Teknoloji ile İlgili Soru ve Sorunlar - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Whatsapp ı kaldırıp tekrar kurmam gerekiyordu, yedeklemeyi unuttum whatsaptan gelen fotolar tamamen silindi galeriden
Google drive da yedekleme yapmamış.

Nasıl geri getirebilirim bu fotoğrafları 😔

Arkadaşlar eşim Galaxy A53 kullanıyor. Ben apple kullandığım için hiç anlamıyorum. Bugün böyle bir sorunla karşılaştık. Telefonun şarjı bitikten sonra şarj aletine takmış ve bir daha acilmamis. Hard Reset yaptım ve telefon böyle kaldı. Her ne zaman yeni bir hard reset yapsam yine bu ekrana geliyorum. Arada sırada Galaxy ekranı acıkıyor ama orda donuyor.

Yardim edebilecek birileri var mı? Özellikle cihazda bulunan resimleri kurtarma ihtimalimiz var mı?

IMG_8234.jpeg

turknet -> netspeed -> gibirnet geçiş yolumdu. Türktelekom altyapısını kullandıkları için sorun olmuyor hepsinde aynı kalibrede hizmet aldım diyebilirim.
Arada twitter gibi bazı sitelerde problem oluyor ama arada belki ayda 1-2 gün falan.

Fatura ödemesi biraz problem bazen bankada çıkmıyor, kendi sitesi online işlemlerden ödüyorum oraya banka kartımı tanımladım otomatik çekiyor artık.

Kaliteli ve iş görecek hdmı kablosu önerecek var mı? Pcyi TV'ye bağlayacağım hem oyun hemde filmler icin
monitör ve ekran kartında DVI varsa ben onu daha iyi bilirim

Ben ps5 i şununla bağladım , arkadaş ev tv sistemine bağlantı yaptı yüksek görüntüler için baya iyi gibi.

link

bildiğimizden değilde fiyatı fena değildi aldığımızda - desteklediği özelliklerde işimize geldi

ben de monitör alacağım iş için

iki tane alacağım

birisine para verebilirim 5-6k kadar

diğerini daha ucuz arıyorum

tavsiyeler nelerdir

27inch ve üzeri boyutta

ben de monitör alacağım iş için

iki tane alacağım

birisine para verebilirim 5-6k kadar

diğerini daha ucuz arıyorum

tavsiyeler nelerdir

27inch ve üzeri boyutta
Samsung m7 var 43 inç geçen ay almaya kalktığımda incelemiştim kullanıma göre baya f/p ürünü gibi duruyor. 6800'e bulmuştum 8bini geçmiş. Birde bunun üstü var 32 inç m8 serisi geçen ay 13 civarıydı 15 olmuş. Kendi içinde işletim sistemi var baya iyi duruyor smart monitör. Samsung mağazasına uğrayıp inceleyeceğim bir ara bakalım.

Üst Alt