Suskunlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar | Perşembe | 20.00 | Show TV

[video=youtube;fBcAHyOwFwE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fBcAHyOwFwE[/video]

:(

ilk bölümden sonra bugün ilk defa izleyebildim bence Türk dizilerine yakışmayacak kadar kaliteli

umarım devam eder böyle

Daha yeni bölümü izlemedim ama şu an nerden bileceksiniz"i dinliyorum.On numara şarkı

Müthis dizi.

Özellikle 3. bölümde cocugu sorguladiklari sahne cok dokundu.

Ilk bolumunu izledim daha yeni, harika bir dizi arkadas. Ama Zeki'nin ölmesine cok uzuldum, yazik oldu.

Cocukken gordukleri iskenceye uzuldum, herhalde gercek hayatta da vardir bunlar Turkiye'de. Hatta dunyanin her yerinde vardir muhtemelen, dunyanin b.ku cikmis nede olsa.

Ama dedigim gibi harika bir dizi. Show Tv bunyesinden cok iyi diziler cikiyor ama nedense o dizileri tutamiyorlar baska kanallara kaptiriyorlar.

[video=youtube;9k0YfezoZco]https://www.youtube.com/watch?v=9k0YfezoZco[/video]

Ecevit'in babasi cikti, sorunlar basladi anlasilan. Cok fena bir bolume benziyor.

dizi güzel de,ben bu kızın bu kadar guzel oldugunun yeni farkına varıyorm...

Ilk bolumunu izledim daha yeni, harika bir dizi arkadas. Ama Zeki'nin ölmesine cok uzuldum, yazik oldu.

Cocukken gordukleri iskenceye uzuldum, herhalde gercek hayatta da vardir bunlar Turkiye'de. Hatta dunyanin her yerinde vardir muhtemelen, dunyanin b.ku cikmis nede olsa.

Ama dedigim gibi harika bir dizi. Show Tv bunyesinden cok iyi diziler cikiyor ama nedense o dizileri tutamiyorlar baska kanallara kaptiriyorlar.

show diğerlerine göre daha fakir geliyor bana sanki :) diğer kanalların sahiplerini arap milyarderleri olarak geliyor nedense

valla süper dizi zevkle izliyorum en cok su gurur komsere takildim acayip manyak bakiyor ondan bisey cikacak

‘Ezel’ dizisinde canlandırdığı ‘Ramiz Dayı’ karakteriyle fenomen haline gelen Tuncel Kurtiz, ‘Suskunlar’ın kadrosuna dahil oluyor. Fikrimizi sorarsanız, usta aktör diziyi ‘bir tık’ daha atlatabilir

* Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Tugay Mercan ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı Show TV dizisi ‘Suskunlar’ yayına girer girmez kendi seyircisini oluşturmayı başardı.

* Çocukluklarında yaşadıkları travmanın intikamını almaya çalışan karakterlerin etrafında dönen hikayeye, şimdi de önemli bir isim dahil olacak.

* Bu, ‘Ezel’ dizisindeki eski kabadayı ‘Ramiz Dayı’ tiplemesiyle hafızalara kazınan usta aktör Tuncel Kurtiz’den başkası değil.

* Kurtiz, önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümlerde seyirciyle buluşacak.

* Bu noktada küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var: ‘Suskunlar’ın senaristi, ‘Ezel’ dizisinde Kerem Deren’le çalışan Pınar Bulut.

MESUT YILMAZ

‘DAYI’NIN DÖNÜŞÜ / Cadde / Milliyet İnternet

Dayi dizinin kadrosuna dahil oluyormus. :D

3w548.jpg

:bid:

Basketbol maçımız sebebiyle izleyemeyeceğim. Artık bölümü indirdiğimde izlerim.

Üst Alt