Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Taraftar Sorunları Tek Başlık

tinercilermi takımı iteliyolar yapmayın allah aşkına adamlar karga gol gol gol dedikce bjk lı topcuların elleri ayakları birbirine dolanıyor beşiktaş seyircisi ateşlidir ligde ki en iyi bagıran seyircidir ama takımlarına o kadar dediginiz gibi etkisi olmuyor haddinden fazla baskı yaratıyolar futbolculara.. tabi bu benim görüşüm aslında şöyle düşünüyorum beşiktasın bagıran seyircisi bizde olsa idi neler olurdu:D . seneye aslantepede muthiş olacak taraftr muthiş canı gonulden inanıyorum buna

tinercilermi takımı iteliyolar yapmayın allah aşkına adamlar karga gol gol gol dedikce bjk lı topcuların elleri ayakları birbirine dolanıyor beşiktaş seyircisi ateşlidir ligde ki en iyi bagıran seyircidir ama takımlarına o kadar dediginiz gibi etkisi olmuyor haddinden fazla baskı yaratıyolar futbolculara.. tabi bu benim görüşüm aslında şöyle düşünüyorum beşiktasın bagıran seyircisi bizde olsa idi neler olurdu:D . seneye aslantepede muthiş olacak taraftr muthiş canı gonulden inanıyorum buna

keskem renkdas aslantepede kargalar kadar olabilsek

Cevap: Sen takımı destekleme, sonra GsBonus'a çamur at!

Gs Bonus'a da laf ediyorsunuz ya pes demek istiyorum...

Yönetim sene başından beri bas bas bağırıyor, Gs Bonus'u olmayanlar derbilere ve Avrupa maçlarına bilet ZOR BULACAK! diye..

Maçtan 10 gün önce Gs Bonus istersen tabi ki alamazsın..

Sene başında neredeydiniz beyler?

Bir fenerbahçe maçına 90 lira vermeyi göze alıp da Gs Bonus yok o yüzden alamadık demek saçmalıktan başka birşey değildir...

Bu yönetim 12 ay taksitle 400 küsür liraya kombine sattı eski açıktan, gidip alsaydınız o zaman...

Bir maç için bunun yaklaşık 4 te 1 fiyatını vermeyi kabul eden adamlar haydi haydi 400 lirayı verebilirlerdi, hiç olmazsa diğer maçlarda da takımlarını desteklerlerdi.

Zaten bu maçta da bunun yüzünden tribünler bu haldeydi, adamlar sadece fenerbahçe maçına geliyorlar koskaca bir senede...

Ben ise kıytırık kupa maçına bile gidiyorum ocak ayında takımı desteklemek bagırıp cagırmak icin, neden? çünkü kombine almışım.

sadece fenerbahçe maçına gelen taraftar ise ne için gelir? derbiye gitmisim olayım da, ertesi gün işteki arkadaşlara anlatırım falan filan... o adamlar takımı destekleyim, bağırayım çağırayım derdinde değildir.

KENDİ AYIPLARIMIZ İÇİN YÖNETİME SALLAMAYALIM EN AZINDAN, AYIPTIR

Not: Bu söylediklerim İstanbul dışında yaşayanlar için geçerli değildir.

Konu içindeki en mantıklı yorumlardan birisi bu ve o sebeple arkada kalmış.İşine gelmedi herhalde bazılarının...:rolleyes:

Ayrıca Uğur Bulut merak ediyorum hayatında hiç stadyumda maç izledin mi?

Yazıklar olsun diyorum bu eleştirilere.Eleştiri olur tabii ki ama çamur atmamak lazım...

doğru düzgün desteklemediler hadi onu geçtim

kendi kalecimizi nasıl ıslıklıyosunuz be insafsızlar

orda 2 tane daha gol yesek daha mı iyi olacak

1-0 geride olan takım yuhlanırmı daha çok destek verilir

Türk milli takımı gibi önümüzde dev gibi bir örnek var bütün maçlar 70 den sonra geriden çevrilmişti

takım geriye düşünce desteklemeyecekseniz orda işiniz ne...

Allah'ım ya.Şaka gibisiniz varya.uA grubu tezahürat yapamıyormuş.Sesi çıkmıyormuş.4 büyükler içinde en küçük stad bizim stad.Zaten full dolmuyor.Maça gittiğiniz yok,burda grubu eleştirenler var.Ayıp ya ayıp.Bjk nin bile stadı 35 bin kişilik.Nasıl çıkartalım onlarınki kadar sesi.Aslantepe ye geçince görcem ben o gruba laf atanları

maçın en önemli anında

cimbomum benim

biricik sevgilim diye bağıran taraftara gercekten yazık.

o tezahuratı kim yaptırıyorsa defolsun gitsin tribünden

Ayrıca Uğur Bulut merak ediyorum hayatında hiç stadyumda maç izledin mi?

Yazıklar olsun diyorum bu eleştirilere.Eleştiri olur tabii ki ama çamur atmamak lazım...

stadyumda hiç maç izlemedim:)

televizyondan gördüğümle konuşuyorum sadece

üstteki kurgunun dogru olucagını düşünüyomusun sen ben tribune gitmesem dermiyim böyle böyle yeni açık vasat numaralı sıfır vs. vs.

Cevap: Gsbonus taraftarı & ultraslan Samiyenden Uzak durun lütfen

Yapma arkadaşım!

1999'un kasımında Milan'ı son dakika da yenerken niye stres olmuyordu.

Sen de yapma o zamanlar insanlar sahada savaşan , geriye düşse de çevirebileceğine yürekten inanan,kalpten oynayan bir takım görüyordu.

Şimdi bırak maç çevirmeyi gol bile atmakta zorluk çeken ruhsuz bir takım var.Ya da atmak bile istemeyen diyelim.

eski aciktaydim eski acikta bile herkes cildirdi resmen on tarafta kimse bagirmadi resmen bagirsinlar diye para vericeklerdi diregin tepesindeki insanlar, eski aciktada orta kisimdan sonrasi yalan olmaya basladi

ben buna aylar önce dikkat çektim eskisi gibi değil dedim yine çok bilen arkadaşlar bilmiosunuz bik bik dediler eyvallah dedik alın gördük yazıklar olsun benim gırtlağım patladı o staddakiler bi avuç fenerliyi dinledi resmen ne işi var orda o insanların

Sanki maçı şükrü saraçoğlunda oynadık zaten maç boyu fenerlilerin tezahüratlarını dinledik...

Bu derbiye giden nasıl bir taraftar kitlesidir bu anlamıyorum

Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedim

Maçtaydım, numaralı tribündeydim, size yemin ediyorum, eski açık ve kapalı tribünden daha çok bağırdı numaralı tribün....

Halimizi siz düşünün artık...

Ultraslan büyük hata yaptı sene başında, siz gidip kapalı tribünü 17 19 yaşındaki tek amaçları ortam yapmak içki içmek kız arkadaşlarını maça getirip resim çektirip facebook'a koymak olan adamlara bırakırsanız, durum böyle olur...

Sene başından beri söylüyoruz, kapalı tribün olmazsa ses çıkmıyor!!

Özelliklede Utku ve Rafet Tayfası...

Çanakkale'ye giderken bile ayrımcılık çıkardılar...

Herkes kendi arkadaşını kollama derdinde...

Niye herkes Sebahattin Reyis ve Ömer Reyis gibi olamıyor...?

Gerçi Ömer Abide Rafetlere takılıyor onuda bozdular be...

Öf diyorum sadece...:(

Özelliklede Utku ve Rafet Tayfası...

Çanakkale'ye giderken bile ayrımcılık çıkardılar...

Herkes kendi arkadaşını kollama derdinde...

Niye herkes Sebahattin Reyis ve Ömer Reyis gibi olamıyor...?

Gerçi Ömer Abide Rafetlere takılıyor onuda bozdular be...

Öf diyorum sadece...:(

hala reyis (!) peşindesiniz. nedir bu yalakalık okumamış cahil adamlara emanet stadlar bi b.k olmaz böle giderse ömer reyis sebo reyis güldürmeyin insanları kim ki onalr reyis(!) olmuşlar. reislik kavramı nedir biliyor musun?

hala reyis (!) peşindesiniz. nedir bu yalakalık okumamış cahil adamlara emanet stadlar bi b.k olmaz böle giderse ömer reyis sebo reyis güldürmeyin insanları kim ki onalr reyis(!) olmuşlar. reislik kavramı nedir biliyor musun?

Ne alakası var stadla okumamıs cahıl adamların...Ne alaka arkadaşım.Arabanı sevıse verdıgınde sana okumamıs cahıl adamlara arabanı nıye teslım edıyosun dıyemı soruyolar....:mad:Cahillik kavramın ne senın??demogoji yapıpda saçmalama daha fazla...!(Görduk entellektuelleri dun opera seyırcısını)

REİS İSE Arapcadan gelir LİDER ANLAMINDA KULLANILIR...:mad:

Üst Alt