Taraftar neden lig maçlarına gitmiyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar neden lig maçlarına gitmiyor?

Cevap: Taraftar neden lig maçlarına gitmiyor?

Bilet fiyatları çok pahalı real madridi izlemiyoruz !! Kaç sezondur şampiyon olamayan ş.ligine gidemeyen bir takımız...

Stad güzel ama ulaşım çok zor özellikle anadolu yakasından gidecekler açısından eziyet! Paranla rezil olmaktan başka bişey değil...

Son olarak istenilen beklenen adamlar alınamadı, bi drogba alınabilseydi +10 bin taraftar demekti...Drogba derken elmander izlettirmek hayalkırıklığı oldu...

Bilet fiyatları çok pahalı real madridi izlemiyoruz !! Kaç sezondur şampiyon olamayan ş.ligine gidemeyen bir takımız...

Stad güzel ama ulaşım çok zor özellikle anadolu yakasından gidecekler açısından eziyet! Paranla rezil olmaktan başka bişey değil...

Son olarak istenilen beklenen adamlar alınamadı, bi drogba alınabilseydi +10 bin taraftar demekti...Drogba derken elmander izlettirmek hayalkırıklığı oldu...

Gyan derken barosu ... Muhtarı derken sabriyi..keita derken kazımı ...podolski derken rierayı vs vs ...ama ben memnunum..ne de olsa lig tv var gs nin bir macı fiyatına tüm sezon izliyorum

Bir lig maçı için bu kadar pahalı bilet gerçekten üzücü.Kimse fedakarlık yapamıyor malesef çünkü fiyatlar gerçekten pahalı bana göre 20-200 TL arasında değişse biletler stadımız full dolu olur.

Bilet fiyatları en önemli sebep bence bütün kategori fiyatlarını yarıya indirseler ( Bursa maçı fiyatları üzerinden konuşuyorum ) her maç 40.000'i rahat geçeriz.

bilet fiyatları dönüş için ulaşım çilesi , gidiş rahat fakat dönüş çile oluyor

2 haftadır kupon tutturamıyoruz da ondan :D

Bu pazar tüm forumu maça göndericez inşallah.

Bilet fiyatlari acisindan kenar tribunler bir dolmama sorunu cekiyor olabilir ancak genel olarak boslugun baslica sebebi stadin yuruyerek ya da cok basitce gidilebilir huviyette olmasi , zaten bu stadi yaptirirken aldigimiz yegane risk buydu , bunun bir miktar kayip yaratacagi kesin. Cozumu sadece oranin yapilasmasi , yakin yerlerdeki ormanlarin telef edilerek (malesef) AVM ler ve hastanenin de etkisi ile siteler vs yapilmasi. Bu durumda zamanlar orasi simdiki beylik duzu yol kenari kivaminda bir yer olacaktir , bu sure de 5-10 senedir.

Dagilim sorunu da bir etken , bu da soyledigim gibi belki metro trenlerinin etkinligini arttirarak , ve ulasimi otobuslerle ozellikle saglayarak cozulebilir. Bu aliskanliklar gitgide saglanir. Burada amac su olmali , ki bu isin politikasi hep boyledir , o da su , stada yakin bir GS li cogunlugu saglamak lazim , herkesi uzaktan tasimaktansa , bi kisminin stada zaten yakinda oturanlar olmasi lazim.

Dikkat ederseniz sehir statlarinin cogunun avantaji budur . Fb stadindaki 50 bin kisinin buyuk bolumu yakin cevreden gelenler. Bunu saglamak icin de stadin cevresinin yerlesim yogunlugu kazanmasi gerekiyor , bu da zamanla olur. Basit bir hesapla 100.000 kisilik bir insan o bolgeye zamanla tasindiginda , aktif olarak 5-10 kisilik maca giden kitle elde edersin . Bu da tasiman gereken insan adedini dusurecektir.

İstanbul'dayım, evim yakın, kombinem var. Gitmiyorum.

Çıkışı düzeltsinler, gideyim. Çıkışta ve metroda SAATLERCE balık istifi durumunda kalmak istemiyorum.

Gyan derken barosu ... Muhtarı derken sabriyi..keita derken kazımı ...podolski derken rierayı vs vs ...ama ben memnunum..ne de olsa lig tv var gs nin bir macı fiyatına tüm sezon izliyorum

digiturk cıvımaya başladı daha geçen gün hesabımdan benim bilgim olmamasına rağmen fazla para çekimi yapmışlar bende savcılığa suç duyurusunda bulundum...

Stada giris, cikis cok zor ve biletler pahali, tamam ama bunlar düzelse bile dolacagini sanmiyorum ben, peki neden?

Zor soru.

yanlis yanlis yanlis. bi kere fb her mac full cekmiyor. gecen bir yerde gordugum istatistik ile fb sezon ortalamasi 30 bin seyirci. evet 30 bin. her mac 50 bin cekmiyor. buyuk bir yalan. galatasaraya gelince icerde 2 mac oynandi biri 35 bin. biri 32 bin. bu guzel ortalama. bunun altina dusmesin. tr sartlarinda 30 bin ortalama iyidir. ayrica 600 tlik biletler icin ultra zenginler yokmu alacak diye gaflet yorumlar var. bi kere ultra zengin adam 600 lira verip normal bilet almaz bu 1. ultra zengin adam parasi var zaten gider vip koltuk ya da vip loca alir buda 2. genelde vip koltuk aliniyo. bilet fiyatlari pahali. misal ben 40 tl bilet fiyati bana koymaz gelirim iyidir aypitir soylemesi. ama vermiyorum o parayi. vermiycem aga o paraya degecek futbol yok bi kere. stadin yollari cile. arabanla rahat gidip rahat cikamiyosun. ben eger o bilete 40 veya 600 lira veriyosam ve bana musteri gozuylede bakiliyosa o zaman benim butun konforum saglansin. acik ve net.

Bilet fiyatları ve ulaşım en büyük etken sanırım. Bir de bu sene lige çok iyi başlamadık. Herkes hala tatmin olamadı. Ne yalan söyleyeyim ben de daha tatmin olamadım. 2-3 hafta daha 3 puanla ilerlersek zamanla artar taraftar sayısı da.

klasik olacak ama bilet fiyatı hadi onu geçtim stadyumdan çıkış rezaleti,ulaşım sorunu...hele benim gibi Kartal'dan çıkıp maça giden birisi bu büyük bir sorun.Samsun maçında saat 01'de evde oldum.

maç çıkışı metro kuyruğu onlara değinmiyorum bile.şimdiden insanlar pazar günü maç çıkışını düşünmeye başlamışlardır.rahat rahat ulaşım sağlayabileceğim bir stad olsun kalkar her hafta giderim;ama bu durumda Kartal-Seyrantepe hattı gözümü korkutuyor.

Bos koltuklar arasinda en fazlasi kombinelerdeymis diye duydum. Hatirla kombine satmayacaksin iste yonetime ders oldu bu gelecek sezon icin.

saymışsın sayıştırmışsın kusura bakmada birde o takımların bilet fiyatlarını yazsaydın. milano da bir kaç milyon nufuslu bir şehir ama en yüksek fiyatlı bilet "MİLAN" takımının bak milan diyorum. bu takımın lig maçları bile en pahalı bilet 80 Euro. bizim en pahalı 600. bunlarıda yaz.

Kulüp her ilçe merkezinden otobüs kaldırsın parayla.. Anlaşsınlar belediye ile

beyler birde konu hit olmuşken bilgilendireyim.en son eskişehir maçında çekirdek paketleri stada alınmadı.cebinize falan doldurup girin :)) polis o paketi at yada 'burada ye' dedi.napayim abi hepsini ağızıma mı atayım dedim yanındaki polisler güldüler doğal olarak.sonuç attım tabi paketi yere.

Üst Alt