Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Mesaj yazdığımız konuların yanında çıkan uyarı işareti eklentisi çok hoş olmuş, teşekkürler.

Yıl 2011 ve hala fake konular açılıp üyelere küfür mü ediliyor :D

Açık konuşun arkadaşlar. Biri yazar, biri beğenir, ne güzel anlaşıyorsunuz. Lakin bir de ben anlayabilsem.

Böyle zan altında bırakmak da neyin nesi?

Edit; Anladim. Yapan uyeler ceza almis.

GCSimbom Mobil Tema'da ki renkler şu andaki temanın renkleriyle aynı olarak değiştirilebilirmi acaba. Mavi ve beyaz çok kötü duruyor, kendimi binlerce işe yaramaz forumların birindeymiş gibi hissediyorum telefondan girince....

Benim bir önerim var o da şu; FANZIN'in bir ayda bir kez çıkması yerine 15 günde bir çıkması.

Zaten futbol takımının durumu kötü.Takipçiler Fanzin'de iyi vakit geçiriyorlar.

Bence Fanzini cikaran arkadaslarimizi yormamaliyiz. Cevap ne olursa olsun sevimlilikle karsilamaliyiz. Boylece karsimizdaki insani kirmis olmayiz.

Benim bir önerim var o da şu; FANZIN'in bir ayda bir kez çıkması yerine 15 günde bir çıkması.

Zaten futbol takımının durumu kötü.Takipçiler Fanzin'de iyi vakit geçiriyorlar.

Medya Kurulu adına ben cevap vereyim. Kaliteyi korumak için fanzin çıkış süresini ayda 1 olarak tutuyoruz. Ayda 2 kere de çıkarabiliriz ama istenen kaliteyi yakalamak zor olacaktır. Bu nedenle ayda 1 kez iyidir:)

Münasip bir yere mesela GSC Cafe'nin altına Türkiye'de Gündem gibi bir alt forum açılsa; bu forumda Türkiye'de ki belli başlı konuları paylaşsak(örn:Bahar Geldi Alerjiye Dikkat, Yakıt Üreten Bakteri...vb) siyaset dışında tüm konular yani, nasıl olur acaba?

Münasip bir yere mesela GSC Cafe'nin altına Türkiye'de Gündem gibi bir alt forum açılsa; bu forumda Türkiye'de ki belli başlı konuları paylaşsak(örn:Bahar Geldi Alerjiye Dikkat, Yakıt Üreten Bakteri...vb) siyaset dışında tüm konular yani, nasıl olur acaba?

GSCimbom Cafe bölümü o konuları şu anki haliyle de kapsayabilir. Bence gerek yok Osman.

Bu arada mesajlarımızı beğenenleri artık görebiliyoruz iyi olmuş, teşekkürler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt