Suarez’den Sevindirici Haber! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez’den Sevindirici Haber!

Cevap: Suarez’den Sevindirici Haber!

O fiyata kesinlikle almalıyız , bu adamın değeri bence en az 18-19 milyon var , o paraya veriyorlarsa hiç durmayalım.

10 Milyonsa harbiden durmayalım verelim , alalım çok katkısı olacaktır.Tabi Suarez'ide ikna etmek lazım.

Klasik 1000'lerce sallama haberden sadece biridir muhtemelen. Resmi siteden 'bizde' açıklaması gelmeden veya Şeref Aydın gibi güvenilir duyumcuların vereceği duyumlar dışındaki hiçbirşeye kulak asmıyorum.

[video=youtube;tggy630-xEk]https://www.youtube.com/watch?v=tggy630-xEk[/video]

Müthiş bir adam ya öyle böyle değil müthiş müthiş.

Sonuna kadar bıkmadan izledim.

Yalnız zor bi transfer olur bu adam üstdüzey takımlarda rahat oynar , 10 milyon bu adam için bedava.

Ünal Aysal devre arasinda; 'Normale 3 milyon euro olan bir futbolcu icin devre arasinda 20 milyon euro soruyorlar' aciklamasi vardi. Bildiginiz üzere Suarez'e calisma izni verilmedi. Anderlecht'inde Sampiyonlar Ligine gitmesi oldukca zor gözüküyor. Suarez'i ciddi sekilde istedigimiz takdirde, alabiliriz. Bu sefer 20mio isteyecek kadar aptal degillerdir herhalde. 14mio'ya baglayabiliriz. Geri kalan transferleri bonservissiz baglayip, iyi bir kadro kurabiliriz.

10 m € istiyolar ise ve almıyorsak harbiden kepenkleri falan kapatalım. FT çok beğeniyor. İlgimiz vardır ama başkana akıl veren insanlar sayesinde başkan ederi 3-4 m € demişti. Ondan dolayı karamsarım inşallah yanılırım alırız. Zor ama

mutlaka takibimizde olan bir futbolcudur geçen sene aysala verilen listede baş sıralarda olan bir futbolcuydu bu senede yoklarlar

bir sene sözlesmesi kalmis takimiyla, gercekten 10milyon teklif etmis olsak anderlecht hemen verir, ama bukadar para verecegimizi sanmiyorum.

Ünal Aysal devre arasinda; 'Normale 3 milyon euro olan bir futbolcu icin devre arasinda 20 milyon euro soruyorlar' aciklamasi vardi. Bildiginiz üzere Suarez'e calisma izni verilmedi. Anderlecht'inde Sampiyonlar Ligine gitmesi oldukca zor gözüküyor. Suarez'i ciddi sekilde istedigimiz takdirde, alabiliriz. Bu sefer 20mio isteyecek kadar aptal degillerdir herhalde. 14mio'ya baglayabiliriz. Geri kalan transferleri bonservissiz baglayip, iyi bir kadro kurabiliriz.

Melo?

Arkadaslar ben bu elemani hic seyretmedim. Hakikaten bu kadar iyimi? Biraz forum efsanesi olmus gibi bir hal var ortada. Adam oyle bir anlatiliyorki zannedersin messi. Gercekten pek bilmiyorum bu adami. Eger bu elemanin 5-10 macini izleyen varsa (youtube klipleri filan degil) cevap verebilirmi. Ayrica bu eleman eger bu kadar yetenekliyse bize kalicagini dusunmuyorum. Ingiltere olmasa bile ispanya, italya, fransa, almanya olur.

Insallah bir sene daha kiralayabiliriz kendisini. Gecen sene 1.5 mio vermistik kiralik bedeli olarak. Bu sene 2 mio verip, gelecek sene 5 mio'ya bonservisini alabilme ihtimalimiz olsa keske.

Toplam 8.5 mio eder. Mümkün olmaz mi sizce.

meloyu bir daha kiralarsak juve ile olan sozlesmesi bitiyor bir daha kiralamazlar

sezon sonu sözlesmesi bitecek bir adam icin 14mio vermek biraz enayilik olur.

Üst Alt