Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Gsbonus taraftarı & ultraslan Samiyenden Uzak durun lütfen

bi çok kere fenerbahçe maçına gitmiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim.fenerbahçe golü atınca insan susuyor.bağarıcak morali kalmıyor.hele ki böyle bir gol yemişsin.

taraftar genel olarak kötü ona lafım yok.ama şu maçta özellikle golü yedikten sonra taraftardan bağarmasını bekleyemez kimse

Golden önce taraftar varmıydı sanki.

gol gelmeyince taraftar stres oluyor yavas yavas tribnlerdeki tempo düşüyor gol gelse idi Samiyen yıkılacaktı

Ultraslan kuruldu kurulali her gecen sezon geriye giden bir taraftar profili görüyorum. ReReRe RaRaRa yi soyleyemeyen yada soyletmek istemeyenin stadta isi olmamali. eskiden olsa o golu yedikten sonra ilk tepki girtlaklari yirtarcasina ReReRe RaRaRa Gassaray Gassaray cimbombom ile takimi tek bir hareketle ateslemeye calisirdi.

gol gelmeyince taraftar stres oluyor yavas yavas tribnlerdeki tempo düşüyor gol gelse idi Samiyen yıkılacaktı

golü atsak 90 yaşındaki dedemde bağırır abi öenmli olan golü atmadan önce bağırmak

destek vermeyen adam gitmesin şu stada karı kızla oynaşmak için gitmeyin şu stada müze gezmeye gider gibi maça gidiyolar foto çekmek için maça gidiyolar.

destek vermiyosanız gitmeyin.ultaslan sende milletin galatasaraylılıgını sömürüyosun bırak bu işleri fesh et kendini yeni grup kurulsun

golü atsak 90 yaşındaki dedemde bağırır abi öenmli olan golü atmadan önce bağırmak

destek vermeyen adam gitmesin şu stada karı kızla oynaşmak için gitmeyin şu stada müze gezmeye gider gibi maça gidiyolar foto çekmek için maça gidiyolar.

destek vermiyosanız gitmeyin.ultaslan sende milletin galatasaraylılıgını sömürüyosun bırak bu işleri fesh et kendini yeni grup kurulsun

:2_thumbs_up_-_anima

zamani geldi

Dünya'nın en büyük,en saygılı taraftar gruplarından biri olan uA'ya b.k attınız ya.Sizden herşey beklenir.Bu adamlar kulübe bile yardım ediyor.Sattıkları herşeyin parasını kulüne gönderiyor.Kulüpten tek bir kuruş almıyor.

uA grubu'nun yaptıkları kareografi çalışmaları,dünya'nın en iyi 3. kareografi çalışmaları.

Ayıp derler adama

tek Ali Sami Yende degil basket maclarındandada resmen böyleyiz.

İsteyen gider stada. Maça gitmek için sizden icazet mi alacaklar! Artık devir; takımın tribünleri coşturacağı devirdir. Tribünlerin gazıyla oynayacak futbolcuya gerek yok.

Dünya'nın en büyük,en saygılı taraftar gruplarından biri olan uA'ya b.k attınız ya.Sizden herşey beklenir.Bu adamlar kulübe bile yardım ediyor.Sattıkları herşeyin parasını kulüne gönderiyor.Kulüpten tek bir kuruş almıyor.

uA grubu'nun yaptıkları kareografi çalışmaları,dünya'nın en iyi 3. kareografi çalışmaları.

Ayıp derler adama

hele aslantepeye geçelim ne tribün showlar yapacak uA. birde kabul ediyorum destek çok iyi değildi ama bir maçla asmamak lazım size beşiktaş maçını hatırlatırım daha önceki derbilerdede gayet iyidik.tezahuratlar çok kopuktu bu maç gaza getirici birşey yoktu. ama tek maçta uA feshedilsin demek bana göre yanlış

Ayıp derler adama

gördük dün kareografilerinide desteklerinide süperlerdi dünyanın en iyi 3.kareografisini yapan grubu :)

herkes onlardan konuşuyo gerçekten :)

çok ayıp ua dokunulmaz cızzzzzz oluruz eleştirilemez o çok kutsal

o zaman sen git paşam maçlara?? burdan sallamak kolay aslında çok saçma tezahüratlar çok komik besteler var destek de eskisi gibi değil ama takım da eskisi gibi istekli değil belki ondandır ha ne dersin??? sinirlilikle açılmış bir konu diye düşünüyorum UA bu takım için çok şey yapmıştır yapmaya da devam edecektir..bir çok fener derbisinde statta olan biri olarak söyleyeyim fener gol atınca ne moral ne istek hiç bişi kalmıyo...güven diye bişi de duymuyosun takımına...çünkü fb derbilerinde sahada ruhsuz vicdansızlar dolaşıyo..sen orda kıçını yırtsan ne farkeder???...bu arada yeri gelmişken arda ''çarşı bir numara'' demişti inönüde sevgilisine 90 dk küfrettiler umarım hoşuna gitmiştir..taraftar demek sadece bağırmak demek değil aynı zamanda tepki de demektir...leo franco dn bi çuval inciri berbat etmiştir ve hakkettiği ıslıkları duyacaktır tabi ki...sen istekli oyna ki seni destekleyenler de öyle olsun

eleştirinde yıkıcı olmayın.yok bıraksın bu işi başka kurulsun bol keseden atmayın.napıcaksın sen mi grup kurucaksın.taraftar bilinçsiz takımı ateşlemese bile maçı yönetmeli.ama bu yeni stada geçmeden olmayacak.sabredelim bir sene daha

gördük dün kareografilerinide desteklerinide süperlerdi dünyanın en iyi 3.kareografisini yapan grubu :)

herkes onlardan konuşuyo gerçekten :)

çok ayıp ua dokunulmaz cızzzzzz oluruz eleştirilemez o çok kutsal

Ben dokunulmaz dedim mi?Sahada eli belinde dolaşan ruhsuzları uA mı oynatcaktı.Kıçlarını da yırtsa golmü atcaktık.Takımına güvenirsin,bağırırsın.Sahada takım yok,kime bağırcaklar.

Ayrıca konu o kadar saçma sapan ki.uA forumuna gir öyle konu aç sen.Sen bu eleştiriyi uA ya değil,gs bonusu çıkarıp,parası olan gelir sloganıyla bilet satan yönetime b.k at lütfen

bi çok kere fenerbahçe maçına gitmiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim.fenerbahçe golü atınca insan susuyor.bağarıcak morali kalmıyor.hele ki böyle bir gol yemişsin.

taraftar genel olarak kötü ona lafım yok.ama şu maçta özellikle golü yedikten sonra taraftardan bağarmasını bekleyemez kimse

aynen bende 4 5 fb maçına gittim amigolar maçtan önce bağırtmazlar sesinizi maça saklayın maçta bağırmayan olursa o zman sorarım ben size gibi laflar duyuluyor ama böyle maçlarda bile bütünlük olmuyor herkes ayrı telden çalıyor son bi kaç yıldır taraftar türkü modunda tuhaf melodiler faln yani hakan dk 3te gol attı bizde hala ses yok amigo isyan etti artık lan yeniyoruz öndeyiz önde adamlar mağlup taraftarı nasıl bağırıyor kendinize gelin diyordu yani tabi gol yedikten sonraki olay doğru değil tmm 2 3 dk bi şok oluyor mesela gökhan gönül yine kupa maçında golu attıktan sonra taraftar susmadı çünkü rakip eksikti ve takım saldırıyordu biliyorlardı bi şekilde gol atılacaktı takım istiyordu bu da taraftara yansıyordu dün bunu göremediler belkide ama durum sadece dünle bitmiyor uzun zamandır takımı ateşleyecek bir performans yok boş oynasak takım daha motive çıkar

ya kapatın şu saçma konuyu lütfen silin şuradan...her saçmalığa konu mu açılır?..zaten taraftar eleştirisi konuları var..

Konuya kilit gelebilirmi.Antu'yu geçtik şerefsizim.Her şeye konu açıyolar.

işinize gelmedi tabi kural dışı bişey yok konuda neden silinsin

maç dünde kaldı üzüldük sinirlendik takıma kızdık ama bitti.milletin ekmeğine yağ sürmeyelim.destek olalım yinede takıma

Üst Alt