Suarez’den Sevindirici Haber! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez’den Sevindirici Haber!

Cevap: Suarez’den Sevindirici Haber!

bence 10 miylon etmez(suan icin) bu sezon disinda iyi degildi,devami gelirmi belli degil.ayrica belcika ligi olmasida düsündürüyor

bu adamı inş alırız,

devre arasında arsenal liverpool pesindeydi.tam bizim aradığımız kan.müthiş bir forvet.ve tam transfer zamanı.bu adam daha iyi bir lige giderse getiremeyiz...ayrıca fatih terimin istediği bir adam...

ya ben de bu arsenal liverpool peşindeydi olayını anlamıyorum,adamlar bu kadar salak mı,epl de oynama vizesi alamayacağını bilmiyolar mı bu adamın da peşinde koşuyorlar,direk sallama bu haberler inanmayın bence

Sözleşmesi 1 yıl kalmış Belçika Ligi oyuncusuna çok az takım 10m euro teklif eder. Witsel, Defour, Dembele gibi adamlar kaça gitmiş? Kaldı ki bu oyuncuların uzun kontratları vardı. Suarez'in 2015'e kontratı mı var ki? Oyuncuyla anlaş, Anderlecht yıllık 2.5m euro net vergisiz versinde göreyim!

10 a rahat gelır arklar anderlet bu sene satmassa seneye beles kaçar gıder

ya ben de bu arsenal liverpool peşindeydi olayını anlamıyorum,adamlar bu kadar salak mı,epl de oynama vizesi alamayacağını bilmiyolar mı bu adamın da peşinde koşuyorlar,direk sallama bu haberler inanmayın bence

bu ingilterede oynama işi nasıl oluyor bırader nasıl bır prosedur var yabancı futbolcular ıcın

bu ingilterede oynama işi nasıl oluyor bırader nasıl bır prosedur var yabancı futbolcular ıcın

bildiğim kadarıyla belli bir yaşı geçmiş oyuncular kendi ülkelerinin milli takımlarına(ingiltere hariç) yüzde 70 oranında çağrılmıyorsa oynatamıyorsun takımında,daha detaylı bilenler vardır aramızda

5 + barosu versinler

Süper bir fikir, hatta Battali da ´versinler... Baros + Battal + 5 mill euro = M.Suarez

Bu adami TT Arenamizda agalari sarsarken görmek istiyorum. Pesinden yetisemeyen defanslari görmek istiyorum, sutlarini cikartamayan kalecileri görmek istiyorum. Bana biraz Kaitayi animsatiyor (forvet versiyonu)... Is-Ti-Yo-Rum uleynnn insAllah bizim olur !!!

Şu yorumlarda kaç tane gerçekten izleyen var merak ediyorum sözüm onlara.Şu scoutluk işini gözünüzü seveyim videolara bakarak yapmayın Allah aşkına.İnamoto'yu da gördük Carrusca'yı da ve nicelerini...Ya da hakikaten izliyorlarsa futbol merakınıza saygı duydum gerçekten.

Üst Alt