

bu ingilterede oynama işi nasıl oluyor bırader nasıl bır prosedur var yabancı futbolcular ıcın

Benim bildiğim, EPL deki her takım, federasyon un çalışma izni vermediği her oyuncu için itiraz hakkına sahiptir. Kurallar açık açık belli olmasına rağmen maddelerdeki bazı açıklar dan ötürü klüpler bunlardaN faydalanarak ısrarlı itiraz halinde oyuncu için birçok kez çalışma izni çıkar. En kötü ihtimalle oyuncu transfer edilir ancak çalışma izni verilmediği için EPL de oynayamaz başka bir takıma kiralanır ve belli bir süre geçtikten sonra genelde o oyuncu takımına geri döner ve çalışma iznine sahip olur.

Biraz karışık bir durum var İngiltere de; yaş-2.uyruk-avrupa birliği ülkesi vatandaşı gibi, bu tarz oyuncular için genelde kesin hiç izin çıkmaz diye birşey yoktur prosedürler den sonra genelde izin çıkar, son yıllarda değişiklik yaptı mı federasyonları onları bilmiyorum.

Shaqiri olmadı bari bu olsun. Alınırsa çok iyi olur.. Tamamen F.terimin listesine bağlı kalınıp, listede ilk sırada yer verdiği futbolcuların tamamı alınırsa takım ş.liginde yarıyı bile görebilir. yeter ki F.terimin listesinde ilk sırada olanlar alınsın. alternatifleri değil.

Suarez ile alakalı haberlere inanmıyorum.Anderlecht kapıyı 15 milyon euro'dan aşağı açmaz. Maliyet açısından bize uygun görünmüyor.

Suarez'den sevindirici haber ancak Galatasaray resmi sitesinde ''Suarez Galatasaray'da'' haberi ile olur. :) Kap'da hikaye oldu artık. Yada en garantisi transferlerin Galatasaray armalı forma ile maçlara çıkması. :)

Cok fazla izlemedim ancak forumda bu kadar isteniyorsa vardir bir bildiginiz dolayisiyla yonetim bu tarz transferler yapmali.Yigit,yekta,sabri ve caglar gibi adamlara verilen paralar ile bu suarezin parasi rahatlikla cikiyor.

Genç ama tecrübeli Gol ve asist sayısı harika

Çok faydalı olur kesilikle alınmalı paraya kıyılmalı

Transfer edilsin Azer Bülbül gibi titricem :)

bu adamın transferini istememin en büyük nedeni sağlam süratli dribling yapacak birinin takımda olmaması(baros formsuz ve sakat).ilk gölü atınca rakip üstünüze geliyor orn son fener maçı bzim forvetler defansla 1-1 kaldı 6-7 pozisyonda netice yok.ne baros ne necati ne de elmander geçemediler rakip 10 kişi yüklenmiş gol yok:(böyle bir forvetin veya kanat oyuncun olsa ya kırmızı kart göstertir yada gol atar.arda keita ,formda eski baros yok.böyle çabuk 2-3 adama ihtiyaç var...seneye şampiyonlar liginide düşünürsek...

Ünal Başkanın en fazla 4m€ eder dediği adamı alacağımızı nasıl düşünüyorusunuz ?

Serbest oyunculara bakar bizim yönetim.

Suárez en fazla 4 milyon ediyor,

Ama Sercan, Riera, Yigit beraber 10 milyon ediyor.

Gereksiz gereksiz adamlar almassak, Suárez'e 10 milyon verip getirmistik.

Benim bildiğim, EPL deki her takım, federasyon un çalışma izni vermediği her oyuncu için itiraz hakkına sahiptir. Kurallar açık açık belli olmasına rağmen maddelerdeki bazı açıklar dan ötürü klüpler bunlardaN faydalanarak ısrarlı itiraz halinde oyuncu için birçok kez çalışma izni çıkar. En kötü ihtimalle oyuncu transfer edilir ancak çalışma izni verilmediği için EPL de oynayamaz başka bir takıma kiralanır ve belli bir süre geçtikten sonra genelde o oyuncu takımına geri döner ve çalışma iznine sahip olur.

Biraz karışık bir durum var İngiltere de; yaş-2.uyruk-avrupa birliği ülkesi vatandaşı gibi, bu tarz oyuncular için genelde kesin hiç izin çıkmaz diye birşey yoktur prosedürler den sonra genelde izin çıkar, son yıllarda değişiklik yaptı mı federasyonları onları bilmiyorum.

fm show

hayırlısıyla su adamı alabilseydik,

bizimkiler anlaşılan yerlilerden başlayacaklar hamit töre vs.umarım suarezide shaqri gibi kaçırmayız...

shaqiri'ye 10 m euro'ya kadar çıkmıştık yanlış hatırlamıyorsam, hem de şampiyonlar ligi'ne gideceğimiz kesin de değildi o zaman.

bu adam en az shaqiri kadar yetenekli artı kanatların haricinde santrafor olarak da oynayabilen bir oyuncu. bence kaçırmamamız lazım, 10-12 civarına alabiliriz diye tahmin ediyorum.

Wallaha ben Suarez transferine odaklandim. Renktaslar UA baskanimiz gercekten Suarez icin 3-4 mill euro ederi var dedimi? Bununla ilgili bir video var mi? Benim bildigim sayin baskanimizin her defasinda "ben futboldan anlamam ama futboldan anlayan adamlari anlar, onlari bulur ve onlar ile calisirim" gibi bir görüs icerisinde olmasidir. Burada da en büyük örnek olarak Fatih hocayi beyan etmistir. Herkesin de bildigi gibi Fatih hoca bos adamlara yönelmez ve Sakirde oldugu gibi Suarezi de hoca COK istiyor. Eger UA baskanimiz böyle bir demecde bulunduysa (videosu varsa yükleyin bir zahmet) belki fiyati hafif assagiya cekmek istemesindendir.

Bu arada bu transfer döneminde bende kaliteli ve ihtiyac duyulan mevkilere gerekirse saglam bonservisli futbolcularin alinacagina inananlardanim.

Bakiniz gecen sene sos veren kaleci transferine (Cana + bonservis) 10 mill euro üzeri masraf edilmis. Bu sene de CL de iddiali olmak icin kadro olusturacagiz denildi. Simdi verilen demecler bence sadece kafa karistirmak icindir, transferde rakip cikmasin diye ve islerin daha kolay gitmesi icin. Bu sezon bombalar büyük olacagi icin, firtinadan önce sessizlik diyorum !

En büyük forvet adayim M.Suarez

şu kadro nasıl olur arkadaşlar.

--------------------------Muslera------------------------

Eboue---------Ujfalusi----------Semih-----Aly Cissokho

-----------------------------------------------------------

----------------------------Topal-------------------------

------------------Hamit------------Selçuk---------------

Gökhan Töre-----------------------------------Dempsey

----------------------------Suarez------------------------

Şu takım ne estirir be.

Yedek olarak da;

Ufuk Ceylan

Hakan Balta

Serdar Aziz

Engin Baytar

Emre Çolak

Ceyhun Gülselam

Okan Derici

Yekta

Yiğit Gökoğlan

Mertan

Aydın

Necati Ateş

Umut Bulut

Elmander

25 Kişilik bir kadro olarak bu kadro da efsaneler yaratır diye düşünüyorum.

Üst Alt