Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Eski sürümde kim hangi sebepten ne kadar süre ile ceza almış profiline girince görebiliyorduk yeni sürümde bu mümkün değil mi acaba?

Yeni sürümde yok diye biliyorum. Eklentiler çıkınca foruma entegre ederiz.

Bu başlığın tekrar açılması, 5-6 saat uğraşarak ticket sistemi hazırlayan kişiye ayıp olmuş sanki :)

Ticket sistemi hala aktif, ondan vazgeçmedik ki:)

Çevrimiçi kalma süresi çok kısa forumda. Giriş yaptıktan kısa bir süre sonra tekrar giriş yapmak gerekiyor. Sürekli bağlı kalmak gibi bir seçenek yok mu? Bu ayarı biz yapıyorsakta bulamadım.

Çevrimiçi kalma süresi çok kısa forumda. Giriş yaptıktan kısa bir süre sonra tekrar giriş yapmak gerekiyor. Sürekli bağlı kalmak gibi bir seçenek yok mu? Bu ayarı biz yapıyorsakta bulamadım. Giriş yapılan ekrandaki ''sürekli bağlı kal'' kutucuğu da işe yaramıyor.

Muhtemelen kullanılan tarayıcı ile ilgili bir durum. Ben IE kullanıyorum ve bir sorun olmuyor. Yine de teknik ekipteki arkadaşa bir ileteyim.

bu yakın zamanlarda yapılan mesajları beğenme uygulaması çok iyi oldu

peki bu likes lar bir işe yarayacakmı ilerleyen zamanlarda

mesela şu kadar beğenilmiş kişi belli bir rütbe alacak ya da isminin altına istediğin yazdıracak gibisinden

bu yakın zamanlarda yapılan mesajları beğenme uygulaması çok iyi oldu

peki bu likes lar bir işe yarayacakmı ilerleyen zamanlarda

mesela şu kadar beğenilmiş kişi belli bir rütbe alacak ya da isminin altına istediğin yazdıracak gibisinden

Siz isteyin biz yaparız.

Yakında Cafe 'ye bir konu açıp "like" sayılarınızı bildirin diyeceğim. (Profillerinizde yazıyor)

Çok "like" alandan önce, çok "like" verenlere bir güzellik düşünebiliriz. :)

"like": Beğen

forumun düzenini bozmak ve laf atmak için üye olup, ilk mesajında millete küfür eden fenerlilere küfür ettiğim için 1 hafta ceza aldım. ne formaya, ne takıma, ne başka birisine, ne de herhangi bir fenerliye. 2 hafta vermiş cezayı bir de moderatör olucak şahıs. Sonradan olayın suyunu çıkardığını anlayıp 1 haftaya indirmiş o ya da bir başkası. 3 yıldır aldığım ilk ceza bu. Neyse diyeceğim şudur ki; ceza olayının kriterleri gerçekten saçmalık.

forumun düzenini bozmak ve laf atmak için üye olup, ilk mesajında millete küfür eden fenerlilere küfür ettiğim için 1 hafta ceza aldım. ne formaya, ne takıma, ne başka birisine, ne de herhangi bir fenerliye. 2 hafta vermiş cezayı bir de moderatör olucak şahıs. Sonradan olayın suyunu çıkardığını anlayıp 1 haftaya indirmiş o ya da bir başkası. 3 yıldır aldığım ilk ceza bu. Neyse diyeceğim şudur ki; ceza olayının kriterleri gerçekten saçmalık.

Küfre tolerans göstermemizi istemeyin bizden.

Mesajı raporlamak yerine küfür etmek de mantıklı bir davranış olmasa gerek...

Küfre tolerans göstermemizi istemeyin bizden.

Tolerans gösterin demiyorum. Öyle bişey mi yazdım ben ? Her ne kadar yenilmenin verdiği sinir ve stresle de yapmış olsam, her ne kadar provakatör bir lavuğa da yapmış olsam; yaptığım yanlıştı. Dolayısıyla 2 gün ceza ver 3 gün ceza ver. Bir hafta da neyin nesi ?

Tolerans gösterin demiyorum. Öyle bişey mi yazdım ben ? Her ne kadar yenilmenin verdiği sinir ve stresle de yapmış olsam, her ne kadar provakatör bir lavuğa da yapmış olsam; yaptığım yanlıştı. Dolayısıyla 2 gün ceza ver 3 gün ceza ver. Bir hafta da neyin nesi ?

Arkadaşım cezalar tartışılabilir eylemler değil. O ceza sana verilene kadar zaten bir çok kez görüş alınıp, değerlendirilip veriliyor. Ayrıca bir kişiye salak diyene 2 gün vermekle, daha ağırını diyene 3 gün vermek haksızlık olur. Ceza caydırmak için verilen ve tekrar suç işlenmemesi için gereken ağır bir eylemdir. O yüzden uzatmanın lüzumu yok. Sadece size özel değil, her üye standart neyse öyle ceza alıyor. Zaten bundan sonra dikkat edeceğinizi de umuyoruz.

yalnız şuda olabilir 2-3 senedir birtane saygısızlık yapmayan bir insan bir anda sinirine hakim olamayabilir ki ağır tahrik eden arkadaşlarda olabiliyo,bunlarda göz önünde bulundurulmalı

Arkadaşım cezalar tartışılabilir eylemler değil. O ceza sana verilene kadar zaten bir çok kez görüş alınıp, değerlendirilip veriliyor. Ayrıca bir kişiye salak diyene 2 gün vermekle, daha ağırını diyene 3 gün vermek haksızlık olur. Ceza caydırmak için verilen ve tekrar suç işlenmemesi için gereken ağır bir eylemdir. O yüzden uzatmanın lüzumu yok. Sadece size özel değil, her üye standart neyse öyle ceza alıyor. Zaten bundan sonra dikkat edeceğinizi de umuyoruz.

Arkadaşım, burası şikayet bölümü değil mi ? Şikayetimi yazdım işte. Umursarsın, umursamazsın orasını sizin bileceğiniz iş. Bence de uzatmanın gereği yok.

şu "like recieved"lerde kimin, hangi mesajı beğendiğini görmemiz mümkün değil mi?

İnsan merak ediyor, sonra geri dönüp aramak da zor oluyor :)

Hayri Cund;

"Çok saçma" diyerek, ilgili konunun kapatılmasının haksız olduğunu düşündüğünü anlıyorum.

Konuya raporları görünce ilk kez girdim, insanlar birbirine girmiş durumdaydı. Belki şaka yapılıyordu da ben anlamadım. Ama editlenmiş mesaj adedi 20 den fazla, bu da şu demek; "yerim ben öyle şakayı".

Bu benim yorumum oldu. Yönetici arkadaşlarım eğer yanıldığımı düşünürlerse konuyu açabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt