Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Gsbonus taraftarı & ultraslan Samiyenden Uzak durun lütfen

işinize gelmedi tabi kural dışı bişey yok konuda neden silinsin

Yav sen felake tellalımısın?Beğenmiyorsan git feneri tut.Çok güzel grupları var demi gfb.Yönetimle bile kavgalılar.uA oyuncun kötü oynayınca ıslıkladımı?

Çok nankörsünüz.Sizleri ücretsiz ç.kaleye kadar götüren bir gruba bu konuyu açmak nankörlüktür.

Yav sen felake tellalımısın?Beğenmiyorsan git feneri tut.Çok güzel grupları var demi gfb.Yönetimle bile kavgalılar.uA oyuncun kötü oynayınca ıslıkladımı?

Çok nankörsünüz.Sizleri ücretsiz ç.kaleye kadar götüren bir gruba bu konuyu açmak nankörlüktür.

:ciftetelli:

1.ultraslan benı çanakkaleye felan götürmedi

2.götürdüklerini yine galatasaray adını kullanarak galatasaray taraftarlarından topladıkları paralarla götürdüler (atkı matkı karı)

3.evet ıslıkladı en yakın örnek dün francoya oldu yarım saat ıslıkladılar

4.ultraslan galatasaraydan büyük değil galatasaray bile eleştiriliyoken ultraslanı eleştirmek neden nankörlük oluyo stadda bi işe yaramadıkları içinmi beste yapamadıkları içinmi takımı ateşleyemedikleri içinmi

2.götürdüklerini yine galatasaray adını kullanarak galatasaray taraftarlarından topladıkları paralarla götürdüler (atkı matkı karı)

4.ultraslan galatasaraydan büyük değil galatasaray bile eleştiriliyoken ultraslanı eleştirmek neden nankörlük oluyo stadda bi işe yaramadıkları içinmi beste yapamadıkları içinmi takımı ateşleyemedikleri içinmi

çok yazık

ultraslanin iyi yaptigi seyler yokmu elbette var. kareografisini yapsin sosyal etkinlikler duzenlesin. ama tezahurat olayini baskasina biraksin.

İçip,içip burda yorum yapma.Ben gittim,sana yalanmı söylicem.Bedavaya da gittim.

uA yönetmiyo bu kulübü aslanım.Yönetse o ruhsuz futbolcuları yola sokar emin ol.M.sarpı,topalı uA oynatmıyo.Hadi git sen dinlen biraz

Sen takımı destekleme, sonra GsBonus'a çamur at!

Gs Bonus'a da laf ediyorsunuz ya pes demek istiyorum...

Yönetim sene başından beri bas bas bağırıyor, Gs Bonus'u olmayanlar derbilere ve Avrupa maçlarına bilet ZOR BULACAK! diye..

Maçtan 10 gün önce Gs Bonus istersen tabi ki alamazsın..

Sene başında neredeydiniz beyler?

Bir fenerbahçe maçına 90 lira vermeyi göze alıp da Gs Bonus yok o yüzden alamadık demek saçmalıktan başka birşey değildir...

Bu yönetim 12 ay taksitle 400 küsür liraya kombine sattı eski açıktan, gidip alsaydınız o zaman...

Bir maç için bunun yaklaşık 4 te 1 fiyatını vermeyi kabul eden adamlar haydi haydi 400 lirayı verebilirlerdi, hiç olmazsa diğer maçlarda da takımlarını desteklerlerdi.

Zaten bu maçta da bunun yüzünden tribünler bu haldeydi, adamlar sadece fenerbahçe maçına geliyorlar koskaca bir senede...

Ben ise kıytırık kupa maçına bile gidiyorum ocak ayında takımı desteklemek bagırıp cagırmak icin, neden? çünkü kombine almışım.

sadece fenerbahçe maçına gelen taraftar ise ne için gelir? derbiye gitmisim olayım da, ertesi gün işteki arkadaşlara anlatırım falan filan... o adamlar takımı destekleyim, bağırayım çağırayım derdinde değildir.

KENDİ AYIPLARIMIZ İÇİN YÖNETİME SALLAMAYALIM EN AZINDAN, AYIPTIR

Not: Bu söylediklerim İstanbul dışında yaşayanlar için geçerli değildir.

Cevap: Sen takımı destekleme, sonra GsBonus'a çamur at!

saçma sapan şeyler, neymiş gsbonus olmayan bilet alamazmış..

Büyük bir atılım gerçekten, helal olsun..

umutsuz vaka... para almadan bu sevda için ellerinden geleni yaptıkları için olmasın sakın ha nankör arkadaşım? ayrıca büyüklükten bahsedeceğine Galatasaray adını büyük harfle yaz bari...inan ceza yemeye değmezsin...konu silinsin saçmalamayın...ben de şimdi kurallar dahilinde ''polat istifa rijkaard defol'' gibi bi saçmalık yazsam silinmeyecek mi yani? ya pardon senin yaş kaçtı?

Cevap: Taraftar Sorunları Tek Başlık

barcelona GALATASARAY

bakın Gs barçadan büyük harfleri büyük yazdım diye büyük olduk barcelonadan bidaha yazıyım istiyosanız barcelona GALATASARAY

ultraslan bide para alsaydı zaten batırdılar taraftarı üstüne bide paramı alsınlar zaten taraftardan karşılıyolar paraları

son 2 sezonda taraftarın desteğiyle ateşlemesiyle kazanılan tek maç yok sadece gençlerbirliği maçı hariç olabilir

ultrAslan tezahurat olarak çarsıdan iyi değildir ama su ülkedeki tribün showlar hatta son 10 yıl dakı tribün durumları kyaslansın uA lider çıkacaktır bu konuda zamanında Ali Sami Yen i cehenneme ceviren bizlerdik şimdi o baskıyı yapamıyoruz ama çokta kötü değiliz abartmayın

Yahu kimseyi savunmayin burda, elin 1000 tane fenerlisi bizim stadimizda oley cekti.

05 - 06 sezonunda nobre nin atıp 1 0 kazandıkları maçtada onların seslerini duyduk zaman zaman bu gayet normal sonucta derbi oynuyosun ve yenik duruma düşüyosun aynısı kadıkydede olur emin ol biz öne geçelim sus pus olacaklar ultrAslanın sesi daha çok cıkacak.

seyirci bize kaç maç kazandırdı:eek:,bjk nin balici,tinerci taraftarı bile takımlarını arkadan itiyolar resmen

05 - 06 sezonunda nobre nin atıp 1 0 kazandıkları maçtada onların seslerini duyduk zaman zaman bu gayet normal sonucta derbi oynuyosun ve yenik duruma düşüyosun aynısı kadıkydede olur emin ol biz öne geçelim sus pus olacaklar ultrAslanın sesi daha çok cıkacak.

Bizde onlari birkac kez kadiköy'de susturduk ama böyle oley cekerek dalga gecmedik. Cünkü onlar aninda tepki verdiler, bizim taraftarlar onu bile yapamadilar dün. :boohoo:

05 06 sezonunda bizi 2 maçta da yendiler de NE OLDU DİYE ADAMA SORARLAR?

SENE SONUNDA HEPSİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLIYORDU CADDEDE!!:f68.gif:

Bu sene de öyle olacak..

barcelona GALATASARAY

bakın Gs barçadan büyük harfleri büyük yazdım diye büyük olduk barcelonadan bidaha yazıyım istiyosanız barcelona GALATASARAY

ultraslan bide para alsaydı zaten batırdılar taraftarı üstüne bide paramı alsınlar zaten taraftardan karşılıyolar paraları

komedi ya:D

Üst Alt